Samsung Galaxy S9’da kilitlenmeye devam eden Pandora nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Pandora, Play Store’daki en popüler uygulamalardan biri, ancak her zaman bu konuda şikayet eden okuyucularımız var, çünkü çökmeye devam ettiği bildirildi. Uygulama ile ilgili sorunlar zaman zaman ortaya çıkar. Aslında, bazı uygulamaların zaman zaman belirgin bir neden olmadan çalışmayı durduracağını bekleyebilirsiniz. Samsung Galaxy S9 gibi güçlü telefonlarda bile görülür.

Mesele şu ki, böyle bir sorun her zaman uygulama veya bellenim ile küçük bir sorundur ve aslında birinden veya bir teknisyenden yardım almadan kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Bir uygulama kilitlendiğinde, açıldıktan hemen sonra kapanabilir. Bazen kendi kendine kapanmadan önce birkaç dakika kullanabilirsiniz. Bu durumda, “Maalesef Pandora durdu” diyen bir hatayla karşılaşacağınız zamanlar da vardır.

Daha ileri gitmeden önce, sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınız için bu yayını bulduysanız, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna zaten değindiğimiz için Galaxy S9 sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeyi deneyin. Okuyucularımız tarafından bildirilen bazı sorunlara zaten çözümler sunduk, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaya çalışın. Sizin için işe yaramıyorlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder’i tıklayın.

Kilitlenmeye devam eden Pandora uygulamasıyla Galaxy S9’u düzeltin

Aşağıdaki çözümler, kilitlenme ve zorla kapatma gibi uygulama ile ilgili sorunların giderilmesinde çok etkilidir. Hepsini yapmanız gerekmeyebilir, bu yüzden hangisinin sizin için uygun olduğunu görmeye çalışın.

İlk çözüm: Galaxy S9’unuzu yeniden başlatın

Herhangi bir şey yapmadan önce, genellikle çok sayıda küçük sorunu çözdüğü için telefonunuzu yeniden başlattığınızdan emin olun. Pandora, uygulamanın kendisinin ürün yazılımı ile ilgili bazı sorunlar nedeniyle çöküyor olabilir. Bu güç düğmesine basın ve telefonunuzu yeniden başlatın. Bundan sonra hala kilitleniyorsa, Zorunlu Yeniden Başlatma prosedürünü gerçekleştirmeyi deneyin:

  Sesi kısma ve açma / kapatma tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefonun belleğini yenilediğinden, arka planda çalışan tüm uygulamaları kapattığından ve tüm temel işlevleri ve hizmetleri yeniden yüklediğinden, normal bir yeniden başlatmadan çok daha etkilidir. Bununla birlikte, sorun bundan sonra da devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

İLGİLİ YAZILAR:

  Samsung Galaxy S9’unuzu Fabrika Ayarlarına Sıfırlama veya Master Sıfırlama (kolay adımlar) Samsung Galaxy S9’daki önbellek bölümünü nasıl silebilirsiniz ve faydaları nelerdir? Samsung Galaxy S9’unuz bilgisayarınız tarafından tanınmıyorsa ne yapmalı? [Sorun Giderme Kılavuzu] Rastgele yeniden başlatmaya devam eden Samsung Galaxy S9 nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Samsung Galaxy S9’u Siyah Ekran Ölüm sorunu ile nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar)

İkinci çözüm: Pandora’yı sıfırlayın

Uygulamalar söz konusu olduğunda, sıfırlama, önbelleklerini ve verilerini temizleyerek varsayılan ayarlarına veya yapılandırmasına getiren anlamına gelir. Bu noktada yapmanız gereken bu. Özellikle Pandora kuvveti kapanırsa veya “Ne yazık ki Pandora durdu” hatasını gösteriyorsa çok etkili bir çözümdür.

  Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Ana ekrandan, şuraya gidin: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Pandora’ya dokunun. Depolama’ya dokunun. Önbelleği TEMİZLE üzerine dokunun. Önbellek verisine dokunun.

Sorun bundan sonra devam ederse, sonraki çözümü deneyin.

Üçüncü çözüm: Pandora’yı kaldırın ve yeniden yükleyin

Bu noktada, bu sorunun Pandora ile bellenim arasındaki bir uyumluluk sorunundan kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırmak zorunda kalacağız. Genellikle, söz konusu uygulama için bir güncelleme olup olmadığını görmenizi öneririz, ancak uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanın ve yeniden yüklemenin her zaman daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Uygulamayı kaldırarak diğer uygulama ve hizmetlerle olan tüm ilişkilerini kaldırmış olursunuz. Sorunun nedeni bozuk dosyalar ve veriler ise çok etkilidir. Uygulamayı telefonunuzdan nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

  Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın. Ana ekrandan, şuraya gidin: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne ve ardından Pandora’ya dokunun. KALDIR’a dokunun. Bildirimi gözden geçirin, ardından onaylamak için Tamam’a dokunun. Belleğini ve diğer bağlantıları yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın.

Şimdi, Pandora’yı yeniden yüklemek için şu adımları izleyin…

  Bir Giriş ekranında, tüm uygulamaları görüntülemek için yukarı veya aşağı kaydırın. Play Store’a dokunun. Arama kutusuna ‘pandora’ yazın.

Yeniden yükleyerek, telefonunuzda Pandora’nın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olursunuz. Herhangi bir şansla sorun bundan sonra sizi rahatsız etmeye devam ederse, telefonunuzu sıfırlamanız gerekebilir. Ancak bunu gerçekten yapmadan önce, dosyalarınızı ve verilerinizi silinecekleri için yedeklediğinizden emin olun ve bunları alamayabilirsiniz. Ve bu öğreticide Ana Sıfırlama’yı kullanacağımızdan, sıfırlamadan sonra kilitlenmemeniz için google hesabınızı telefonunuzdan kaldırın. Her şey ayarlandıktan ve hazırlandıktan sonra şu adımları izleyin:

  Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye önce görünecektir ‘Veri silme / fabrika ayarlarına sıfırlama’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesi. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu rehber size şu ya da bu şekilde yardımcı olabilir. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya aşağıda bir yorum bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Kontrol etmek isteyebileceğiniz gönderiler:

  Samsung Galaxy S9’da kilitlenmeye devam eden Facebook nasıl düzeltilir (kolay düzeltme) Rasgele yeniden başlatılan Samsung Galaxy S9 nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Donma ve gecikmeye devam eden Samsung Galaxy S9 nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Samsung Galaxy S9 nasıl düzeltilir ekran titreme sorunu ile (kolay adımlar) Samsung Galaxy S9’u Siyah Ekran Ölüm sorunu ile nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar) Samsung Galaxy S9’unuzu Güvenli modda yeniden başlatma ve sorunlu uygulamaları kaldırma (kolay adımlar) Çökmeye devam eden Facebook nasıl düzeltilir Samsung Galaxy S9 (kolay düzeltme) Samsung Galaxy S9’da kilitlenmeye devam eden Facebook Messenger nasıl düzeltilir (kolay adımlar)