Samsung Galaxy S5 için en iyi 5 Tarayıcılar

Google Play Store'da birçok tarayıcı uygulaması vardır ve doğru olanı bulmak çok önemlidir – tarayıcı, sorunsuz performans sunacak harika özelliklere sahip bir tarayıcıdır. Bu yazıda, Samsung Galaxy S5 için en iyi tarayıcılardan bazılarını listeleyeceğiz.

Samsung Galaxy S5 için en iyi Tarayıcılar

Samsung Galaxy S5 için en iyi 5 Tarayıcılar

Ayrıca bakınız- Samsung Galaxy S5 hata kodu nasıl düzeltilir 34

Kullanıcıların bir tarayıcıyı diğerine tercih etmesini sağlayan çeşitli faktörler vardır. Faktörler performans, hız, sayfa yükleme hızı, vb. Her ne kadar en hızlı tarayıcı olmasa da bazı tarayıcılar diğerlerinden daha popüler ve stabildir ve Samsung Galaxy S5 için en iyi 5 tarayıcı Firefox, Chrome, Dolphin, Opera ve UC'dir. Tüm bu tarayıcılar, göz atma deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak geniş bir özellik yelpazesine sahiptir.

Firefox   – Firefox en popüler Android tarayıcı uygulamaları arasında. Harika tarama deneyimi sunar. Favori sitelerinize kolaylıkla erişebilir, özel gözatma modunu kullanabilir, Firefox'u cihazlarınız arasında senkronize edebilir ve bir artı noktası olarak her şey için eklentiler de yapabilirsiniz. Bu yüzden bu Samsung Galaxy S5 için en iyi tarayıcılardan biri.

play.google.com

Chrome – Hızlı göz atmak isterseniz Chrome, sizin için mükemmel bir uygulama. Sesli arama ve Gizli modunu kullanabilir ve cihazlar arasında senkronizasyon yapabilirsiniz. Chrome, mobil veri kullanımını sörf yaparken% 50'ye varan oranda azaltacaktır. App malzeme tasarıma sahiptir ve kullanımı çok basit ve kolaydır.

play.google.com

Yunus   – Bu, Samsung S5'inizde harika çalışacak başka bir harika Android tarayıcı uygulaması. Flash player, Gestures, Ad Block (pop-up engelleyici) ve Incognito browsing dahil olmak üzere bazı harika özelliklerle doludur.

play.google.com

Opera   – Opera tarayıcısının en iyi özelliklerinden bazıları, herhangi bir siteye kuvvetli yakınlaştırma, videoları sıkıştırma, sekme değiştirici, sadece birkaçını ifade eder. Discover özelliği ile dünyanın her yerinden en iyi gazete ve dergilerdeki en son haberleri göreceksiniz.

play.google.com

UC   – Burada listelediğimiz diğer Android tarayıcı uygulamaları ile aynı, UC olağanüstü tarama deneyimi için çeşitli kullanışlı özellikleri ile birlikte gelir. Bu özelliklerden bazıları hızlı mod, ADBlock, akıllı indirme ve gece modu.

apkpure.com