Samsung Galaxy Telefonlarına İyi Kilit Takma ve Kullanma

Samsung’un Good Lock uygulaması tüm doğru nedenlerden dolayı son zamanlarda haberlerde yer aldı. Bu modül sadece hoş bir değişiklik geçirmedi, aynı zamanda masaya birçok özellik getirdi. İster basit bir kilit ekranı kişiselleştirmesi isterse görev yöneticisinde değişiklik yapsanız, Good Lock Android özelleştirmesi dünyasına birçok kapı açar.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 89

Ancak, bu uygulama şu anda sadece birkaç ülkede mevcuttur. Neyse ki, Galaxy Telefonunuzda Good Lock modüllerini kullanmanın birkaç yolu var.

Tüm bireysel apk dosyalarını kurabilirken, işlem çok hantallaşabilir. Çünkü bireysel modları bulmanız ve ayrı olarak kurmanız gerekiyor. Neyse ki, XDA üyesi xantrk, bu işlemi kolaylaştıran NiceLock adlı bir başlatıcı geliştirdi.

İyi Kilit, Android kişiselleştirme dünyasına birçok kapı açar.

Önceden, tüm modları doğrudan uygulamanın içinden indirebilirdiniz. Ama şimdi APK dosyalarını telefonunuza indiren bir yardımcı uygulamaya ihtiyacınız var. Endişelenmeyin, tek seferlik bir kurulum ve bunu Good Lock’u her açtığınızda yapmanız gerekmez.

Şimdi temelleri belirlediğimize göre, Samsung Good Lock’ı Galaxy cihazınıza nasıl kuracağınıza bakalım.

Not: Good Lock works on Samsung phones running One UI and Android Pie. If your phone is still running Samsung Experience Home, then the individual apps won’t get installed properly.

Samsung Galaxy Telefonlarında İyi Kilit Nasıl Kurulur

Adım 1: Öncelikle NiceLock Downloader Companion uygulamasını aşağıdaki linkten kurmanız gerekir.

APK’yi yüklemek için Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver izni vermeniz gerekir. Bittiğinde, açmak için dosyaya dokunun ve Yükle düğmesine dokunun.

Adım 2: NiceLock Downloader Companion, Good Lock uygulamasının tüm modlarını ve onları nerede bulabileceğinizi listeler, böylece sizi tek tek dosyaları arama zahmetinden kurtarır.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 1How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 3

Yapmanız gereken tek şey ‘APK Aynasında Aç’ düğmesine ve ardından APK İndir düğmesine dokunun. Bunu, telefonunuzda istediğiniz tüm modlar için yapın.

Not: The APK files have been verified and confirmed to be safe to use.

Adım 3: Sonra, Play Store’a gidin ve NiceLock’ı indirin. Ondan sonra, yapmanız gereken tek şey açmak ve kurulu modların yanında bir Güncelleme etiketi olacak.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 4

Sadece bir tanesine dokunun ve düğmeyi açın, o kadar!

Samsung Galaxy Telefonlarında İyi Kilit Nasıl Kullanılır

İyi Kilit uygulaması, yalnızca ekran stillerini veya Yalnızca yeni uygulamaları kilitlemekle sınırlı olmayan birçok değişiklik yapmanıza olanak sağlar. En popüler modlardan bazılarını ve nasıl çalıştıklarını görelim.

1. Multistar

Adından da anlaşılacağı gibi Multistar, oradaki tüm çoklu görevliler içindir. Masaya açılır görünüm, uygulama çifti (evet, Galaxy Note 9 ile giriş yapılan özellik) ve değiştirilmiş çoklu pencere modu gibi birçok özellik getiriyor.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 90

Örneğin, iki pencere arasında ayrım yapmak için renkli bir çizgi ekleyebilir veya ek seçenekleri görmek için pencereler arasındaki çubuğa dokunabilirsiniz. En sevdiğim özelliklerden biri, her iki uygulamanın konumunu değiştirmenize izin veren Değiştir düğmesidir.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 16How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones

Sıradaki Pop-up view eylemi. Bununla beraber, uygulama pencerelerinizi istediğiniz herhangi bir boyuta indirgeyebilirsiniz. Harika değil mi?

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 8How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 89

Yapmanız gereken tek şey, telefonunuzun sol üst köşesinden çapraz olarak aşağı sürüklemek. Alternatif olarak, Son Aramalar menüsüne gidin, uygulamaya uzun dokunun ve Açılır Görünüm eylem alanına bırakın.

2. Çilingir

Hiç farklı bir kilit ekranı istediniz mi? Evetse, Lockstar modülü hepsini mümkün kılar. Sadece kilitleme stilini seçmekle kalmaz, aynı zamanda Kilit Açma Tipi ve Saat Yüzü gibi çeşitli unsurları karıştırmayı ve eşleştirmeyi seçebilirsiniz.

Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 2

Etkinleştirmek yukarıdaki ile aynıdır. Önce modu etkinleştirin ve ardından kilit ekranınızda tercih ettiğiniz öğelere dokunun.

How To Install Good Lock On Samsung Galaxy Phones 17How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 9

Bunu denemeden önce ClockFace modunu kurduğunuzdan emin olun.

3. Görev Değiştirici

Standart Genel Bakış seçim menüsünden aka Son Kullanılanlar menüsünden sıkılıyor musunuz? Görev Değiştirici ile, bu eski stil için teklif edersiniz, bu harika modül için bir sürü yeni stil getiriyor. Yığılmış pencerelerden dairesel karusellere, farklı stilleri deneyebilirsiniz.

Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 3

Basitçe geçişi etkinleştirin, Mizanpaj stili üzerine dokunun. Bittiğinde, Son düğmesine dokunun ve yeni büyüyü görün.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 5How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 6

En sevdiğim İnce Liste. Seninki nedir?

4. NavStar

NavStar, sizin için bir dizi düğme stili açar. Burada funky’den hayvan emojisine kadar her şeyi bulacaksınız. Evet, doğru okudun.

Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 4

Sadece NiceLock aracılığıyla modunu açın ve yeni bir yapılandırma seçmek için birine dokunun. Ayrıca, düğme konumunu değiştirmek istediğinizde, alt kısımdaki Döndür düğmesi seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 12How To Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 13

Düğmeleri daha da özelleştirmek için Yapılandırma değiştir düğmesine dokunun.

5. QuickStar

Son fakat en az değil, biz QuickStar mod var. Bu, Hızlı Ayarlar menüsünü Mavi, Turuncu ve Mor gibi çeşitli renk tonlarında boyamanıza olanak tanır. Ya da istersen, sadece rengini ortadan kaldırabilir ve şeffaf bir Bildirim çekmecesine sahip olabilirsin.

Install And Use Good Lock On Samsung Galaxy Phones 1

Etkinleştirmek için üstteki seçeneğe tıklamanız yeterlidir. Değişim anında yansıtılacaktır. Quick Star bile durum çubuğundaki simgelerin görünürlüğünü kontrol etmenizi sağlar.

How To Install Good Lock On Samsung Galaxy Phones 18How To Install Good Lock On Samsung Galaxy Phones 16

Her zaman ana ekranda görüntülemek istediğinizlere dokunun veya her zaman ekranı kilitleyin.

Gökadalarınızı Gerçek Olarak Sevindirin

Yukarıda belirtilenlerin dışında, Kenar Aydınlatma, Rutinler ve Tek Elle Kullanım gibi keşfedilebileceğiniz birçok farklı modül var. Tüm modüllerin telefonunuzda çalışmayabileceğini unutmayın.

En çok hangi modlardan hoşlandınız? Multistar modunu seviyorum. Ya sen?

Sıradaki: Bir Arabirimde Yeni misiniz? Bu yeni arayüzden en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki yazıyı okuyun.