Samsung Infinity-O ekranını bildirim LED’i olarak kullanma

Android uygulamalarının ünlü ve tarihi geliştiricisi olan Chainfire (sadece değil), son zamanlarda yeni uygulaması Holey Light’ı piyasaya sürdü. Samsung Galaxy S10, S10 + ve S10e’un Infinity-O ekranlarındaki delikten bir LED bildirimi olarak yararlanabilir. İşte nasıl kullanılacağı.

Yeni Galaxy S10 ailesinin Samsung teknolojisinin en iyisine sahip olmasına rağmen, Koreli şirket en son bayrak gemilerindeki bir bildirim LED’ini unuttu (ya da içermemeyi seçti). Bu, birçok kullanıcının burunlarını bükmesine neden oldu ve bazı bağımsız geliştiricilerin mümkün olan en kısa zamanda böyle bir işlev geliştireceğini ummaya başladılar.

Energy Ring’in gelmesinden sonra, işte ekrandaki delik için yeni bir kişiselleştirme uygulaması.

Ekrandaki deliğin Galaxy S10’daki bir bildirim LED’i olarak kullanılması

Yeni Galaxy S10 ekranındaki deliği güzel bir LED’e dönüştürmek için gereken birkaç basit adım: (veya buna bir yüzük diyebilir miyiz?)

    Google Play Store’dan Holey Light’ı indirin Uygulamayı açın ve gerekli tüm izinleri verin (bunlardan biri biraz özeldir ve bir Bluetooth cihazı veya bir Wi-Fi ağı seçmenizi gerektirir, çünkü uygulama bunun nedenini açıklayacaktır. eylem gerekli) Mevcut seçeneklerden birini seçerek işlemi özelleştirin

s10 holey light

Şu anda bildirim halkasının rengini seçmek veya çeşitli uygulamalar için filtre uygulamak mümkün değildir. Her zaman açık ekranda bazı sorunlar var. Ancak, bu uygulamanın tam gelişim aşamasında olduğu ve bunun yalnızca ilk versiyon olduğu unutulmamalıdır.

Zaten indirdiniz mi ya da yeni Galaxy S10’da gerekli olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Kaynak: XDA Geliştiricileri