Samsung Galaxy S5 ile İlgili Performans Sorunlarını Düzeltme

Telefon gibi performans sorunu çok sık donuyor, yavaş çalışıyor, hata mesajları oluşuyor, yeniden başlatılıyor ya da çok sık kapatılıyor gerçekten çok can sıkıcı. Ancak, Samsung Galaxy S5 ile ilgili Performans Sorunları ile karşılaşırsanız endişelenecek bir şey yoktur. Bu mesajı okurken, sorun giderme adımlarını öğrenebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 ile ilgili Performans Sorunlarını Çözmek İçin Olası Adımlar

Samsung Galaxy S5'deki Performans Sorunları

1. Adım: SD kartı telefonunuzdan çıkarın ve tekrar takın. Bunu yapmak için, Giriş ekranından Bildirim çubuğunu aşağıya çekin, ardından Ayarlar> Sistem> Depolama> SD kartı ayır> Tamam'a gidin. Şimdi telefonunuzu kapatın, pili ve SD kart yuvasını telefondan çıkarın. Birkaç dakika bekledikten sonra pili tekrar takın. Telefonunuzu açın ve performansın iyileşip iyileşmediğini kontrol edin. Telefonunuzu tekrar kapatın, SD kartı takın ve sonra açın. Şimdi Samsung Galaxy S5'deki Performans Sorunlarının devam edip etmediğine bakın. Evet ise, sonraki adımları takip edin.

Ayrıca bkz. Galaxy S5'de sinyal yok veya servis yok.

Adım 2: Samsung Galaxy S5 ile ilgili Performans Sorunları düşük bellek nedeniyle oluşabileceğinden, telefon belleğine bakın. Bunu yapmak için Ana ekrandan Uygulamalar'a dokunun, ardından telefonumda hafızanın düşük olup olmadığını görmek için Hesabım> Cihazım> Gösterge Panosu> Depolama Alanı'na dokunun ve Genel Bakış bölümüne bakın. Eğer evet ise, aşağıdaki adımları takip edin.

3. Adım: Biraz alan açacak ve telefonun performansını artıracak uygulama önbelleğini temizlemeniz gerekiyor.

Uygulama önbelleğini temizlemek için Bildirim çubuğu> Ayarlar> Uygulamalar> Uygulama yöneticisi> Tümü sekmesini aşağıya çekin. Şimdi ekranı kaydırın ve önbelleği temizlemek istediğiniz uygulamaya dokunun, ardından Önbelleği Temizle'ye dokunun.

Ayrıca arka planda çalışan uygulamaları kaldırmanız veya Zorla kapatmanız gerekir. Arka planda çalışan uygulamalar, telefonun performansını daha fazla etkiler. Tüm bunlarla birlikte, telefonunuzun en yeni yazılım sürümüne sahip olduğundan emin olun.

Tüm bu yöntemleri uyguladıktan sonra, yine de Samsung Galaxy S5'deki Performans Sorunları çözülmezse, telefon operatörünüzle iletişim kurun ve sorunu giderin.

Çözüm 2

Technobezz'de bir çözüm için asla bir yol yoktur. Bu çözümde, Samsung Galaxy S5'in kötü performans göstermesine yol açabilecek olası tüm arıza ve sorunlara gerçekten derinlemesine bakacağız.

1-Samsung Galaxy S5 Lag Sorunu Nasıl Onarılır

2 Samsung Galaxy S5 Lagging Sorunu Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S3 sık sık donma sorunları düzeltmek için 3How