Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Son Uygulamaları Nasıl Görüntülenir

Tab Pro 8.4'ün avantajlarından biri, son uygulamaları görüntüleyebileceğiniz çoklu penceredir. Bir kerede, e-postayı yanıtlama ve film izleme, sunumu düzenleme ve web'de arama yapma gibi iki veya daha fazla pencere kullanabilirsiniz. Tüm yeni uygulamalarınızı organize etmek ve önceliklendirmek ile birlikte çeşitli panoları özelleştirmek mümkündür. Şimdi Samsung Galaxy Tab Pro 8.4'teki Son Uygulamaları Nasıl Görüntüleyeceğinizi düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Son Uygulamaları Nasıl Görüntülenir

Ayrıca bkz. Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 nasıl kurulur

Sekme Pro 8.4'teki ilgi çekici uygulamalar ekranını, uygulama bilgilerini görüntülemeyi ve son zamanlarda kullanılan bir listeden her türlü uygulamayı kaldırmayı sağlayacak. Son başvuruları durdurmak istiyorsanız, otomatik olarak durdurulmaz; RAM'in kısmını kullanarak arka uçta çalışıyor olacak. Arka uçta çalışan uygulamaların devam etmesi, sekmenizin zaman içindeki performansını yavaşlatır. Sekme ekranındaki uygulamaları çağırmak ve gerekli olmayan uygulamaları kapatmaya çalışmak daha iyi olacaktır (tüm yayınları listeden kapatabilirsiniz).

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Son Uygulamaları Nasıl Görüntülenecek Adımlar

 

> Herhangi bir uygulamadan ve herhangi bir konumdan hızlı erişim (Son uygulamalar ekranı + Görev yöneticisi) istiyorsanız> Son Uygulamalar Tuşuna dokunun. Son Uygulamalar tuşu Ana ekranın sol tarafında bulunur.

> Uygulama bilgilerini veya Listeden kaldır seçeneğini görüntülemek için listeden bir uygulama tutun (Örneğin, bir uygulamayı kapatmak için listeden listeden kaldırmak istediğinizde, ardından sonraki adımları izleyin). Listeden kaldır'a basın> Tümünü Kapat'a basın.

Bunu bulduğunuzda Sekmeniz yavaştır, ardından gereksiz uygulamaları Son Uygulama ekranından kapatabilirsiniz.