Samsung Smart TV için En İyi En İyi Android Uygulamaları

div.topad{text-align:center} Tweet

Bu makalede, Samsung akıllı TV için en iyi Android uygulamalarının listesini sizlerle paylaşacağım. Akıllı Tv, TV pazarını inanılmaz özellikleriyle yakaladı. Samsung Smart Tv, pek çok kullanıcısı tarafından sevildi, Motion Sensor ve Gesture, Samsung Smart Tv'nin gerçekten harika bir özelliği. Bu nedenle, bu özelliği kullanabilmeniz için Google Play Store'da Uygulamalar oluşturulur.

Ayrıca bkz: Android TV'nizde Hesabı Nasıl Değiştirir

En İyi Android Uygulamaları Samsung Smart TV

Samsung TV Medya Oynatıcı

Samsung TV Medya Oynatıcı Samsung Smart TV'nin güçlü işlevlerini ortaya çıkaran çok yönlü bir uygulamadır. Bu uygulamanın Özellikleri içerir

ÖZELLİKLER
• Video arama
• Favorilere ekle
• Geçmişi görüntüle ve yönet
• TV'den izle
• Müzik çalma listeleri oluşturma ve yönetme
• Paylaşım
• Sürekli video ve müzik çalma
• Video ve fotoğraf yükle
• DLNA Home Media Sunucularınıza erişim (Bu özellik bir uygulama içi satın alımdır.)

ARAŞTIR:
• Android cihazınız, ev ağınız veya İnternet dahil olmak üzere birden fazla içerik kaynağından müzik, fotoğraf ve videolarınızı arayın ve bulun.
• E-posta, Twitter ve Facebook ile paylaşın
İçerik şunları içerir:
• Video Podcast
• Youtube videoları
• Android cihazınızdan Müzik, fotoğraf ve videolar
• SHOUTcast İnternet Radyosu
• Sizden ve arkadaşlarınızdan Facebook videoları ve fotoğraflar
• Flickr fotoğrafları
• Picasa (Web Albümü) fotoğrafları
• Yerel Medya Sunucuları, ev ağınızdaki herhangi bir DLNA veya UPnP AV Medya Sunucusu

 

Samsung TV Uzaktan Kumanda Uygulaması

Bu uygulamayı seviyorum çünkü bazen uzaktan kumandayı bulamıyorum, akıllı telefonumla kanalı değiştirmek ve değiştirmek benim için kolaylık sağlıyor.Ayrıca, dahili IR blaster ile dolu (Samsung Galaxy, HTC ONE vb.)

Herhangi bir Samsung Galaxy Telefon Dahili IR gönderici ile çalışabilir ve tablet yapabilir

Özellikler:

Android uyumlu dahili IR gönderici ve HTC ONE gibi Android 4.4 KitKat ile bazı telefonlarla çalışır.
★ Telefonunuzun IR blaster'ını doğrudan televizyona yönlendirmelisiniz. Genel çalışma aralığı 1-3 (maksimum ~ 5 metre).
★ ek donanım gerekli değildir
★ Tam ekran / pop-up reklamlar yok.

 

Samsung SmartCam

Özellikler
– Canlı Videoyu Görüntüle
– Desteklenen format: H.264
– Olay alarmı bildirim servisi
– 3G mobil ve Wi-Fi ortamında kolay video izleme
– İki yönlü sesli iletişim
◎ Bu uygulama LGPL v2.1 altında FFmpeg ve SDL kullanıyor
Network Cihaz, ağ trafiği durumuna bağlı olarak kullanıcı sayısını sınırlayabilir.
◎ HQ modunda ses çalma düzgün olmayabilir. Bu durumda normal modda çalışmanızı tavsiye ederiz.

 

Peel Evrensel Uzaktan Kumanda

Samsung, LG, HTC, Xiaomi ve diğer üreticilerin akıllı telefon modelleri yerleşik kızılötesi IR blasterine sahiptir ve bunu kullanarak TV'nizi kontrol edebilirsiniz, ancak sadece bunu değil. Ev ses sisteminizi, DVD oynatıcınızı, ısıtıcınızı, klimayı vb. De kontrol edebilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu kolaydır. Bu şaşırtıcı çözümle uzaktan kumandaları değiştirin ve Samsung TV'nizi ve diğer tüm cihazları kontrol edin. Peel izlemek istediğiniz şeyleri takip edecek ve buna bağlı olarak seveceğiniz filmleri ve TV şovlarını önerecektir.

 

Youtube

YouTube'u unutamam. Çoğumuz her gün YouTube'da en az birkaç klip izliyoruz ve artık akıllı TV'nizde favori videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Netflix

YouTube ile aynı olan Netflix'in özel bir giriş yapmasına gerek yoktur. Akıllı TV'nizde en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini izleyin. Henüz Netflix'i denemediyseniz, 1 aylık ücretsiz deneme olduğunu unutmayın. Bundan sonra size en uygun planı seçin ($ 7.99- $ 11.99). İstediğiniz zaman planı değiştirebilirsiniz, ayrıca istediğiniz zaman Netflix üyeliğinizi de iptal edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Netflix web sitesini ziyaret edin.

 

Hulu

Hulu, çok çeşitli TV şovları, filmler ve videolar sunan bir video akışı hizmetidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki plan var. Birincisi sınırlı reklamlarla ve ayda 7,99 dolar ile geliyor. İkincisi reklamsız ve 11.99 dolar. 1 aylık ücretsiz deneme var.

Daha fazla bilgi için Hulu web sitesini ziyaret edin.

 

Skype

Skype kullanarak sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz ve bu yazılımı yıllarca bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız veya Android akıllı telefonunuz veya tabletinizde kullanıyorsunuz. Şimdi, akıllı TV'nizde kullanabilirsiniz. Skype hesabınız yoksa, Skype resmi web sitesini ziyaret edin ve bir tane oluşturun.

 

TED

Bu harika uygulama ile, liderlerden teknoloji dehalarına kadar, en etkili ve en etkileyici bazı kişilerin görüşmelerine erişebileceksiniz. Bu uygulamayı denediğinizden emin olun ve her gün yeni ve heyecan verici bir şeyler öğrenin!

 

Pandora

Pandora ile en iyi ücretsiz radyo servisinin keyfini çıkarırsınız. Uygulamayı başlattığınızda, favori şarkınız, sanatçı veya müzik türünüzün adıyla başlayın ve uygulama diğerlerini yapacaktır. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.