Samsung Galaxy S9: Açılmamış etkinlik canlı akışını kaçırmayın

Yeni Samsung Galaxy S9 ve S9 + 'ya resmi bir bakış atmaya hazır mısınız? Unpacked etkinliğinde 25 Şubat Pazar günü saat 18: 00'de Barcelona, ​​İspanya'da bulunacak iyi bir servete sahip olacağız. Ama eğer ete orada olamazsanız, canlı akışı izleyerek evdeki heyecanı takip edebilirsiniz. İşte nasıl.

  • MWC 2018: Bekleyeceğiniz şey şu:
  • S8 satın almanız veya S9'u beklemeniz mi gerekiyor?

S9, Pazar günü 12 EST / 9 PST'de başlayacak.

Samsung, S9 ve S9 + 'yu her sene beğenen yeni nesil Galaxy S serisinin, daha iyi ya da daha kötü bir şekilde sektörün konuşması olacak. Son aylarda çok fazla sızıntı ve söylentiler oldu, neredeyse cihazları gördüğümüz gibi geliyor.

Bir önceki nesle göre tasarımda devrim niteliğinde olmayan iki cihaz beklemekteyiz, ancak yine de donanım ve yazılım tarafında optimize edilmiştir. Daha akıllı bir Bixby mi? Animoji, belki? Düşük ışık koşullarında daha iyi performans gösteren bir kamera mı? Bunlar söylentiler hakkında en çok konuşulanlar, ancak muhtemelen dikkat etmeniz gereken tek yeni şeyler olmayacaklar:

  • Galaxy S9 hakkında bildiğimiz her şey

Mark Zuckerberg at the Samsung press conference in 2016. / © ANDROIDPIT

Paketlenmemiş etkinlik, takip edilecek en çok beklenen ve en heyecan verici etkinliklerden biri olmaya devam etmektedir. Güney Koreli üretici, izleyicilerinin dikkatini nasıl çekeceğini biliyor ve kim bilir, belki de Mark Zuckerberg'in ortaya çıktığı iki yıl gibi bir sürpriz olabilir.

Paketlenmemiş etkinliğin canlı akışı nasıl takip edilir?

Basın toplantısı, Pazar günü saat 06: 00'da Barselona'daki Fira de Montjuic'de gerçekleşecek. ABD'de olanlar için, bu 12 PM EST / 9 AM PST anlamına gelir. Evde canlı olayı takip etmek için üç olasılık var:

Resmi Açılmamış 2018 uygulamasını edinin

Samsung, iOS ve Android için Unpacked 2018 adında özel bir uygulama yayınladı. Bu ad zaten her şeyi söylüyor: Uygulama, etkinliğinizle ilgili tüm bilgileri, halihazırda elinizde bulunan birçok video teaser ile sunuyor.

App aracılığıyla, basın toplantısını canlı olarak izleyebilir ve sadece Samsung Galaxy logosunu tarayarak artırılmış gerçeklikle eğlenebilirsiniz.

  • Play Store'daki Unpacked 2018 uygulamasını edinin

Samsung has released a dedicated app for its fans. © ANDROIDPIT

Özel web sitesini kullan

Samsung'unuza yeni bir uygulama yüklemek istemiyorsanız, sadece geçici olarak bile olsa, Samsung'un etkinliğe adanmış web sitesini alternatif olarak kullanabilirsiniz:

  • Bu sayfadan Samsung Paketlenmemiş etkinliği takip edin

YouTube üzerinden

Son ama en az değil: YouTube! Her yıl Samsung, Unpacked etkinliğini canlı izlemek için kullanılabilir hale getiriyor. Samsung Mobile resmi sayfasında, etkinlik bağlantısı yakında görünecek!

Samsung’un Unpacked etkinliğini bu yıl takip edecek misin?

Samsung Galaxy S8 nereden alınır

Best price

Apple iPhone SE 《》BRAND NEW UNLOCKED 32gb variant.

£159.99

£159.99 total

Check Offer

Samsung Galaxy S8 Negro

£532.27

£532.27 total

Check Offer

Samsung Galaxy S8 Gris Orquídea

£547.15

£547.15 total

Check Offer

Samsung G950F Galaxy S8 (Arctic Silver) Salesstart 28.4. unlocked

£563.28

£563.28 total

Check Offer

Samsung G950F GALAXY S8 (Orchid Grey) Salesstart 28.4. unlocked

£563.28

£563.28 total

Check Offer

Compare prices