Samsung Galaxy S9 İçin Alabileceğiniz En İyi Uygulamalar

Son birkaç yılda, Samsung Android telefon pazarında lider oldu. Etkileyici bir tasarıma, en iyi özelliklere ve etkileyici kamera sistemine sahip olan Samsung Galaxy S9, 2018’in en iyi telefonu olma özelliğine sahip. Ayrıca, aşağıda belirtilen bu harika akıllı telefon için Samsung Galaxy S9 için en iyi uygulamalardan bazıları deneyiminizi geliştirin ve işleri daha da ilginç hale getirin.

Ayrıca bakınız: iPhone X için en iyi uygulamalar

Samsung Galaxy S9 İçin En İyi Uygulamalar

PicsArt

Best Apps For Samsung Galaxy S9

PicsArt Samsung Galaxy S9 için en iyi uygulamalardan biridir. Bu ücretsiz uygulama kullanıcı dostudur ve fotoğraf düzenleme için kullanabilirsiniz. Resimlerinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok özellikten oluşur. PicsArt, muhteşem görüntüler yaratmanıza yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Kolaj yapımcısı, eskiz araçları, kamera, resim editörü, kamera vb. Gibi etkili araçlarıyla resimlerinizin yeni bir versiyonunu dikkat çekici kolajlara dönüştürerek eğlenin

PicsArt’ı indirin

 

Nova Launcher

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Nova Launcher, Galaxy S9 için kişiselleştirilmiş, sonuç odaklı, ana ekrandır. Bu uygulama Android cihazınız için en iyi başlatıcısı. Eski ana ekranınızı tercih ettiğiniz şekilde değiştirebilir, kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz. Simgeleri, anahatları, grafikleri, animasyonları vb. Nova başlatıcının, gelişmiş özellikleriyle telefonunuzun performansını artırabileceği nokta budur.

Nova Launcher’ı indirin

 

Birleşik Uzaktan

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Unified Intents tarafından geliştirilen Unified Remote, PC’niz için uzaktan kumanda görevi görür. Galaxy S9 Android cihazınızla PC’nizi kolayca kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Bluetooth kullanarak, akıllı telefon cihazınızı PC bilgisayarınıza bağlayın ve bilgisayarınızı çalıştırmak için cihazınızı tek ve çoklu dokunmalı bir fare olarak kullanın. PC’nizin ekranını S9 telefonunuzda görüntüleyebilir ve dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca, PC’nizi telefonunuzla açabilir veya kapatabilirsiniz.

Unified Remote’u İndirin

 

Google Duo

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Google Duo, Google tarafından geliştirilen en yüksek kalitede görüntülü sohbet, Android ve iOS mobil uygulamasıdır. Bu uygulama, ister Wi-Fi ister mobil veri kullanıyorsanız, daha hızlı ve daha tutarlı görüntülü aramalar yapılmasını sağlayan basit, kullanıcı dostu bir arayüz ile güçlendirilmiştir. Bazı nedenlerden dolayı görüntülü arama yapamıyorsanız, yalnızca sesli arama da yapabilirsiniz.

Google Duo’yu indirin

 

Facebook Messenger – Ücretsiz Metin ve Video Sohbeti

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Facebook hakkında kim bilmiyor ya da arkadaşları ve ailesiyle bağlantı kurmak için kullanıyor? Facebook messenger uygulaması, sizi hayatınızdaki kişilere anında bağlayabilen en popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama ücretsiz, daha hızlı ve güvenli hizmetler sunar. Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınıza veya ailenize ulaşmak için isimlerini veya irtibat numaralarını arayabilir ve onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Kısa mesaj, fotoğraf gibi bu uygulama aracılığıyla mesajın herhangi bir formunu gönderebilir veya video araması yapabilirsiniz. Bu uygulamayı arkadaşlarınızla oyun oynamak için bu uygulamayı kullanabilir ve kimin daha iyi yaptığını görmek için puanlarınızı onlarla eşleştirebilirsiniz.

Facebook Messenger’ı indirin

 

MX oyuncu

Best Apps For Samsung Galaxy S9

MX oynatıcı, J2 Interactive tarafından geliştirilmiştir. Üstün donanım hızlandırma ve kullanıcı için uygun altyazı desteği ile birlikte harika bir Android video oynatıcı ve video editörüdür. Buna ek olarak, daha iyi görüntüleme için videoları yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için ekran üzerinde parmaklarınızı sıkıştırabilir veya kaydırabilirsiniz. Altyazı uygunluğu için, sonraki veya sonraki transkripti görmek için altyazıları ileri ve geri hareket ettirebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda Çocuk Kilidi özelliğine sahiptir, böylece çocuklarınız yanlışlıkla herhangi bir çağrı yapmadan veya telefonunuzda herhangi bir başka uygulamayı rahatsız etmeden bu uygulamayı kullanabilirler.

MX oynatıcısını indirin

 

Dilbilgisi Klavye – Güvenle Yazma

Best Apps For Samsung Galaxy S9

 

Dilbilgisi Klavyesi, Galaxy S9’unuzda kullandığınız uygulamaların hiçbirinde zorluk çekmeden hatasız metin yazmanıza yardımcı olur. Yazım denetleyicisi, dilbilgisi denetleyicisi ve daha fazlası gibi çeşitli özellikler sağlar. Diğer uygulamalarla sorunsuz çalışır ve hatasız, kusursuz e-postalar, LinkedIn mesajları, Facebook mesajları vb. Göndermeye yardımcı olur.

Dilbilgisi Klavyesini İndirin

 

Xender – Dosya Transferi ve Paylaşım

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Xender, Samsung Galaxy S9 için en iyi paylaşım uygulamalarından biridir ve tüm dosya paylaşım gereksinimlerinizi karşılar. Bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz arasında dosyaların kolayca aktarılmasına yardımcı olur. Belki de Samsung Galaxy S9 kullanıcıları için en uygun uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın ana avantajı, herhangi bir tür ve dosya boyutunu mobil veri olmadan aktarabilmenizdir. Bu uygulama, bir Bluetooth’un normal hızından 200 kat daha verimli ve hızlıdır.

İndir Xender – Dosya Transferi ve Paylaşım

 

Okul gezisi

Field Trip, sizi yaşadığınız dünyadaki görünmeyen ve istisnai şeylere yönlendiren çok havalı bir uygulamadır. Bu uygulama genellikle Android cihazınızın arka planında çalışır ve herhangi bir heyecan verici veya büyüleyici konuma yaklaştığınızda, bu uygulama o konumla ilgili bilgileri içeren bir kart gösterir. Bu uygulama üzerinde çalışmak için telefonunuzun ekranını tıklamanız gerekmez, yalnızca kulaklığınızı veya Bluetooth’unuzu bağlayın; uygulamanın sizin için bilgileri okuduğunu duyabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak, alışveriş yapmak, içmek veya arkadaşlarınızla takılmak için en iyi yerlerin tarihi gibi birçok şey hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tercih ettiğiniz yerel seçeneklerden seçim yapabilirsiniz ve bu yerlere giderken bilgiler telefonunuzun ekranında görünecektir.

Field Trip’i indirin

 

Feedly – Daha Akıllı Olun

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Feedly, endüstrinizdeki yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmanız için ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuyla ilgili bilgileri düzenlemek, okumak ve paylaşmak için başlıca görevinizdir. Farklı çevrimiçi bilgi kaynaklarına daha hızlı bir şekilde kolayca erişebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan, dergiler, bloglar, YouTube kanalları, haber siteleri vb. Gibi tercih edilen çevrimiçi bilgi kaynaklarını okumak ve takip etmek için Android telefonlarında Feedly’i kullanıyor. İnsanlar ayrıca Feedly uygulamasını en sevdikleri blogları okumak, yeni trendler ve konular incelemek ve markalarına ve şirketlerine ait yeni anahtar kelimeler bulmak için kullanır.

Feedly indirin

 

 

Google Çeviri

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Bu popüler uygulamayı Google tarafından kullanarak, metni bir dilden diğerine kolayca çevirebilirsiniz. Google Çeviri, 100’den fazla dili tanımlayabilir ve çevirebilir. Cihazınız İnternete bağlı değilken 59 dili çevirebilirsiniz. Bu uygulamanın en ilginç avantajlarından biri, herhangi bir metnin görüntüsünü yakalamak ve onu hemen başka bir dile çevirmek için cihazınızın kamerasını kullanabilmenizdir. Diğer bir avantaj, telefonunuzun ekranına basitçe bir karakter çizebilmeniz ve bu uygulamanın kelimeleri tanıyabilmesi ve tercüme edebilmesidir.

Google Translate’i indirin

 

Shazam

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Bu Samsung Galaxy S9 için en popüler uygulamalardan biri. Kullanıcı dostudur ve bölgenizde çalan şarkıları tanımak için kullanılır. Bunu yapmak için, akıllı telefonunuzu şarkının çaldığı yere yakın bir yere götürün; bu uygulama otomatik olarak bu şarkıyı yakalar ve tanır.

Shazam’ı indir

 

Quiver – 3D Boyama Uygulaması

Best Apps For Samsung Galaxy S9

QuiverVision Limited tarafından geliştirilen, bu uygulama bir 3D renklendirme uygulamasıdır. Bu uygulama ile, siz ve sevdikleriniz için büyülü bir deneyime sahip olmak üzere, görüntünün eski renklerini kolayca artırılmış bir gerçeklik haline getirebilirsiniz. Bu uygulamanın 3D renklendirme sistemi resimlerinizi geleneksel renklerden çok daha gerçekçi gösterecektir. Ayrıca sayfaları bu Uygulamadan veya bilgisayarınızdan kaydedip yazdırabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğrafların 3B renklendirmeyle canlandığını göremezsiniz, aynı zamanda ekrana dokunarak canlı karakterlerle oyun oynayabilirsiniz.

Quiver’ı indirin

 

Google Goggles

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Google Goggles Android kullanıcıları için çok popüler bir uygulamadır. Bir resim çekerek arama özelliğini kullanır. Mobil kameranıza bir portreye, ünlü bir binaya veya başka herhangi bir önemli noktaya, barkoda, herhangi bir ürüne veya iyi bilinen bir resme yöneltin, eğer Google Goggles Google’da hedef nesneniz hakkında bilgi bulursa bunun hakkında bilgi. Ek olarak, bu kullanıcı dostu uygulama İngilizce, İtalyanca, Rusça, Fransızca, Almanca, Portekizce, Türkçe ve İspanyolca dahil farklı dillerde metinleri okuyabilir ve bu dilleri başkalarına çevirebilir.

Google Goggles’ı indirin

 

Evernote – Not Alın, Planlayın, Düzenleyin

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Evernote Corporation tarafından tasarlanan Evernote, kişisel ve profesyonel planlarınızı bir araya getirme şeklinizi değiştirebilir. Evernote, not alma, önemli görevlerin bir listesini oluşturma, resim ekleme, telefon kameranızı kullanarak önemli belgeleri tarama, el yazısı dakikaları oluşturma, resim çekme vb. Akıllı telefonunuz, PC’niz ve tabletiniz gibi farklı cihazlarda notlarınızı kolayca gözden geçirebilir, paylaşabilir ve birlikte çalışabilirsiniz. Önemli notlarınızı kolayca alabileceğiniz ve işinizi zamanında tamamlayabileceğiniz için Galaxy S9’unuz için vazgeçilmez bir araçtır.

Evernote’u İndirin

 

PPSSPP – PSP Emülatörü

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Bu uygulama Henrik Rydgard tarafından dizayn edilmiştir. En sevdiğiniz PSP (taşınabilir Sony Playstation) oyunlarınızı Android cihazınızda oynayabilir ve oyun deneyiminizi geliştiren HD ve diğer özelliklerle oynayabilirsiniz. PPSSPP, Android kullanıcıları için yenilikçi ve en büyük PSP emülatörlerinden biridir. Bu uygulama birkaç oyun çalıştırabilir, ancak bu uygulama içinde hiçbir oyun içermiyor. Kendi PSP oyunlarınızı .ISO veya .CSO dosyalarına dönüştürebilir veya ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz. PSP oyunlarınızı telefonunuzun SD kartına veya USB belleğine aktarın ve eğlenmek için oyun oynayın. Galaxy S9’unuz yüksek performans kapasitesine sahip çok fazla alana ve işlemciye sahip olduğundan oyunlarınızı sorunsuzca oynayabilirsiniz.

PPSSPP indir – PSP Emulator

 

Gboard – Google Klavye

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9, çok verimli çalışan bir klavye sunuyor, ancak Google tarafından Gboard’u geçemiyor. Bu uygulama klavyenizde istediğiniz her şeyi sunar. Daha hızlı ve tutarlı. Kayma yazma, ses yazma ve içindeki diğer yazma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu klavye uygulaması, Galaxy S9’un klavyesinde bulunmayan çok çeşitli özellikler sunar. Gboard, farklı dillerde yazma, GIF ve Emoji’nin özümsenmesi, temalar ve daha birçok özellikten oluşur.

Gboard’u indirin

 

Authy 2 – Fabrika Kimlik Doğrulama

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Authy 2, Galaxy S9 Android cihazınızın rahatlığına göre güçlü ve etkili bir kimlik doğrulama işlemi sunar. Bu uygulama akıllı telefonunuzdaki güvenli ve korumalı iki aşamalı doğrulama belirteçleri oluşturur. Ek bir koruma katmanı sağlayarak, hesabınızı bilgisayar korsanları gibi dış saldırganlardan korumanıza yardımcı olur. Telefonunuzu kaybettiyseniz veya tüm hesaplarınıza erişemiyorsanız, Authy korumalı bulut şifrelemeli yedeklemeler sunar, böylece belirteçlerinize kolayca erişebilirsiniz. Bu uygulama, gizli bilgilerini korumak için bankalar ve NSA tarafından kullanılan aynı algoritmayı kullanır.

Authy 2’yi indirin

 

Samsung Max- Veri Tasarrufu ve Gizlilik Koruması

Samsung Max, mobil verilerinizi kaydetmenize, gizliliğinizi korumanıza, güncellemeleri, bildirimleri, bilgileri almanıza ve uygulamalarınızın gerçekleştirdiği işlevlerle ilgili ipuçları sağlamanıza yardımcı olur. Bu uygulama, veri planınızın kullanımını genişletmenin en etkili ve verimli yollarından biridir ve yeni veri planları almak için harcadığınız parayı düşürür.

Samsung Max indirin

 

Timbre – Kes, Katıl, Dönüştürün Mp3 Audio & Mp4 Video

Best Apps For Samsung Galaxy S9

Timbre, görsel-işitsel dosyaları düzenlemek için kullanılan, hayranlık duyulan bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak ses veya video dosyalarınızı kolayca bölebilir, kesebilir, genişletebilir veya dönüştürebilirsiniz. Bu uygulama ücretsizdir ve ses-video dosyalarınız üzerinde birçok manevra gerçekleştirmenize izin verir.

Timbre indir

 

Bu uygulamalar Samsung Galaxy S9’unuzun genel performansını iyileştirmek için kullanabileceğiniz Samsung Galaxy S9 için en iyi uygulamalardan bazıları.

Ayrıca Bakınız: Para tasarrufu için en iyi 10 uygulama