Samsung Galaxy S9 On Çatlak Ekran Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S9 cep telefonunun en savunmasız tarafı, güzelliğini yansıtan bileşen. Samsung, Corning Gorilla Glass 5 kullanarak koruma sağlama konusunda iyi bir iş yaparken, cam bileşenler hala sert nesnelerle eşleşmiyor. Birçok Galaxy S9 sahibinin telefonları sert bir yüzeye düşürüldükten veya sert bir şey tarafından vurulduktan sonra çatlaklı ekranlara sahip olmasının nedeni budur.

Çatlak Ekran Onarımı

ImgAmazon.com Link ProductAmazon.com Link Price on Amazon.com
Cracked Screen RepairCheck Price

table.wpDataTable { table-layout: fixed !important; }
table.wpDataTable td, table.wpDataTable th { white-space: normal !important; }
table.wpDataTable td.numdata { text-align: right !important; }

Galaxy S9'unuzun ekranını kırmanız durumunda, seçebileceğiniz birkaç seçenek var; Çevrimiçi bir ekran değiştirme kiti satın alıyorsunuz veya bir teknisyenin ekranı sizin için değiştirmesi için telefonu yerel bir mağazaya getiriyorsunuz. Buradaki asıl endişe, elbette, bir ekran değiştirme servisi için ne kadar ödersiniz? Dükkandan dükkana farklılık gösterdiği için size kesin tutarı veremiyoruz. Ancak, ekranı değiştirmenin bir teknisyenin servislerini kullanmak zorunda kalmaktan daha ucuz olacağından eminiz.

Onarım Galaxy S9 Kırık Ekran Kendiniz

Ekran değiştirme kitini yalnızca çevrimiçi satın almanız ve telefonunuzu parçalamanız gerektiğinden en ucuz seçenek budur. Bununla birlikte, daha önce bir akıllı telefonun yırtılmasını denememişseniz, özellikle Galaxy S9'un bileşenlerinin su ve tozun devrelere karışmasını ve karışmasını önlemek için birbirine sıkıca yapıştırılmaması sizin için en iyi seçenek olmayabilir. İşi düzgün bir şekilde yapabilmek için özel araçlara ve sabit ellere ihtiyacınız olacak, ancak yine de sorunların yaşanmayacağının garantisi yok.

Kırık Ekranınızı Burada Onarın

Ancak DIY ekran değiştirme işlemine bir karar vermeye karar verirseniz, Galaxy S9 sökme talimatlarını okumalısınız; Şu ana kadar çevrimiçi bulduğumuz en iyi rehber iFixit'ten. Ayrıntılı ayırma talimatlarını buradan okuyabilirsiniz.

Yakınımdaki Profesyonel Ekran Onarımını Bulun

Akıllı telefonlar zaten günlük rutininizin bir parçası ve günümüzde telefonlarımızı yanımızda getirmek zorunda kalmadan dışarı çıkamıyoruz. Ve bu küçük bilgisayarlar bu kadar savunmasız olduklarından, yeterli teknik bilgi birikimine sahip insanlar, kusurlu cihazlarını yenilerini almaktan daha iyi hale getirmek için ödemeye istekli olan telefon sahiplerine hizmet vermek için kendi dükkanlarını kurdular. Akıllı telefon tamir büyük bir sanayi bu yüzden size en yakın ekran tamir dükkanları ve teknisyenleri bulmak için çok daha kolay olurdu. Aslında, google'da "yakınımdaki ekran onarımı" nı aramak size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunar.

Sahip olduğunuz ve daha uygun bir seçenek, Amazon'un servisini kullanarak teknisyenlerinin evinize veya istediğiniz herhangi bir yere gelmeleri için randevu alabileceğiniz ve Galaxy S9'nuzun kırık ekranını onaracak veya değiştirecek şekilde randevu alabileceğiniz bir hizmet. Yerel tamir teknisyenleriyle aynı servis ücretini alıyorlar. En iyi yanı, dışarı çıkıp tamir dükkanını kendiniz bulmak zorunda olmamanızdır. Telefonunuzun çatlaklı ekranını onarıp en hızlı ve en uygun şekilde onarmanız için en iyi seçenek olarak denemenizi öneririz.

Galaxy S9'unuzla gerçekten o kadar ciddi olmayan ekranla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazda en sık bildirilen sorunların bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza göz atmalısınız.

Çatlak Ekran Onarımı

ImgAmazon.com Link ProductAmazon.com Amazon.com Bağlantı Fiyatı
Çatlak Ekran Onarımı Fiyatı kontrol et

table.wpDataTable {table-layout: fixed! important; } table.wpDataTable td, table.wpDataTable th {beyaz alan: normal! önemli; } table.wpDataTable td.numdata {text-align: right! important; }

içindekiler

  • Çatlak Ekran Onarımı
  • Onarım Galaxy S9 Kırık Ekran Kendiniz
  • Yakınımdaki Profesyonel Ekran Onarımını Bulun
  • Çatlak Ekran Onarımı