Samsung Galaxy S5 Nasıl Metin Teslim Raporları Almıyorsunuz

Mobil cihazlar ve tablet cihazları üreten en ünlü şirket olan Samsung, her seferinde yeni bir android cihazla geliyor. Şimdi son cihazlarından biri Samsung Galaxy S5. Akıllı telefonun birçok yenilikçi özelliği ve işlevi var. Ama diğer akıllı telefonlar gibi, Galaxy S5 de kusurları ücretsiz değildir. Bu yazıda, bazı kullanıcıların mesaj gönderdikten sonra teslimat raporlarını almadıklarını belirttiği için Samsung Galaxy S5 Metin Teslim Alma Raporları'nın nasıl düzeltileceğini ele alacağım.

Wifi sorunu, kamera sorunu gibi diğer Galaxy S5 sorunları ile sorun yaşıyorsanız, o zaman diğer mesajlarımızı ziyaret edin, hemen hemen tüm çözümleri bulacaksınız.

Samsung Galaxy S5 Metin Teslimi Raporları Almıyor

Ayrıca bkz. Galaxy S5'te odaklama konusu olmayan kamera nasıl düzeltilir?

 

Samsung Galaxy S5'i Düzeltme Adımları Metin Teslim Raporları Almıyor

Genel olarak, teslimat raporu özelliği, taşıyıcıya özel olduğundan taşıyıcıya bağlıdır. Metin teslimi raporlarını almıyorsanız, bunun nedeni ya taşıyıcınız veya alıcı tarafın taşıyıcısıdır. Bu, taşıyıcınızın bu özelliği desteklemediği veya alıcı tarafın taşıyıcısının desteklemediği anlamına gelir. Ancak, tüm büyük taşıyıcılar bu soruna sahip olmamalıdır.

Ancak, telefonunuzu kontrol etmeli ve 'teslimat raporu' seçeneğinin seçildiğinden emin olmalısınız. Bunun için Galaxy S5'inizdeki Menü'ye gidin, ardından Ayarlar> Uygulamalar> Mesajlar> Metin Mesajları. SMS mesaj uygulamasının altında “teslimat raporları” seçeneğini bulacaksınız. Bu seçeneğin yanındaki onay kutusunun işaretli olup olmadığını kontrol edin. Değilse, bu onay kutusunu işaretleyin.

Ayrıca operatörünüze veya servis sağlayıcınıza danışın ve bu özelliğin desteklenip desteklenmediğini sorun.