Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy S10’da TV’ye Ekran Aynalama

#Samsung #Galaxy # S10, yakın zamanda piyasaya sürülen Güney Koreli şirketin en yeni amiral gemisi telefonu. Bu, geçen yılki daha güçlü donanım bileşenleri kullanan amiral gemisi cihazında önemli bir yükseltmedir. Bu cihaz şimdi büyük bir 6.1 inç Süper AMOLED ekran kullanıyor, üçlü arka kamera sistemine sahip ve 8GB RAM ile eşleştirilmiş en son Snapdragon 855 işlemciyi kullanıyor.

Bu cihazın yeni sahipleri genellikle telefonun içeriğini birkaç kişiyle paylaşmak veya yalnızca cihazda depolanan videoları çok daha büyük bir ekranda izlemek isteyecektir. Bunu yapmanın kolay bir yolu vardır ve buna ekran yansıtma (bazen ekran dökümü de denir) denir. Bunun yaptığı, telefonun içeriğini TV ekranına yansıtmasıdır. Ekran yansıtmaya izin veren bir TV kullanmanız gerekecektir. Bu, daha yeni Samsung TV modellerinden biri veya HDMI bağlantı noktasına bağlı bir Chromecast’e sahip herhangi bir TV olabilir.

Önkoşullar: TV’nizin ve telefonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bazı TV modelleri ayrıca giriş modunu manuel olarak değiştirmenizi veya ekran yansıtmayı açmanızı gerektirir.

Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy S10’da TV’ye Ekran Aynalama

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru hızlıca kaydırın.Akıllı Görünüm simgesini arayın, ardından üzerine dokunun. bağlıyken mobil cihazınızın ekranı artık TV’de görüntülenecektir.

Artık telefonunuzdaki içeriği TV’de görüntüleyebilirsiniz. Bu, videoların, fotoğrafların ve hatta oyunların çok daha büyük bir ekranda görüntülenmesini sağlar. Telefonda yapılan eylemler ile TV’deki görünüm arasında biraz gecikme olduğunu unutmayın, bu nedenle hızlı tempolu oyunlar oynarken ekran aynasını kullanmak istemeyebilirsiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.