Samsung Smart TV için en iyi Android Uygulamaları

Bu yazıda, Samsung akıllı TV için en iyi Android uygulamalarının bir listesini paylaşacağım. Smart Tv, TV pazarını şaşırtıcı özellikleriyle yakaladı. Samsung Smart Tv, kullanıcıları tarafından çok seviliyor, Hareket Sensörü ve Hareket, Samsung Smart Tv’nin gerçekten şaşırtıcı bir özelliği. Bu nedenle, Google Play mağazasında Uygulamalar bu özelliği en iyi şekilde kullanmak için yaratılmıştır.

Ayrıca bakınız: Android TV’nizde Hesabın Nasıl Değiştirileceği

En İyi En İyi Android Uygulamaları Samsung Smart TV

Best Android Apps For Samsung Smart TV

Samsung TV Medya Oynatıcı

Samsung TV Media Player, Samsung Smart TV’nin güçlü işlevlerini ortaya çıkaran çok yönlü bir uygulamadır. Bu uygulamanın Özellikleri içerir

ÖZELLİKLER • Video arama • Favorilerime ekle • Geçmişi görüntüle ve yönet • Televizyonda izle • Müzik çalma listeleri oluştur ve yönet • Paylaşma • Sürekli video ve müzik çalma • Videolar ve fotoğraflar yükle • DLNA Ev Medya Sunucularınıza erişim (Bu özellik bir -app satın alma.)

BROWSE: • Android cihazınız, ev ağınız veya İnternet dahil olmak üzere birden fazla içerik kaynağından müzik, fotoğraf ve videolarınızı arayın ve bulun. • E-posta yoluyla paylaş, Twitter ve Facebook İçeriği şunları içerir: • Video Podcast’leri • YouTube videoları • Android cihazınızdan Müzik, fotoğraf ve videolar • SHOUTcast İnternet radyosu • Siz ve arkadaşlarınızdan Facebook videoları ve fotoğrafları • Flickr fotoğrafları • Picasa (Web Albümü) fotoğrafları • Yerel Medya Sunucuları, ev ağınızdaki herhangi bir DLNA veya UPnP AV Medya Sunucuları

 

Samsung TV Uzaktan Kumanda Uygulaması

Bu uygulamayı çok seviyorum çünkü bazen uzaktan kumandayı bulamadığımda, akıllı telefonumla kanalımı değiştirmeyi ve gezinmemi kolaylaştırıyor. Ayrıca, yerleşik IR blaster (Samsung Galaxy, HTC ONE vb.)

Herhangi bir Samsung Galaxy Phone Dahili IR göndericisi ile çalışabilir ve tabletler alabilir

Özellikler:

Android uyumlu yerleşik IR gönderen ve HTC ONE gibi Android 4.4 KitKat özellikli bazı telefonlarla çalışır. ★ Telefonunuzun kızılötesi fırçasını doğrudan TV’ye yönlendirmeniz gerekir. Normal çalışma aralığı 1-3 (maksimum ~ 5 metre). ★ ek donanım gerekmiyor ★ tam ekran / açılır pencere yok.

 

Samsung SmartCam

Özellikler – Canlı Video Görüntüleme – Desteklenen format: H.264 – Olay alarmı bildirim servisi – 3G mobil ve Wi-Fi ortamında kolay video izleme – İki yönlü ses iletişimi ◎ Bu uygulama LGPL v2.1 altında FFmpeg ve SDL kullanır. Cihaz, ağ trafiği durumuna bağlı olarak kullanıcı sayısını sınırlayabilir. Playback HQ modunda ses çalma düzgün olmayabilir. Bu durumda normal modda çalışmanızı öneririz.

 

Peel Evrensel Uzaktan

Samsung, LG, HTC, Xiaomi ve diğer üreticilerin akıllı telefon modellerinde kızılötesi kızılötesi püskürtücü var ve bunu kullanarak TV’nizi kontrol edebilirsiniz, ancak bunu değil. Ev müzik sisteminizi, DVD oynatıcınızı, ısıtıcınızı, klimanızı vb. De kontrol edebilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu kolaydır. Uzaktan kumandaları bu muhteşem çözümle değiştirin ve Samsung TV’nizi ve diğer tüm cihazlarınızı kontrol edin. Peel, izlemek istediğiniz şeylerin izini sürecek ve buna dayanarak, seveceğiniz filmler ve TV şovları önerecektir.

 

Youtube

YouTube’u unutamayız. Çoğumuz her gün YouTube’da en az birkaç klip izliyoruz ve şimdi akıllı TV’nizde en sevdiğiniz videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Netflix

YouTube ile aynı şekilde, Netflix’in özel bir tanıtıma ihtiyacı yok. En sevdiğiniz TV şovlarını ve filmleri akıllı TV’nizde izleyin. Netflix’i henüz denemediyseniz, 1 aylık ücretsiz deneme sürümü olduğunu unutmayın. Bundan sonra, size en uygun planı seçin (7,99 $ – 11,99 $). Planı istediğiniz zaman değiştirebilir ve istediğiniz zaman Netflix üyeliğinizi de iptal edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Netflix web sitesini ziyaret edin.

 

Hulu

Hulu, çok çeşitli TV şovları, filmler ve videolar sunan bir video yayın hizmetidir. Seçilebilecek iki plan var. Bunlardan ilki sınırlı reklamlarla ve ayda 7,99 dolar fiyatla geliyor. İkincisi, reklamsız ve fiyatı 11.99 dolar. 1 aylık ücretsiz deneme var.

Daha fazla bilgi için, Hulu web sitesini ziyaret edin.

 

Skype

Skype kullanarak sesli ve görüntülü arama yapabilir ve bu yazılımı bilgisayarınızda, dizüstü bilgisayarınızda veya Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yıllarca kullanıyor olma ihtimaliniz var. Şimdi, akıllı televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Skype hesabınız yoksa, Skype resmi web sitesini ziyaret edin ve bir tane oluşturun.

 

TED

Bu harika uygulama ile, liderlerden teknoloji dehalarına kadar en etkili ve en etkileyici insanlardan bazılarının konuşmalarına erişebileceksiniz. Bu uygulamayı denemek ve her gün yeni ve heyecan verici bir şey öğrenmek emin olun!

 

Pandora

Pandora ile en iyi ücretsiz radyo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra, favori şarkınız, sanatçı veya müzik türünüzün adıyla başlayın; uygulama gerisini halleder. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.