Samsung Galaxy S5 S Sağlık Uygulaması Nasıl Kullanılır

Samsung Galaxy S5, Samsung'un en iyi akıllı telefonlarından biri. Bu akıllı telefon, tonlarca uygulama ve özellik ile donatılmıştır. Bunlardan biri S Sağlık App. Eğer formda kalmak için çok fazla egzersiz yaparsanız, Galaxy S5 S Health uygulamasıyla bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama bir kalp atış hızı monitörü için ihtiyacınızı karşılar.

Galaxy S5'iniz ile yeniyseniz, Samsung Galaxy S5'te S Health Uygulamasını nasıl kullanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Ancak süreç oldukça basit olduğundan endişelenecek bir şey yok. Bu yazı Samsung Galaxy S5'te S Health Uygulamasını nasıl kullanacağınızı öğrenmek isteyenler için faydalıdır.

Samsung Galaxy S5'te S Sağlık Uygulaması

Bu fotoğraf yarın Samsung'dan alınmıştır.

Ayrıca bkz. Galaxy S5'ten video dosyalarını daha hızlı gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 S Sağlık Uygulamasını Kullanmak için Süreç

> Zaten Galaxy S5'inizde bulacağınız S Health uygulaması zaten telefonda yüklü olarak kalıyor. Yani indirme ve yükleme işlemi gerekli değildir. Basitçe açın veya App'e giderek arayın. Bu uygulamanın simgesi, bir kişinin yeşil bir çevrede çalıştığına benziyor.

> Uygulamayı başlattıktan sonra, sol tarafta “Kalp Atış Hızı” seçeneğini göreceksiniz, üzerine dokunun. Uygulama, telefonun arka tarafında bulunan LED flaşın yanında ve arkaya bakan kameranın altında bulunan kalp atış hızı sensörüne dokunmanızı ister.

> İşaret parmağınızı yavaşça sensörün üzerine koyun, itmeyin. Hareket halindeyseniz veya bunu yaparken gürültü varsa, öngörülemeyen bir sonuç elde edersiniz.

> Sonuçlar referans için tarih ve saat ile gösterilecektir. Yani, S Sağlık uygulamasını kullanarak farklı zamanlarda okuma veya kalp atış hızınızı alabilir. Bu özellikle sağlık bilincine sahip insanlar için oldukça ilginç.