Samsung Galaxy S8’de Hızlı Ayarları Özelleştirme

Samsung Galaxy S8 ürününün gururlu sahibi olduysanız, kutusundan çıkardığınız gibi bırakmayacaksınız. Her iki model de, Galaxy S8 ve S8 Plus, kullanıcılara çok şey sunuyor ve istediğiniz gibi her şeyi ayarlamak çok önemlidir. Android telefonlar, bazı servisleri ve seçenekleri hızlı bir şekilde açıp kapatmanızı sağlayan hızlı ayarları içerir. Aynısı S8 için de geçerlidir. Hızlı ayarlara giderek, Wi-Fi, Mobil internet, GPS, Mavi ışık filtresi ve diğer birçok şeyi kolayca açıp kapatabilirsiniz. Peki ya düzenlemeyi sevmiyorsan? Hiç sorun değil, çünkü Samsung Galaxy S8’de hızlı ayarları özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Samsung Galaxy S8’deki Başlatıcı Nasıl Değiştirilir

Samsung Galaxy S8’deki hızlı ayarları özelleştirin

Hızlı ayarların kutu düzenlemesinden hoşlanmıyorsanız, kolayca değiştirebilirsiniz. Hızlı ayarlara erişmek için bildirim gölgesini aşağı çekin. Hızlı ayar seçeneklerinin tümünü görmek için bildirim gölgesini bir kez daha aşağı çekin. Wi-Fi, GPS, Otomatik Döndürme, Enerji Tasarrufu, Mobil Bağlantı Noktası gibi iki sayfada listelenen birçok seçeneği göreceksiniz. Hepsini gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz. Bazı şeyleri kullanmazsanız, alanı temizlemek için bunları kolayca kaldırabilir veya simgeleri yeniden düzenleyebilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı:

    Bildirim gölgesini aşağı çekme Tüm hızlı ayar seçeneklerini görmek için bildirim gölgesini bir kez daha aşağı çekin Üst sağ köşedeki üç noktaya dokunun

customize quick settings on Samsung Galaxy S8

 

    Ardından, Düğme sırası Konumlarını değiştirmek için simgeleri sürükleyin Simgeyi kaldırmak istiyorsanız, aşağı sürükleyin Simgeleri hızlı ayarlar paneline eklemek için, yukarıdaki alana sürükleyin Düğmeleri istediğiniz gibi ayarladığınızda, Bitti.

 

Ayrıca okuyabilirsiniz: Samsung Galaxy S8 Nasıl Apps Kaldırılır