Samsung Galaxy S8 Plus’ta kilitlenmeye devam eden Spotify nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

  Samsung Galaxy S8 Plus’ınızı çökmeye devam eden Spotify uygulamasıyla nasıl düzelteceğinizi öğrenin.Bu sorunun nedenini anlayın ve sizin için çalışabilecek çözümleri öğrenin.

Uygulama kilitlenmeleri, Samsung kullanıcılarının son birkaç aydır şikayet ettikleri en yaygın sorunlar arasında yer alıyor. Nitekim okuyucularımızdan tonlarca e-posta aldık. Bu nedenle, bu yazıda, Samsung Galaxy S8 Plus ile Spotify’ın konusu veya sorun giderme sorunumuz olduğu bir uygulama kilitlenme sorunuyla başa çıkacağım.

Bir uygulama kilitlendiğinde, sorun söz konusu uygulama ile sınırlı olabilir ve bu durumda, özellikle uygulama üçüncü tarafsa düzeltilmesi oldukça kolay olacaktır. Ancak, uygulama kilitlenmelerinin sadece ciddi bir ürün yazılımı sorununun sonucu olduğu zamanlar vardır ve sorunun ne olduğunu belirlemek ve sorundan kurtulabilecek ve uygulamayı çalıştırabilecek bir çözüm formüle etmek için bazı sorun giderme prosedürlerine sahip olmamızın nedeni budur. tekrar mükemmel. Bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda bu sorunu yaşamak zorundaysanız, bu yayının size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Sorun gidermeye devam etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu telefonla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Size en uygun çözümü bulmak için sayfaya göz atın. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Kilitlenmeye devam eden Twitter ile Galaxy S8 Plus nasıl düzeltilir?

Telefonunuzda dosyalarınız ve verileriniz göz önünde bulundurularak sorun giderilecektir. Onlardan taviz vermek istemiyoruz, bu yüzden bu sorunu olabildiğince güvenli bir şekilde çözmeye çalışacağız. Bununla birlikte, şunları yapmanızı öneririm…

İlk Çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın

Yeniden başlatma, telefonunuzu kapatıp tekrar açmaktan daha fazlasıdır. Cihazınızda faydalı olan arka planda çok şey oluyor. Aslında, bir yeniden başlatma neredeyse tüm küçük sorunları düzeltebilir, bu yüzden yapmaya değer. Sonuçta, yapılması kolay ve çok etkilidir.

Bu güç düğmesine basın ve telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Telefon aktif hale geldikten sonra, kilitlenip kilitlenmeyeceğini görmek için Spotify’ı açmaya çalışın ve çalışıyorsa bir sonraki çözüme geçin.

İkinci Çözüm: Önbelleği ve Spotify verilerini temizle

Bu, uygulamayı sıfırlar ve daha sık olmamakla birlikte, bunun gibi uygulamayla ilgili sorunları düzeltmek için yapmanız gereken tek şey, ancak oynatma listenizi ve indirilen parçaları kaybedebileceğinizi unutmayın. Ancak endişelenmeyin, sorun çözüldüğünde ve Spotify hesabınıza tekrar giriş yaptıktan sonra bunları yeniden kazanabileceksiniz. Spotify’ı şu şekilde sıfırlarsınız:

  Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Ana ekrandan, şuraya gidin: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Spotify’a dokunun. Depolama’ya dokunun. Önbelleği TEMİZLE üzerine dokunun. Önbellek verisine dokunun.

Bundan sonra, hala çöküp çökmeyeceğini görmek için Spotify’ı açın. Eğer öyleyse, denemek için hala başka bir çözümünüz var.

Üçüncü Çözüm: Spotify’ı kaldırıp yeniden yükleyin

Uyumluluk sorunları, uygulama kilitlenmelerinin en yaygın nedenleri arasındadır ve Spotify’da da olabilir. Uygulama için kullanılabilir bir güncelleme olup olmadığını öğrenmek yerine, cihazınızda en son Spotify sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz daha iyidir. Kaldırmanın amacı, uygulamayla ilişkili tüm dosyaları kaldırmaktır. Bu prosedürleri şu şekilde yapabilirsiniz:

  Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Ana ekrandan, şuraya gidin: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Spotify’a dokunun. KALDIR’a dokunun. Bildirimi gözden geçirin, ardından onaylamak için Tamam’a dokunun.

Şimdi, Spotify’ı yeniden yüklemek için şu adımları izleyin…

  Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın.

Bundan sonra ve sorun devam ederse, sonraki yöntemi yapmanız gerekir.

Dördüncü Çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Bir uygulama sorunu sıfırlama ile kolayca giderilebilir, bu yüzden yukarıdaki tüm adımları uyguladıktan ve Spotify hala çöktükten sonra cihazınızı sıfırlamanız gerekir. Bu, telefonu fabrika varsayılanlarına geri getirecek ve bu sorunu kesinlikle çözecektir. Ancak, tüm dosyalarınız ve verileriniz işlem sırasında silinecektir, bu nedenle tüm dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Yedeklemeden sonra, Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Korumasını devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın.Ayarlar> Bulut ve hesaplar’a dokunun. Hesaplar’a dokunun. Google’a dokunun. Birden fazla hesap kuruluysa Google Kimliği e-posta adresinize dokunun. Birden fazla hesap ayarınız varsa, bu adımları her hesap için tekrarlamanız gerekir. 3 nokta simgesine dokunun. Hesabı kaldır’a dokunun. HESABI KALDIR öğesine dokunun.

Bu, sıfırlamadan sonra telefonunuzun kilitlenmeyeceğinden emin olacaktır.

Şimdi, telefonunuzu şu şekilde sıfırlayabilirsiniz…

  Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye önce görünecektir Android veri kurtarma menü seçeneklerini gösterir). “Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın. ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım çözümlerimiz sizin için çalışır. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, aşağıya bir yorum bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

  Uygulamaları açarken çok yavaş ve halsiz çalışan Samsung Galaxy S8 Plus’ınızla ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeni Samsung Galaxy S8 Plus’ınız ölümün siyah ekranını yaşıyorsa ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 + Kendi Sıkıştığında Yeniden Başlatılıyor Önyükleme Ekranı Sorunu ve Diğer İlgili SorunlarSamsung Galaxy S8 Plus’ı siyah ekran ve mavi ışık yanıp sönerek nasıl düzeltebilirsiniz [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 Plus’ınız yeniden başlatılmaya / yeniden başlatılmaya devam edecek ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu]