Samsung Galaxy S8 Metin Mesajları Almıyor Sorun ve İlgili Diğer Sorunlar

Sorun giderme serimizin başka bir bölümüne, #Samsung #Galaxy # S8 cihazına sahip olan okuyucularımıza cihazlarında yaşadıkları sorunları gidermemize yardımcı olmayı hedefledik. Bu özel model, Güney Kore devinin son yıllardaki amiral gemisi telefonundan çeşitli yenilikler çıkaran mevcut amiral gemisi telefonu. Bu cihazda farkedeceğiniz ilk şey, büyük ekran gayrimenkul. Bu, 18: 5.9 ekran oranına sahip telefonun 5.8 inç Süper AMOLED ekranından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, telefonun artık fiziksel bir giriş düğmesine sahip olmadığını, artık ekranda sanal bir giriş düğmesini kullandığını fark edeceksiniz. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 ile metin mesajı almama sorunu ve diğer ilgili sorunları çözeceğiz.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S8 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Kısa Mesaj Almıyor

Sorun: Telefonum, hiçbir taşıyıcıdaki kimseden kısa mesaj almayacak. Herhangi bir mesaj türünü almak dışında, diğer yollarla düzgün çalışır. Samsung ve operatörümle iletişim kurdum. Telefona fabrika ayarlarına sıfırlama, sim çıkarma, vb. Yapabilecekleri her şeyi yaptılar. Ama hala aynı sorunu yaşıyor.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonu ve SIM kartı izole etmektir. SIM kartı telefonunuzdan çıkarın, sonra başka bir cihaza takın. Sorunun bu diğer cihazda olup olmadığını kontrol edin. Eğer öyleyse, sorun hatalı SIM’den kaynaklanıyor olabilir, bu durumda bunun yerini almalısınız. Sorunun ortaya çıkmaması durumunda, SIM’i tekrar telefonunuza takın, ardından aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Telefonun şebekeden güçlü bir sinyal aldığından emin olun ve emin olun. Telefonu Güvenli Modda başlatın, ardından sorunun bu modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürüp kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Wi-Fi Şifresi Yazılan Her Zaman Yeniden Başlıyor

Sorun: Wifi şifresini yazmayı denediğimde telefonum yeniden başlatılıyor. Meksika’da altı hafta boyunca telefonum yok. Fabrika ayarlarına sıfırlamak istemiyorum çünkü randevumu kaybedeceğim. Her dakika çökecek bir telefonla desteklemem mümkün değil. Önbelleği temizledim. Sağ kolumdan, telefonuma ve içerdiği tüm bilgilere erişimim olmadığını söylediğim gibi geliyor. Bana yardımcı olabilir misiniz. Bu arada eski bir Böğürtlen’i diriltdim ama bir dinozor gibi hissediyor (ve davranıyor).

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzun en son yazılım güncellemesinde çalıştığından emin olmaktır. Zaten öyleyse ve sorun devam ederse, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

S8 Ön Kamera Mor Dikey Çizgilere Sahiptir

Sorun: Merhaba Ben Samsung Galaxy S8’in sahibiyim. Birkaç günden beri ön kamera problemim var. Görünmüyor, resimde mor dikey çizgiler ortaya çıkıyor. Güncelleme sorunu mu? Çünkü kamera testini yaparsam, arka ve ön çalışır.

Çözüm: Bu durumda ilk önce yapmak isteyeceğiniz, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayarak soruna bir yazılım arızası neden olup olmadığını kontrol etmektir.

    Kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silin ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Telefonu Güvenli Modda başlatın ve sorunun bu modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonunuzun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandığında derhal sorunun olup olmadığını kontrol edin.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu servis merkezine götürmeniz ve bunun hatalı bir kamera modülünün neden olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Sadece Pil% 100 Olduğunda Açılır

Sorun: Telefonumu% 50’nin altındayken taktığımda her zaman kapanıyor ve açmaya devam edersem, kapanmaya devam ediyor. Sadece% 100’de açmama izin veriyor, ancak devam etmesi için bazen birkaç kez açması gerekiyor.

Çözüm: Telefon verilerinizi yedeklemeniz ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Aksi takdirde, bu durum hatalı bir pil veya güç IC’sinden kaynaklanıyor olabilir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Wi-Fi’ye Bağlanma

Sorun: Birden WiFi’ye bağlanamıyorum (Evimdeyim). 4GLTE logosu ve servis için gösterilen 5 bara sahibim ancak ayarları kontrol ettiğimde, sadece kaydedilmeye devam ediyor, bağlanıyor ve hiçbir zaman yapmıyor. Şebekeyi unutmayı ve telefonu yeniden başlatmayı ve tekrar bilgi girmeyi denedim, ancak yine de bağlanmayacak. Bunu daha dün fark ettim. Evimin dışında WiFi denemedim. Evimde Verizon FiOS servisim var.

Çözüm: Diğer cihazlar Wi-Fi ağınıza bağlanabilir mi? Eğer yapamazlarsa, ev yönlendiricinizi kontrol etmelisiniz. Diğer cihazların ev Wi-Fi ağınıza bağlanabilmesi durumunda, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Telefonu Güvenli Modda başlatın, sonra Wi-Fi şebekesine bağlayıp bağlayamadığınızı kontrol edin. Telefon bağlanırsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.