Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S5 en güçlü RAM ve işlemciye sahip olmasına rağmen, akıllı telefonun yavaş yanıt sorunu var. Bir çok kullanıcı bu telefondan kabul edilemez Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt sorununu yaşıyor.

Ancak, kullanıcılar farklı durumlarda Samsung Galaxy S5 yavaş yanıtla karşı karşıya kalıyorlar, çoklu görevler farklı uygulamalara erişiyor, bir pencereden diğerine geçiyor, Home düğmesine basarken veya telefonun kilidini açarken ve bazen de bir metin mesajı yazarken .

Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt

Ayrıca bkz: Samsung galaxy s5 TouchWiz veya ekran sorunu nasıl düzeltilir

Ayrıca bakınız: Galaxy s5 makro odak problemi nasıl düzeltilir?

Samsung Galaxy S5 Slow Response'un çeşitli nedenleri var ve bunlar:

> Samsung'un TouchWiz arayüzü daha ağırdır, dolayısıyla bu sorunun nedenlerinden biridir.

> Ağır uygulamaların sayısına eriştiğinizde ve bazıları arka uçta çalışırken.

> Pil şarjı düşük olduğunda çoklu görevler.

> Animasyon da bu sorunun ardındaki sebep olabilir.

> Bloatware, Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt sorununun sebebi olabilir.

Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt İçin Olası Çözümler

> Bazı durumlarda, başlatıcı bu yavaş yanıt sorunundan sorumludur. Yani daha iyi seçenek diğer rampaları için gitmek. Google Asistan ve Nova Launcher'ı şu anda en bilinen rampalar oldukları için gidebilirsiniz. Bu yüzden herhangi birini kullanın ve herhangi bir fark yaratıp yaratmadığını görün.

> Açık bir animasyon varsa, bunları kapatın.

> Ana Sayfa düğmesi gecikme sorunu veriyorsa, S Ses özelliğini Ana ekran düğmesine iki kez dokunarak başlatın. Ardından Ayarlar'a gidin ve “Ev İle Aç” anahtarının işaretli olmadığından emin olun.

> Otomatik “Data Sync” özelliğini kapatın.

> Bloatware etkilerini azaltmak için çok fazla kullanılmayan uygulamaları devre dışı bırakın. Samsung Galaxy S5 Yavaş Yanıt sorununu aşmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamalar istediğiniz zaman etkinleştirilebilir.