Samsung Galaxy S6 Edge Plus On Açmaz Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S6 Edge Plus, sadece birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve bazı kullanıcılar bu yeni amiral gemisi ile bazı sorunlara zaten başladı. Kullanıcıların karşılaştığı sorunların çeşitli nedenleri olabilir ve neyse ki bunlar bazı kolay adımlardan geçerek kolayca çözülebilir. Galaxy S6 Edge Plus açılmayacak konulardan biri. Yeni cihazın hiçbir aniden durduktan sonra açılmaması durumu ortaya çıkabilir. Bu sorunu düzeltmenin tüm olası yolları burada tartışılmaktadır.

Burada Galaxy S6 ve S6 Edge uygulamaları ekranı ile çalışmak için bir Kılavuz.

Ayrıca okuyun: Samsung Galaxy S6 Edge sorunları ve çözümleri.

Galaxy S6 Edge Plus'ı düzeltme adımları açılmıyor

 

Yöntem 1: Galaxy S6 Edge plus'ı yeniden başlatmaya zorla

Yeniden başlatmaya zorla, birçok sorunu gideren çok faydalı bir yoldur ve bu, denemeniz gereken ilk şeydir. S6 Edge Plus açma problemi, bu kolay ve hızlı adımı gerçekleştirerek de düzeltilebilir. Ne yazık ki, bu yeni setin bataryası farklı şekilde çıkarılamaz, bu yüzden başka numaralar izlemelisiniz. Bazı tuş kombinasyonları, pili çekip tekrar takarken aynı görevi yerine getirir.

Sesi kısma düğmesine ve açma / kapama düğmesine 20-30 saniye boyunca basın ve telefonun donmuş olması durumunda, bu yöntem sorunu giderir.

Kaynak – thedroidguy.com

2. Yöntem: Telefonu şarj etme

Yukarıda paylaştığımız çözüm sizin için işe yaramıyorsa, ikinci yönteme geçin. Telefonun tamamen boşalması durumunda, ilk yönteme yanıt vermeyecektir. Bu nedenle, şarj cihazını fişe takın ve ekranda şarj işaretinin görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edin. Galaxy S6 Edge Plus'ın açılmaması durumunda sorun sadece boşaltma sorunu nedeniyle gerçekleşir ve şimdi çözülecektir. Ancak, LED ışığı yanmazsa ve ekranda hiçbir şarj işareti fark edilmezse, başka bir sorun olabilir.

Yöntem 3: Telefonu güvenli modda önyükleme

Herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının soruna neden olması durumunda, cihazınızı güvenli modda açtıktan sonra açıkça bilinir ve bu uygulamayı cihazınızdan tamamen kaldırabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Güç ve ses kısma tuşlarını bir kaç saniye boyunca basılı tutun.
  • Samsung logosu ekranda belirdiğinde, sadece güç düğmesini serbest bırakın.
  • Tam açılış işlemi tamamlanıncaya kadar ses kısma tuşuna basmaya devam edin.
  • Güvenli modda önyükleme yapıldıktan sonra, ekranın kilidini açacak ve ekranın sol alt köşesinde güvenli mod görünecektir.

Yöntem 4: Önbellek bölümünü silin

Silme önbellek bölümü, bu sorundan kurtulmanıza yardımcı olabilecek başka bir yararlı yöntemdir. Aygıtı kurtarma modunda önyükledikten sonra önbellek bölümünü silmek için şu adımları izleyin:

  • Sesi aç, güç ve ana düğmelere tamamen basın ve telefon titremeye başlayana kadar basılı tutun.
  • Titreşimi hissettiğinizde, açma / kapatma tuşunu serbest bırakın ve diğer iki tuşa basarak devam edin.
  • Birkaç saniye sonra, her iki düğmenin de serbest bırakılması için Android kurtarma ekranı görüntülenecektir.
  • Ardından, herhangi bir eylemi onaylamak için seçenekleri ve güç düğmesini vurgulamak için ses kısma düğmesini kullanın. 'Önbellek bölümünü temizle' seçeneğini vurgulayın ve ardından açma / kapama tuşunu kullanarak onaylayın.

Kaynak – www.clashbox.com

  • Temizleme önbelleği bölümlendirme işlemi tamamlandığında, 'sistemi şimdi yeniden başlat' seçeneğini vurgulayın ve açma / kapama tuşunu kullanarak tekrar onaylayın. Bu kadar. Muhtemelen sorun o zamana kadar çözülecektir.

Yukarıda belirtilen yöntemlerin yerine getirilmesi ve durumun hala aynı olması durumunda fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Umarım, yukarıda bahsedilen yöntemlerden biri sorununuzu çözecektir. Ancak, sorun hala devam ederse, telefonunuzu düzeltmek için bir teknisyene götürün.