Samsung Galaxy S8 Plus Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

#Samsung #Galaxy # S8Plus, S8'in daha büyük versiyonu olan geçen yıl piyasaya sürülen amiral gemisi bir telefon. Her iki model de daha büyük bir 6.2 inç Super AMOLED ekrana ve daha büyük kapasiteli 3500 mAh bataryaya sahip S8 Plus ile benzer bir tasarımı paylaşıyor. Bu model, çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için kullanabileceğiniz harika bir cihaz isteyen tüketicilere yöneliktir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra açılmayan #Galaxy # S8Plus ile başa çıkacağız.

Samsung Galaxy S8 Plus veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Plus Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor
  • S8 Plus Şarj Cihazına Bağlanmadığında Kapatılır

S8 Plus Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

Sorun: Dün gece telefonumda olan bir güncellemeye başladım, ne olduğuyla ilgili bir sorun olmadı, ancak başladıktan sonra bir süre sonra kontrol ettiğimde şarj olmadı ve şarj olmuyordu. Tüm yeniden başlatma yöntemlerini denedim. Kurtarma modu ya çalışmıyor ya da sadece güncelleme kurulum ekranına geliyor. Güncelleme% 100'e gidecek, ancak telefon kapanıyor ve tekrar açılmıyor. İndirme modu, üst kısmında küçük bir metin olan bir ekrana ve “indirme hedefini kapatma” seçeneğiyle Android logosuna ulaştı. Sol üstteki küçük metnin bir resmim var ama okumak gerçekten çok zor, aslında başlıkların listesini okuyamıyorum ama bilgi edinebildiğim şudur:

Odin Modu (Yüksek Hızlı)

model bilgisi

Samsung Offlolol (Eminim lolol söylemiyor ama bu gerçekten çok kötü bir resim ve ne yazacağına daha aşina olacağından gerçekten ne söylediğini anlayabileceğinizi düşünüyorum)

Offlolol

kapalı

0x0

Qualcomm Secureboot: Etkinleştir (CSB)

RP S1, T3, R1, A (5 veya 6), P1

Güvenli indirme: Etkinleştir

UDC Başlangıç

Güvenli mod, logoyu sol üst köşedeki “Kurtarma önyükleme…” ile kaldırır ancak sistem güncellemesini% 100'e ulaştıran ancak yine de tamamlanmayan yeniden yükleme işlemiyle sona erer. Bu bir S8 artı. İşletim sisteminin hangi sürümünün çalıştığından emin değilim. Ben sadece geri gönderirim ama son kez içine girmeyi ve kişisel bilgilerimi bu konudan çıkarmayı denemeyi çok isterim. Bu şeyi aldığımdan beri bir güncellemede sıkışmıştım ve bunu bir kenara bıraktım. Dün gece kaçmasına neden izin vermeliyim diye bir fikrim yok. Buna tekrar ulaşmak için neler yapabileceğimize dair bir fikriniz varsa çok minnettar olurum. Bu noktada bununla uğraşmayı bırakacağım çünkü pili şarj edemiyorum ve listelenen önyükleme seçenekleriyle hiçbir yere gitmiyorum.

Çözüm: Bu sorunu gidermek için, önce bir tane kurduysanız, telefonun microSD kartını çıkarmanız gerekecektir. Bu yapıldıktan sonra pilin yeterli şarj olduğundan emin olun. Eğer yapmazsa, önce telefonu en az 20 dakika şarj etmenizi öneririm. Aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın.

  • Yumuşak sıfırlama gerçekleştirin. Bu, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak yapılır. Bundan sonra telefonunuz yeniden başlatılmalıdır.
  • Kurtarma moduna erişin, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Telefonun kapalı olduğundan emin olun. Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesi'ni yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir.) "Veri sil / fabrika ayarlarına sıfırla" seçeneğini vurgulamak için Ses azaltma tuşuna birkaç kez basın. “Evet” öğesini vurgulamak için Sesi kıs düğmesine basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. Silme önbelleği bölümü tamamlandığında, “Şimdi sistemi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra sorunun hala devam etmesi halinde, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecektir.

S8 Plus Şarj Cihazına Bağlanmadığında Kapatılır

Sorun: S8 plus% 100 şarj edildi ve aniden kapandı ve tekrar şarj cihazına takılıncaya kadar yanıt vermiyor. Geri geldiğinde,% 1 -% 7 arasında olacak. Orijinal kordonunu kaybettiğim bir blackberry kablosu kullanıyorum. Ancak, şarj cihazı hala kullanıyorum. Ne olduğunu düşünüyorsun? İlk defa bu problemle karşılaştım, bir oyun indirdim ve birkaç dakika oynadım, sonra kapanıyor. Onu zaten kaldırdım. Sorun tekrar ediyor. Zaten bugün 8 katı. Ne zaman şarj cihazından çıkarsam ve açık uygulamaları kapatırsa kapatır. Şimdi müzik kozumu çalarken telefonumu şarj ediyorum tekrar kapanabilir.

Çözüm: Problemin zaten zayıf veya arızalı bir bataryadan kaynaklandığı görülüyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Öyleyse, bu muhtemelen donanım ile ilgili bir problemdir, bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.