Samsung Galaxy S9 + Verizon Logo On Stuck Nasıl Onarılır

#Samsung #Galaxy # S9 +, tüketiciler arasında oldukça popüler olan piyasadaki en yüksek Android akıllı telefon modellerinden biridir. Bu telefon hem ön hem de arkada bir Alüminyum çerçeveden ve Gorilla Glass'dan oluşan sağlam bir gövdeye sahip. Çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için mükemmel olan 6.2 inçlik Süper AMOLED Infinity Ekranı kullanırken, 6GB RAM ile birlikte güçlü Snapdragon 845 işlemcidir. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde Verizon logosu konusunda takılan Galaxy S9 + ile mücadele edeceğiz.

Bu konuda Samsung Galaxy S9 + veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Samsung Galaxy S9 + Verizon Logo On Stuck Nasıl Onarılır

Sorun: Samsung S9 plus cihazım var ve ne yazık ki bu telefonlarda pili özel alet kullanmadan çıkaramıyorum. Telefonum hiçbir yerde donmaya başladı ve hiçbir şey yapmayacak ama kendi kendine açmaya çalışacak ve sonra Samsung S9 plus ekranı veya kırmızı Verizon ekranına gidecektir ve açılışta olacak gibi davranır ancak basitçe yapamaz. Bir mağazaya götürmeye çalıştım, tabii ki sadece kovmak ve yapmaktan başka çaresi olmayan başka bir telefon almamı istedi. Bu gerçeği inkar etmediğim bir yazılım sorunu olduğunu söylediler, ancak diğer tüm telefonlar gibi, eğer batarya tam güç kaynağından çıkarılırsa ve tekrar bağlanırsa tekrar normal bir şekilde açılabileceğini düşünüyorum … Bunu reddetti ve aynı anda ses seviyesini ve güç düğmesini aynı anda yapacak olursam, bunun aynı fikirde olmadığım pili çıkarmakla aynı etkiyi yarattığını söylediler, çünkü pili çıkarmak güç kaynağından ayrılacak, muhtemelen pilin sıfırlamak için ama kimse bana yardım etmeye istekli olmadığı zaman bu umutsuz. O telefonda kaybetmek istemediğim tonlarca medya var. Manuel sıfırlama yaparak hissederler, bu tamamen bataryanın çıkarılmasıyla aynıdır, çünkü manuel sıfırlama yaptıklarında batarya telefona açık bir şekilde bağlanmıştır! Aygıtı Samsung'a göndermek istemiyorum çünkü kendilerine önceden konuşulan fabrika sıfırlamasını yapacaklar. Verilerimin tümünün Verizon bulutuna yedeklendiğini düşündüğümde her şeyin görevden alınması ve başka bir telefon alması gerektiğini hissetmekten bıktım, ama orada istemediğim çok fotoğraf ve şeyler yoktu. kaybetmek. Sadece umutsuz olduğu bir yazılım sorunu olduğunu söylemenin yanı sıra bana verebileceğiniz farklı bir cevap var mı?

Çözüm: Telefonda sorun giderme adımlarını gerçekleştirmeden önce, pilinin tamamen dolu olduğundan emin olmak en iyisidir. Telefonu duvardaki şarj cihazına bağlayın, sonra LED göstergesinin yeşil yandığını kontrol edin.

Telefonunuzda bir mikro SD kart takılıysa, soruna neden olabileceği gibi bunu da çıkarmalısınız.

Yumuşak Sıfırlama Gerçekleştirin

Bu özel durumda yapmanız gereken ilk şey yumuşak bir sıfırlamadır. Bu, genellikle telefon yazılımını yenileyeceği için küçük yazılım hatalarının neden olduğu sorunları çözecektir. Bu, genellikle telefonu bataryadan ayırdığı için taklit bir batarya çekme olarak adlandırılır.

 • Güç ve Sesi azaltma tuşunu 45 saniye kadar basılı tutun.
 • Cihaz yeniden başlarken bekleyin.

Telefonun normal şekilde önyüklenebilir olup olmadığını kontrol edin.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

Bu soruna neden olabilecek diğer bir faktör, cihaza indirdiğiniz bir uygulamadır. Durumun böyle olup olmadığını kontrol etmek için, telefonu önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalıştırmasına izin verildiğinden, Güvenli Mod'da başlatmanız gerekir.

 • Telefonu kapat.
 • Ekranda görünen model adı ekranını geçen Güç tuşunu basılı tutun.
 • SAMSUNG ekranda göründüğünde, Güç tuşunu bırakın.
 • Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra, Ses kısma tuşunu basılı tutun.
 • Aygıt yeniden başlatmayı tamamlayana kadar Sesi azaltma tuşunu basılı tutmaya devam edin.
 • Ekranın sol alt köşesinde Güvenli mod görüntülendiğinde, Ses seviyesini azaltma tuşunu bırakın.

Telefonun şimdi bu modda önyüklemesi durumunda, sorunun büyük olasılıkla indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefon sistemi önbelleğe alınmış veriler, telefon uygulamalarınıza erişimi hızlandırmak için kullanılır. Bazen bu veriler cihazda meydana gelebilecek sorunlara neden olan bozulabilir. Bozuk bir önbelleğe alınmış verilerin soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

 • Telefonu kapat.
 • Ses Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 • “Önbellek bölümünü sil” seçeneğini vurgulamak için Sesi azaltma tuşuna basın.
 • Seçmek için Güç tuşuna basın.
 • “Evet” i vurgulamak için Ses kısma tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın.
 • Önbellek silme bölümü tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Telefonun normal şekilde açılıp açılmadığını kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Dikkat etmeniz gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, telefonunuzu orijinal fabrika durumuna geri döndürür. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

 • Telefonu kapat.
 • Ses Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 • 'Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla'yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın.
 • Seçmek için Güç düğmesine basın.
 • 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın.
 • Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 • Ana sıfırlama tamamlandığında, 'Sistemi şimdi yeniden başlat' vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Yukarıda listelenen sorun giderme adımlarını uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi durumunda, bu muhtemelen hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu an yapılacak en iyi şey, telefonun bir servis merkezinde onarılmasıdır.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.