Samsung Galaxy S8 İçin En İyi Uygulamalar

div.topad{text-align:center} Tweet

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tarafından başlatılan bayrak gemileri, her yerdeki teknoloji düşkünleri tarafından büyük olasılıkla öngörülmüştü. Hepsinden önemlisi, Samsung Galaxy S8 modeli piyasaya çıktığında, hayranlarını etkilemedi. Çok kullanışlı ve pratik bir dizi heyecan verici özellik ve benzersiz uygulamalar ile geldi. Günümüzde akıllı telefonlar, kullanıcılar için değerli bir deneyim haline getirebilecek bazı olağanüstü yerleşik uygulamalar olmadan çalışmaz. Ellerinizi en son Samsung Galaxy S8 akıllı telefon modelinde bulundurmanız durumunda, Samsung Galaxy S8 modeli için en iyi uygulamalardan bazılarını bilmeniz gerekir. Bunlardan bazıları:

Ayrıca Bakınız: Samsung Galaxy S8 2017 İçin En İyi Şarj Cihazı

Galaxy S8 için 7 En İyi Uygulamalar

Nova Launcher

Mobil devi Samsung, bir süredir UI'nin performansını artırmak için çok çalışıyor. Samsung Galaxy S8 akıllı telefon modelinin piyasaya sürülmesiyle birlikte Samsung da aynı adıma geçti. Ancak, Samsung tarafından bu sektörde büyük gelişmelere hala yer var. Galaxy S8'in akıllı telefon modelinde Samsung UI'yi sevmiyorsanız, Nova Launcher olarak bilinen harika bir uygulamanın yardımı ile Android benzeri bir his ve kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Nova Launcher, Galaxy S8 modelinde önceden tanımlanmış stok başlatıcısını değiştirebildikten sonra, Samsung'un genel kullanıcı arayüzü görünüm ve işlevsellik bakımından Android'de çalışan diğer cihazlarla oldukça benzer görünüyor.

Nova Launcher, kişiselleştirme için birçok seçenek sunmaktadır. Bu nedenle, işlevlerini istediğiniz şekilde kişiselleştirerek keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı şeyi üçüncü taraf gereçleri ve temaları kullanarak kişiselleştirebilirsiniz. Nova Launcher uygulamasını daha ilginç kılan özellik, kullanıcıların çeşitli eylemleri anında tetikleyebilecekleri hareketleri desteklemesidir. Kullanıcılar, önceden tanımlanmış uygulamaları Nova Launcher'ın yardımıyla çok kolay bir şekilde görüntüleyebilirler.

Nova Launcher'ı indirin

Gboard

Bu, uygulamalarını çeşitli şekillerde bulan bir başka büyük Galaxy S8 uygulaması. Samsung, Samsung Galaxy S8 akıllı telefon ile kendi klavyesini sunarken, Google’ın mükemmel Gboard’u tarafından sunulan mükemmel performansla hala eşleşemiyor. Google'ın Gboard klavyesi, diğer dillerle de mükemmel şekilde eşleştirilebilen birden fazla dilde yazma kolaylığı sağlar. Gboard ayrıca çeşitli emojilere, temalara destek sunar ve ayrıca kullanıcıların metinlerine heyecan verici GIF'ler eklemelerini kolaylaştıran dahili bir GIF klavye ile birlikte gelir.

Gboard'u yarışmasında diğer klavyelerden ayıran şey, yerleşik Google Arama özellikleriyle birlikte gelmesidir. Bu, uygulamanın kendisinden restoranlar, oteller, kafeler ve daha birçok yeri kolayca ve doğru bir şekilde aramaya izin verir. Gerekirse bu bilgi konuşmaya kolayca eklenebilir. Gboard ayrıca kullanıcıların heyecan verici emojileri daha hızlı aramasını sağlayan emoji arama yetenekleri de sunar. Google’dan Gboard’u hız ve güvenilirlik açısından yenmek mümkün değil.

Gboard'u indirin

 

Kristal Adblock

Chrome bile, tüm Android akıllı telefonlarda önceden paketlense bile, Samsung, kendi İnternet tarayıcısı üzerinde geliştirmeye ve çalışmaya devam ediyor. Samsung'un İnternet tarayıcısı, Google Chrome'daki gibi senkronizasyon işlevselliğinden yoksun olabilir, ancak kullanıcılara daha hızlı ve sorunsuz bir gezinme deneyimi sunmayı başarır. Bunu daha iyi yapan gerçek, içerik engelleyicilerini etkinleştirmek için de destek sağlaması.

Samsung'un İnternet tarayıcısında kullanılabilecek çeşitli içerik engelleyici türleri vardır. Ancak, hepsi arasında, Crystal Adblock en verimli ve kullanışlı olanıdır. Etkin Crystal Adblock Samsung Galaxy S8 uygulaması sayesinde, kullanıcılar uygun içerik engelleme özelliği bulabilirler. Bu uygulama kötü amaçlı reklamları engeller ve aynı zamanda hızlı bir İnternet tarama deneyimine yol açan çerezleri izler. Ayrıca, akıllı telefonun veri kullanım özelliğini de daha fazla azaltma eğilimindedir. Buna ek olarak, Samsung Galaxy S8 akıllı telefonundaki Crystal Adblock uygulaması, kullanıcıların akıllı telefona kötü amaçlı uygulamaları yüklemelerini isteyen şüpheli pop-up reklamları da engeller.

Crystal Adblock'u indirin

 

Uygulama kilitleyici

Bu Samsung Galaxy S8 akıllı telefon modeli için en iyi uygulamalar listesinde başka bir uygulama. Samsung, Grace UX ile birlikte gelen bir grup özel özellik ve işlevsellik ile birlikte geliyor. Yine de, gelişmiş özelliklerle bile, Samsung, parmak izi tarayıcı yardımı ile şaşırtıcı bir şekilde uygun bir uygulama kilitleme ve açma özelliği içermiyor. Aynı zamanda, Samsung, Güvenli Klasör ve Özel Mod yardımıyla uygulamaları kilitleme ve kilit açma gibi benzer özellikler sunar. Ancak, bunlar yalnızca uygulamaları yetkisiz erişime karşı güvence altına almanın basit bir görevi için çok gelişmiş özelliklerdir.

Bu, App Locker adlı Samsung Galaxy S8 akıllı telefon için harika bir uygulamanın asıl rolü içeri giriyor. App Locker'ın yardımıyla, kullanıcılara tüm uygulamalarını kilitleme seçeneği sunuluyor. Kilitleme, gelişmiş parmak izi tarayıcısının yardımıyla şifre, PIN veya kalıp kilidi açısından yapılabilir. Buna ek olarak, App Locker, akıllı telefondaki diğer özelliklere ek olarak uygulamaları yükleme veya kaldırma ile birlikte Ayarlar simgesine yetkisiz erişimi de önler.

App Locker'ı indirin

 

QuickTile Hızlı Ayarlar

Samsung Galaxy S8'in bu son sürümü Android işletim sisteminin en hızlı sürümünde uygulanmayacaktı. Ancak, sürekli Android Nougat OS işletim sisteminin gelişmiş versiyonunda çalışıyorlar. Çeşitli benzersiz özellikler arasında, Android Nougat, QuickTile Hızlı Ayarlar Samsung Galaxy S8 uygulamasını tanıtıyor. Bu uygulama, Uygulama Geliştiricileri tarafından Hızlı Ayarlar panelinde özel özellikler sunma avantajından yararlanmak için kullanılabilecek bir API şeklidir.

Samsung akıllı telefon modellerinde Hızlı Ayarların uygulanması zengin bir özellik olduğundan, stok Android'den daha iyi olma eğilimindedir. QuickTile Hızlı Ayar uygulaması sayesinde, kullanıcılara Hızlı Ayarlar'da özelleştirilmiş döşemeler ayarlama özgürlüğü verilir. Aynı zamanda, yeni bir uygulamanın hızlı bir şekilde başlatılması, ekran görüntüleri alınması, kulaklıklardan müzik çalma, ekranın uyku moduna girmesini engelleme, NFC'yi değiştirme, hızlı hatırlatmalara ek olarak daha fazla yeni döşeme eklemeyi de içerir.

QuickTile Hızlı Ayarlarını İndirin

 

IQBoxy

Bu, uygulamalarını çok yönlü yollarla bulan gelişmiş bir gider yönetimi Samsung Galaxy S8 uygulamasıdır. Bu etkili uygulama, bakkaliye, ilaç ve daha birçok konuda günlük, haftalık veya aylık harcamalarını takip etmede kullanıcıların yardımcı olabilir. Bu yenilikçi uygulama, en yeni OCR (Optik Karakter Okuyucu) teknolojisinden yararlanmaktadır. Bu teknoloji fişlerinizi veya makbuzlarınızı dijital formata çevirebilir. Ayrıca kullanıcıların günlük giderlerin uygun bir kaydını tutmalarına yardımcı olabilir.

IQBoxy uygulaması temel olarak giderlerin makbuzlarını ve makbuzlarını tarar. OCR tekniklerinin kullanılmasıyla verilerin çıkarılması için de kullanılır. Bu, herhangi bir güçlük çekmeden yönetilebilecek bireysel gider defterine aynı şekilde eklenir. Kullanıcılar IQBoxy uygulamasını genel hanehalkı giderlerinin günlük kaydını tutmak için de kullanabilir ve aynı zamanda işletme amacıyla da kullanılabilirler. IQBoxy tamamen makineye bağımlı olan ve tüm işlemlerini herhangi bir insan müdahalesini gerçekleştiren harika bir uygulama olarak sunmaktadır.

indir IQBoxy

 

VPN Bulutu

Engellenen bir web sitesini veya YouTube içeriğini açamadığınız bir durumla mücadele ettiyseniz, bu harika Samsung Galaxy S8 uygulamasının değerini anlarsınız. VPN Cloud uygulaması sayesinde, kullanıcılar internetteki çeşitli sitelerden ve içeriklerden faydalanabilirler. En iyi bölüm, VPN Cloud'un tamamen ücretsiz olması ve çok kolay bir şekilde kullanılmak üzere indirilebilir olması. VPN Cloud uygulaması sayesinde kullanıcılar Galaxy S8 akıllı telefonlarındaki vekili çok kolay bir şekilde değiştirebiliyorlar. Bu uygulamanın arayüzü bile çok basit ve kullanıcı dostu. Bu nedenle, harika bir Samsung Galaxy S8 uygulaması olarak kabul edilebilir.

VPN Cloud'u İndirin

 

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonunuzu yakın zamanda satın aldıysanız, hayatınızı verimli bir şekilde kolaylaştıracak bazı Galaxy S8 uygulamalarını bilmeniz gerekir. Samsung Galaxy S8 akıllı telefon için en iyi uygulamalar listesine göz atabilir ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi için aynısını kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca Bakınız: Fotoğraf düzenleme için en iyi monitörler 2017