Samsung Galaxy S8 Plus'ınızı logo ve sonsuz önyükleme döngülerine takma (kolay adım)

Önyükleme sorunları söz konusu olduğunda, özellikle Samsung Galaxy S8 Plus gibi premium akıllı telefonlarda bu sorunların ortaya çıkması durumunda, başka bir şeyden daha fazla bir ürün yazılımı sorunu olmasını bekleyebilirsiniz. Bazı okuyucularımız bizimle iletişim kurdu çünkü cihazlarının logosu üzerinde sıkışıp kaldığı veya açılmaya devam edemediği bildirildi. Logonun üzerine takılırken, açılış döngüsü sorunundan görünüşe göre farklı olmakla birlikte, ikisinin de bağlandığı zamanlar vardır.

Bu nedenle, bu yazıda, bahsettiğim sorundan birine sahip olan telefonunuzu gidermeye çalışacağız. Sorunun neden ortaya çıktığını belirleyebilmek için her olasılığı göz ardı etmeye çalışacağız. Bu şekilde, sorunu iyi giderecek bir çözüm bulmaya da çalışabiliriz. Dolayısıyla, bu cihazın sahiplerinden veya bu konuyla ilgili herhangi bir Android akıllı telefondan birine sahipseniz, bu gönderiyi size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu telefonla ilgili sık karşılaşılan sorunlara zaten hitap ettiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Oranlar, problemleriniz için halihazırda var olan çözümler olduğundan, sadece sizinkilerle benzer sorunları bulmak için zaman ayırınız. Eğer bulamıyorsanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen sorunu giderebilmemiz için bize olabildiğince fazla bilgi verin. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuz için endişelenmeyin, tek yapmanız gereken sorun hakkında bize yeterli bilgi vermek.

içindekiler

 • Galaxy S8 Plus'ınızda, ya logoda ya da bir önyükleme döngüsünde sıkışan sorun giderilir.
  • İlk çözüm: Zorunlu Yeniden Başlatma işlemini gerçekleştirin
  • İkinci çözüm: Önbellek bölümünü silin
  • Üçüncü çözüm: Fabrika telefonunuzu sıfırladı
   • Bizimle iletişime geçin
  • Samsung Galaxy S8 Plus, "Maalesef, Ayarlar durdu" hatasını geciktirmeye ve göstermeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8 Plus nasıl karartılır ve Android 8 Oreo güncellemesinden sonra açılmaz. (Kolay adımlar)
  • Nasıl Samsung Galaxy S8 Plus düzeltmek için Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra Ölümün Siyah Ekran üzerinde sıkışmış (kolay adımlar)
  • Samsung Galaxy S8 Plus cihazınızda, uygulamaları açarken bu kadar yavaş ve durgun bir şekilde çalışıyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

  İkinci çözüm: Önbellek bölümünü silin

  Dürüst olmak gerekirse, bu noktada, aslında telefonunuzu kurtarma modunda önyükleme yapıp yapamayacağınızı ve yeniden başlatmaya gerek kalmadan yapamayacağınızı bilmiyorum ama denemeniz gereken bir şey. Telefonunuzun kurtarma modunda açık kaldığını varsayarsak, yapmanız gereken ilk şey tüm sistem önbelleklerini silmek ve bunları yenileriyle değiştirmek için önbellek bölümünü silmektir. İşte bunu nasıl yapıyorsun:

  1. Cihazı kapatın.
  2. Sesi Açma tuşunu ve Ana tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, sadece Güç tuşunu bırakın
  4. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
  5. 'Önbellek bölümünü sil' seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
  6. Seçmek için Güç tuşuna basın.
  7. 'Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesine basın ve seçmek için Güç tuşuna basın.
  8. Silme önbelleği bölümü tamamlandığında, 'Şimdi sistemi yeniden başlat' vurgulanır.
  9. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

  Telefonunuzun kurtarma modunda önyükleme yapabileceğini, ancak önbellek bölümünün silinmeyeceğini varsayarsanız, sonraki yordamı deneyebilirsiniz.

  Üçüncü çözüm: Fabrika telefonunuzu sıfırladı

  Sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için başka seçeneğiniz yok. Ancak şu ki, telefonunuzun dahili belleğinde kaydettiğiniz dosyalar ve veriler silinecektir. Telefonunuzun normal şekilde açılmaması nedeniyle yedeklemenin bir yolu yoktur. Bu almanız gereken uzlaşma.

  1. Cihazı kapatın.
  2. Sesi Açma tuşunu ve Ana tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, sadece Güç tuşunu bırakın
  4. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
  5. W Veri sil / fabrika ayarlarına sıfırla ’seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
  6. Seçmek için Güç düğmesine basın.
  7. 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
  8. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
  9. Ana sıfırlama tamamlandığında, 'Şimdi sistemi yeniden başlat' vurgulanır.
  10. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

  Sıfırlama, son çare olur ve bunu yaptıktan sonra sorun devam ederse, cihazı bir teknisyene getirmeniz gerekir, böylece bir teknisyen sizin için sorunu çözmeyi deneyebilir. Ürün yazılımı tarafından kullanılan bazı dosyaların bozulduğu bir şans var. Telefonunuz kurtarma modunda başarıyla önyükleme yapamıyorsa aynı şey yapılmalıdır.

  Umarım bu sorun giderme kılavuzları size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten veya aşağıdaki yorumdan lütfen çekinmeyin.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

  Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz mesajlar:

  • Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra Samsung Galaxy S8 Plus'ta çökmesini engelleyen Netflix nasıl düzeltilir (kolay adımda)
  • Samsung Galaxy S8 Plus, uygulama açıldığında “Maalesef Twitter durdu” mesajını görüntülemeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8 Plus'ınızı “Ne yazık ki, Internet durdu” hata mesajını görüntülemeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8 Plus cihazınızın “Mesajlar durdu” hatasını nasıl düzeltebilirim [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8 Plus cihazınızı “Uyarı: Kamera arızalı” hatasını gösteren bir sorun nasıl giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]