Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy Note 9’da TV’ye Ayna Ekranlama

#Samsung #Galaxy # Note9, muhtemelen bugün alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefon. Bu telefon, tüketicilere daha iyi bir Android deneyimi sunarak geçen yıl piyasaya sürülen şaşırtıcı Not 8’i geliştiriyor. Bu cihazın bazı önemli özellikleri arasında 6.4 inçlik Super AMOLED ekran, 8GB RAM’e sahip Snapdragon 845 işlemci, OIS’li çift 12MP arka kameralar ve sadece birkaç isim vermek için büyük kapasiteli 4000 mAh pil bulunuyor.

Telefonun sahip olduğu geniş ekranla bile, telefon içeriğinizi çok daha geniş bir kitleyle paylaşmak isteyebileceğiniz durumlar vardır. Bu, Samsung Smart View uygulamasını kullanırsanız mümkün olan telefon içeriğini TV’nize yansıtarak yapılabilir. Bunu başarmak için ekran yansıtmaya izin veren bir TV’niz olması gerekir. En son Samsung TV setlerinden bazıları bu özelliğe sahiptir. HDMI bağlantı noktasına bağlı bir Chromecast bulunan herhangi bir TV’yi de kullanabilirsiniz.

Önkoşullar: TV’nizin ve telefonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bazı TV modelleri ayrıca giriş modunu manuel olarak değiştirmenizi veya ekran yansıtmayı açmanızı gerektirir.

Galaxy Note 9’da TV’ye Ayna Ekranı

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru hızlıca kaydırın.Akıllı Görünüm simgesini arayın ve üzerine dokunun.Telefonunuza (telefonun ekranında telefonun adı görünecektir) dokunarak telefonunuzun bağlanmasını istediğiniz zaman. bağlıyken mobil cihazınızın ekranı artık TV’de görüntülenecektir.

Artık telefonunuzun içeriğini TV’nizde izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fotoğrafları veya videoları çok geniş bir ekranda görüntülemek istiyorsanız, bu harika bir özelliktir. Telefonunuzda oyun oynarken TV’nizi ekran olarak da kullanabilirsiniz, ancak bunu yaptığınızda biraz gecikme yaşanacaktır.