Samsung Galaxy S8’de çökmeye devam eden Gmail nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Üreticilerin Google tarafından geliştirilen çeşitli uygulamaları içermesi zorunlu olduğundan, her Android cihazı Gmail uygulamasıyla birlikte gelir. Yerleşik yazılıma eklenmiştir, ancak Google zaman zaman ayrı bir güncelleme yapabilir. Sorun oluştuğunda, “Maalesef Gmail durdu” hatasıyla karşılaşabilirsiniz veya uygulama kendi kendine kapanıyor. Samsung Galaxy S8’in bazı sahiplerinin şu an yaşadığı şey de bu.

Bu yazımda Galaxy S8’inizde Gmail’i kullanmaya devam edebilmeniz için bu sorunun çözümünü sizinle paylaşacağım. Bu sorunun küçük olduğundan ve aşağıda paylaştığım çözümü kullanarak kolayca çözülebileceğinden emin olabilirsiniz. Bu nedenle, çökmeye devam eden Gmail uygulamasıyla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, bu yayını bulursanız sorununuza bir çözüm bulmaya çalışıyorsanız, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna değindiğimiz için Galaxy S8 sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bir kısmına zaten çözümler ürettik, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder düğmesine basın.

Galaxy S8’de çökmeye devam eden Gmail’i düzeltin

Sık sık, bir uygulama çöktüğünde, sorun yalnızca uygulama ile sınırlıdır. Söylemeye gerek yok, nereye bakacağınızı ve ne yapacağınızı bildiğiniz sürece bir teknisyenden yardım istemeden düzeltebilirsiniz. Bu yazının amacı bu, daha fazla merak olmadan, bu sorunu çözmek için yapmanız gereken şey budur…

    Bir Giriş ekranında, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunup yukarı veya aşağı kaydırın. Bir Giriş ekranında gezinmek için: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne dokunun .Lokat’a, ardından Gmail.Tap Depolama.’na dokunun. TEMİZLE CACHE.Tap Önbelleğe Alınmış Veriler’e dokunun.

Doğru! “Gmail durdu” hatasından kurtulmak veya bu uygulamayla ilgili çökme sorununu gidermek için tek yapmanız gereken bu. Gerçekten yaptığı, önbelleklerini ve verilerini silerek Gmail’i sıfırlamaktır. Çok etkili bir çözümdür ve çoğu zaman çalışır, ancak sorun şu ki, telefonunuza indirdiğiniz tüm e-postalar silinecek ancak hesabınızı tekrar almak için senkronize etmeniz gerekiyor.

İLGİLİ MESAJLAR:

    Samsung Galaxy S8 cihazınız “Maalesef Kişiler durdu” hatası göstermeye başladığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 cihazınız “Maalesef Telefon Durdu” hatası göstermeye devam ediyor durdu ”hatası [Sorun Giderme Kılavuzu]“ Maalesef com.android.phone işlemi durdu ”mesajını gösteren Samsung Galaxy S8 nasıl düzeltilir? [Sorun Giderme Kılavuzu]“ Maalesef Galeri durdu. ”Error [Sorun Giderme Kılavuzu]

Bundan sonra hata hala görünüyorsa, küçük sistem ve uygulama hatalarının olduğu zamanlar gibi telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin. Gerçekten o kadar karmaşık değiller, bu yüzden bir yeniden başlatma yapacak. Ancak, sorun sizi rahatsız etmeye devam ederse ve Gmail’e çok ihtiyaç duyuyorsanız, dosyalarınızı ve verilerinizi yedekleyin ve ardından telefonunuzu sıfırlayın. Bu, bu sorunun çözülmesi gereken son noktadır, ancak dosyalarınızı SD kartınıza ve / veya bilgisayarınıza kopyalamanın zorluğunu yaşamak zorunda kalacaksınız, böylece silinmeyeceklerdir.

Yedeklemeden sonra, Google hesabınızı kaldırarak Fabrika Sıfırlama Korumasını devre dışı bıraktığınızdan emin olun; böylece sıfırlama işleminden sonra kilitlenmezsiniz. Her şey ayarlandıktan ve hazır olduktan sonra, telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu göründüğünde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca gösterilecektir. Android sistemi kurtarma menüsü seçeneklerini gösterme).) “Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğini vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. “Evet – tüm kullanıcı verilerini sil” seçeneği vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu yazı size bir şekilde yardımcı olabilir.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözleri yayınlayın.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

    Samsung Galaxy S8 cihazınız köklenme işleminden sonra kendi kendine yeniden başlatmaya devam ederse ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeni Samsung Galaxy S8 cihazınız önyükleme sırasında Verizon ekranına takılı kaldığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 açılmaya başladı “Ne yazık ki, Bir güncelleme sonrasında Ayarlar durdu ”hatası [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeniden başlatmaya devam edemeyen Samsung Galaxy S8’iniz nasıl giderilir ancak yeniden başlatmaya devam eder [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 cihazınızı” Maalesef, Ayarlar durdu “hatası ile nasıl düzeltilir [Sorun giderme kılavuzu]