Samsung Galaxy S5 Otomatik Yeniden Başlatma Ve Titreşim Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S5 cihazınız elinizden kaymışsa veya sert yere düşmüşse, telefonunuzda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Otomatik yeniden başlatma ve titreşim, çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Telefonunuz otomatik olarak kapatıldığında sorun olur ve telefonu açmaya çalışırken titreşir. Ayrıca bu otomatik yeniden başlatmaların ardında birkaç neden var ve titreşimleri sorun. Bazen telefon kapanma menüsünü gösterir, ancak yanmaya devam eder ve aniden söner ve titreşir. Bu sorunla karşılaşmanın temel nedeni, takılı güç düğmesidir. Ama endişelenmeyin, Samsung Galaxy S5 Otomatik yeniden başlatma ve titreşimi düzeltmenize yardımcı olabiliriz.

Ayrıca bkz. Galaxy S5 üzerinde e-posta ayarlarını düzenleyerek veya yeniden düzenleyerek e-posta sorunlarını nasıl giderebilirsiniz

Samsung Galaxy S5'i düzeltme yolu Otomatik yeniden başlatma ve titreşim

Bu sorunun ana nedeni GÜÇ anahtarıdır. Güç anahtarı sıkışmışsa, bu tür bir durumla karşılaşacaksınız.

Sorunu ortadan kaldırmak için güç düğmesine art arda basmanız ve serbest bırakmanız gerekir. Ancak bu, veri bozulmasına yol açabilir, bu nedenle pili çıkarmanız ve ardından düğmeye basıp bırakmaya devam etmeniz önerilir. İşlemi birkaç kez yapmanız gerekir. Gerekirse, varsa kasayı veya kapağı çıkarın.

Bu işlemi, her zamanki gibi çıtçıtları görene kadar devam ettirmeniz gerekir, güç düğmesine basıldığında veya bırakıldığında takılır. Açma / kapama tuşu gç açılmazsa, ya elektrik anahtarı ya sıkışmış ya da hasar görmüş demektir. Arızalı veya hasarlı bulduğunuzda, Samsung Galaxy S5 bir ortak anahtar kullandığında ve bir teknisyen tarafından değiştirildikçe yeni bir anahtar satın alın. Bu sayede Samsung Galaxy S5 otomatik yeniden başlatma ve titreşim problemini düzeltebilirsiniz.