Samsung Galaxy S9’un Tüm Metin Mesajlarını Almaması Çözüldü

#Samsung #Galaxy # S9, bu yıl piyasaya sürülecek en iyi amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu model, selefine benzer bir tasarım yapısına sahiptir, ancak dahili donanımında birkaç yükseltmeye sahiptir. Bu telefonun en önemli özelliği, 4GB RAM ile birleştirildiğinde cihazın birden fazla uygulamayı kolaylıkla çalıştırmasına izin veren güçlü Snapdragon 845 işlemcisini kullanmasıdır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9’un tüm metin mesajları sorununu ve diğer ilgili sorunları almamasını ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Tüm Metin Mesajlarını Almıyor

Sorun: HI. BU HİZMETİ VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER .. LÜTFEN BUNU OKUYUN. ..Tüm ailem Verizon kablosuz ile 15 yıllık bir ilişkiyi durduramadıkları bir fatura anlaşmazlığından sonra durdurdu. Hepimizin Verizon ile S8 telefonları vardı .. Biz sadece Tmobile geçti ve tüm standart S9 telefonları var. En kısa sürede S9 telefonları ile T Mobile değişti Tüm ailem herhangi bir nedenle tüm kısa mesajları görmüyor ve almıyor.? Gelen metinler her zamanki gibi gösterilmez ve kolayca gözden kaçırılır. Bu davranış, geçişimizden önce böyle değil. Hepimiz havadan güncellemeleri yaptık ve silme yeniden biçimlendirme yöntemini tamamlayarak telefonlarımızı sıfırlamayı denedik. Hepimiz telefonları birkaç dakika boyunca tamamen kapatıp haftada birkaç kez tekrar açıyoruz. (Android versiyonumuzu bilmiyorum) Buna ek olarak, hepimiz sahip olduğumuz S8 telefonundan taşınan aynı mesajlaşma uygulamalarını kullanıyoruz, Bu mesajlaşma Uygulamaları önceki Verizon ağında olduğu gibi neredeyse hiçbir yerde çalışmıyor S8 telefonları ile. Başka bir sorun, gelen çağrıların bir sürü doğrudan sesli mesaja gitmek ve alıcı telefonlar çalmaz. Tüm telefonları Tmobile’e götürdüm ve katiplere sorunları açıkladım ve ayarlara baktıktan sonra her şeyin iyi olduğunu ve hiçbir düzeltmenin olmadığını söyledi .. Hepimizin tüm telefonlarımıza farklı uygulama yüklemeleri olması çok garip ama yine de ailemin tüm telefonları, “metin almamak ve onları hemen görememek” ile aynı şeyi yapıyor. Verizon / S8 telefonlarından ayrılıp taşındığımız bu değişikliği başlattığımdan beri ailem bana keder veriyor S9 telefonları ile TMOBILE bize .. Tmobile insanlar bana güvence S9 ile Tmobile kullanarak hizmet etrafında daha iyi olmasa harika olsun istiyorum .. Bu doğru değil ve onlar bana vida ve reddetti çünkü Verizon için geri gidemem doğru yapmak için. . Kapatmak için, yukarıda açıkladığım metin ve çağrı sorunlarının nasıl düzeltileceği hakkında birkaç öneri yapabilir misiniz? Belki önerebileceğiniz metin sorunlarına yardımcı olacak daha iyi bir mesaj uygulaması vardır.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun bölgenizde güçlü ve kararlı bir sinyal alıp almadığını kontrol etmektir. Telefonu sivilceli bir ağ sinyali alıyorsa, bu sorun genellikle ortaya çıkar. Farklı bir yere giderek sorunun yalnızca belirli bir alanda oluşup oluşmadığını da kontrol etmelisiniz. Sorun yalnızca belirli bir alanda ortaya çıkıyorsa, sorun bu alandaki ağdaki bir sorundan kaynaklanabilir.

Sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için yapabileceğiniz en iyi şey telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Bunun yerine, sorunun hala devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Böyle bir durumda, buna bir donanım sorunu veya bir ağ sorunu neden olabilir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezinde kontrol ettirmek.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S9 Kısa Mesaj Bildirimi Gösterilmiyor

Sorun: Verizon ile Samsung S9. En son Oreo güncellemesinden bu yana metin mesajlarım artık ekranımda veya kilitli ekranımda görünmüyor. Tüm ayarları yapmak için ayarladım ancak ekranda herhangi bir ekran açılamıyor ve kilitli ekran üzerinden geliyorlar. Herhangi bir yardım büyük mutluluk duyacağız!

Çözüm: Telefonun bildirim ayarlarının doğru yapıldığından emin olduysanız, bu soruna büyük olasılıkla güncelleme işlemi sırasında telefondan tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verileri neden olmaktadır. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

S9 Metin Mesajları Rastgele Sırayla Alındı

Sorun: Samsung galaxy S9’um metinleri rastgele sırada listeliyor. Birçok mesajı özlüyorum çünkü onları nerede bulabileceğime dair hiçbir fikrim yok. Ben ayarları ile karışıklık ve onlar ters kronolojik sırayla listeleyecek sonra birkaç gün sonra birinden bir metin kaçırmış duydum sonra adı veya telefon numarasını bulana kadar kaydırırsanız eksik mesajı göreceksiniz. Onları bulabildiklerim diye istiyorum

Çözüm: Bu soruna genellikle telefondaki yanlış saat ve tarih ayarı neden olur. Telefonun şebekeden saat ve tarih ayarlarını aldığından emin olmanız gerekir.

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasını yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar – Genel yönetim> Tarih ve saat bölümüne gidin. Ağ tarafından sağlanan değerleri kullanmak için Otomatik tarih ve saatin açık olduğundan emin olun.

Saat ve tarih ayarı zaten doğruysa ancak sorun devam ederse, kısa mesaj uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemeyi deneyin. Bu işe yaramazsa, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.