Samsung Galaxy S8’de kilitlenmeye devam eden Pandora nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Pandora Music veya basitçe Pandora, geliştirebilen tüm cihazlarda mükemmel çalıştığından emin olmak için geliştiricileri tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak, burada ve orada sorun oluşabilir ve en yaygın olanı genellikle “Ne yazık ki, Pandora durdu” hatasıyla temsil edilir. Temel olarak, Pandora uygulamasının çalışmayı durdurduğunu veya artık çalışmaya devam edemeyeceğini söylüyor.

Bu yazıda, başkalarıyla çalışan bir çözümü paylaşacağım için bu sorunu çözmede size yol göstereceğim. Endişelenmeyin, bu sorun gerçekten o kadar ciddi değildir ve bir teknolojiden yardım almadan kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Galaxy S8’in sahiplerinden biriyseniz ve şu anda Pandora üzerinden müzik akışı veya dinleme sorunları yaşıyorsanız, bu yazı size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınız için bu yayını bulduysanız, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna zaten değindiğimiz için Galaxy S8 sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeyi deneyin. Okuyucularımız tarafından bildirilen bazı sorunlara zaten çözümler sunduk, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaya çalışın. Sizin için işe yaramıyorlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder’i tıklayın.

Galaxy S8’de kilitlenen bir Pandora uygulamasına çözüm

Bu temelde sadece uygulama ile ilgili bir sorun ve gerçekten etkileyici teknik özelliklere sahip Galaxy S8 gibi bir telefonun Pandora’yı çalıştırırken herhangi bir sorunu olmamalı. Bu, arada sırada karşılaşabileceğiniz yalıtılmış sorunlardan sadece biri olabilir, ancak düzeltmek için şu adımları uygulamayı deneyin:

İlk Çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın

Yeniden başlatmak için sadece telefonunuzu kapatıp tekrar açmaktan daha fazlası var. Arka planda çok fazla küçük şey var ve bu küçük şeylerin telefonunuzun performansı üzerinde büyük etkileri var. Bu sorun belirgin bir sebep olmadan başladıysa veya mavi renkten yeni başladıysa, bunun sadece küçük bir sistem veya uygulama aksaklığından kaynaklanma olasılığı vardır ve bir yeniden başlatma bununla ilgilenebilir.

Her zamanki yeniden başlatma sırasını yapabilir veya telefonunuzun belleğini gerçekten yenilediğinden Zorunlu Yeniden Başlatma’yı deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için Sesi Kısma düğmesini ve Güç tuşunu aynı anda 10 saniye basılı tutun. Bundan sonra telefonunuz normal şekilde yeniden başlatılır.

Pandora’yı açın ve hala çöküp çökmeyeceğini veya hatanın bundan sonra hala görünüp görünmeyeceğini görmeye çalışın. Eğer öyleyse, bundan daha etkili olduğu için bir sonraki yöntemi yapın.

İLGİLİ MESAJLAR:

    Samsung Galaxy S8 cihazınız “Ne yazık ki Kişiler durdu” hatasını göstermeye başladığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] “Ne yazık ki, com.android.phone işlemi durdu” hatasını gösteren Samsung Galaxy S8 nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] Galaxy S8 telefonunuzu “Ne yazık ki, Galeri durdu” hatasını göstermeye nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 “Ne yazık ki, Telefon durdu” hatasını göstermeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 “Ne yazık ki, Kişiler durdu ”Hatası [Sorun Giderme Kılavuzu]

İkinci Çözüm: Pandora’nın Önbelleğini ve Verilerini Temizle

Şimdiye kadar, bu kadar çok Pandora kullanıcısı ile çalışan bir çözüm, ancak bir yakalama var, indirmiş olabileceğiniz tüm müzikler silinecek. Gerçekten bu kadar zor değil çünkü bu parçalar hesabınıza bağlıdır, böylece sorun çözüldüğünde bunları yeniden indirebilirsiniz ve bu şu anda en önemli şeydir.

Pandora uygulamasını şu şekilde sıfırlayabilirsiniz:

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Pandora’ya dokunun. Depolama’ya dokunun. Önbelleği TEMİZLE üzerine dokunun.

“Maalesef Pandora durdu” hatasını ortadan kaldırmak ve uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmek için yapmanız gereken tek şey bu olabilir. Ancak, sorun bundan sonra devam ederse, yine de bu konuda bir şeyler yapabilirsiniz.

Üçüncü Çözüm: Pandora’yı kaldırıp yeniden yükleyin (isteğe bağlı)

Genellikle uygulamayı güncellemenizi öneririm, ancak bu durumda, telefonunuzla ilişkili tüm dosyaları kaldırmak için uygulamayı kaldırmanız ve daha sonra telefonunuzda en son Pandora sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için daha iyi olduğunu düşünüyorum.

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Pandora’ya dokunun. KALDIR’a dokunun. Bildirimi gözden geçirin, ardından onaylamak için Tamam’a dokunun.

Şimdi, Pandora’yı yeniden yüklemek için şu adımları izleyin…

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için yukarı veya aşağı kaydırın. Play Store öğesine dokunun. Arama kutusuna ‘pandora’ yazın.

Bu üç prosedür kesinlikle bu sorunu çözebilir ve Pandora’nın telefonunuzda tekrar sorunsuz çalışmasını sağlayabilir.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

    Samsung Galaxy S8’iniz köklendirme işleminden sonra kendi kendine yeniden başlatmaya devam ederse ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeni Samsung Galaxy S8’iniz başlatma sırasında Verizon ekranında takılı kaldığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 açılır “Ne yazık ki, Güncelleme sonrasında ayarlar durdu ”hatası [Sorun Giderme Kılavuzu] Önyüklemeye devam edemeyen ancak bunun yerine yeniden başlamaya devam eden Samsung Galaxy S8’inizi düzeltme [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8’inizi“ Ne yazık ki Ayarlar durduruldu ”hatasıyla nasıl düzeltebilirim? [Sorun giderme kılavuzu]