Samsung Galaxy S5 Yavaş Wifi Sorun Nasıl Onarılır

Yavaş veya kararsız wifi, akıllı telefonların çoğu için çok yaygın bir sorundur ve Galaxy S5 için farklı değildir. Çok sayıda kullanıcı Samsung Galaxy S5'de Yavaş Wifi Sorununa bakıyor. Bu akıllı telefon çok güçlü ve birçok özellik ile geldi, ancak bu herhangi bir kusur olmamalıdır anlamına gelmez. Her akıllı telefonda kusurlar var. Yani, bir Galaxy S5 sahibi ve yavaş wifi hızları hakkında şikayet varsa, bu yazının amacı Samsung Galaxy S5 Yavaş Wifi Sorunu için yararlı çözümler sunmak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 üzerinde Yavaş Wifi Sorun

Ayrıca bakınız-Galaxy S5 üzerinde Odin üzerinden hisse senedi ROM flaş nasıl

Samsung Galaxy S5 Yavaş Wifi Sorunu saptamak için Kılavuzu

> Denetlemeniz gereken ilk şey, parazit herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına neden oluyorsa. Bunun için Samsung S5'inizi Güvenli moda getirmeniz gerekir. Tüm üçüncü taraf uygulamaları bu modda devre dışı bırakılacak ve yalnızca önceden yüklenmiş uygulamalar etkin kalacaktır. Telefonunuzu Güvenli modda önyüklemek için telefonu açıp telefonu yeniden başlattığınızda telefonu tekrar kapatın. Şimdi Ana Sayfa düğmesini basılı tutun, telefon açıldığında, köşede bir güvenli mod simgesi göreceksiniz. Şimdi wifi hızını test et.

> İlk adımı takip ederek problem çözülmezse, kullandığınız telefon durumundan dolayı sorun meydana gelebilir. Dava bir sorun olmamasına rağmen, her olası nedeni test etmek her zaman daha iyidir.

> Telefon çantasından çıkarsanız Samsung Galaxy S5 üzerinde Yavaş Wifi Sorununu çözmezse, bağlı olduğunuz wifi ağını silmeyi deneyin. Bunu yapmak için Ayarlar> Kablosuz'a gidin. Oradan çevrenizdeki tüm mevcut ağları görebileceksiniz. Sorunu yaşadığınız wifi ağına dokunun ve basılı tutun. Şimdi telefonuna bu ağı unutmasını söyle.

Telefonunuz şebekeyi unutduktan sonra tekrar tekrar bağlayın. Bu adım sorunu çözebilir. Ama tüm bu adımlar Samsung Galaxy S5 On Yavaş Wifi Sorunu çözmek için başarısız olursa, o zaman fabrika ayarlarına sıfırlamak zorunda. Fabrika sıfırlaması birçok sorunu çözer.