Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy S10e’de TV’ye Ayna Ekranı Nasıl Yapılır

#Samsung #Galaxy # S10e, Güney Kore şirketinin yakın zamanda piyasaya sürülen en son amiral gemisi cihazlarından biridir. Bu, daha güçlü donanım bileşenleri kullanan, geçen yılki amiral gemisi cihazında önemli bir yükseltmedir. Bu cihaz şimdi 5,8 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip, çift arka kamera sistemine sahip ve 8GB RAM ile en son Snapdragon 855 işlemciyi kullanıyor.

Bu cihazı alan kişiler, genellikle telefonun içeriğini birkaç kişiyle paylaşmak veya yalnızca cihazda depolanan videoları daha büyük bir ekranda izlemek ister. Bunu yapmanın kolay bir yolu var ve buna ekran yansıtma denir (bazen ekran dökümü de denir). Bu, telefonun içeriğini TV ekranına yansıtır. Ekran yansıtmaya izin veren bir TV kullanmanız gerekecektir. Bu, daha yeni Samsung TV modellerinden biri veya HDMI bağlantı noktasına bağlı bir Chromecast’e sahip herhangi bir TV olabilir.

Ön koşullar: TV ve telefonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bazı TV modelleri ayrıca giriş modunu manuel olarak değiştirmenizi veya ekran yansıtmayı açmanızı gerektirir.

Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy S10e’de TV’ye Ayna Ekranı Nasıl Yapılır

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Akıllı Görünüm simgesini arayın ve üzerine dokunun. Telefonunuzun bağlanmasını istediğiniz cihaza dokunun (TV’nin adı telefon ekranında görünecektir). bağlanan mobil cihaz ekranınız şimdi televizyonda gösterilecektir.

Artık telefonunuzdaki içeriği TV’de görüntüleyebilirsiniz. Bu, videoların, fotoğrafların ve hatta oyunların daha büyük bir ekranda gösterilmesini sağlar. Telefonda yapılan eylemlerle TV’deki görünüm arasında biraz gecikme olduğunu ve hızlı tempolu oyunlar oynarken ekran yansıtmasını kullanmak istemeyebileceğinizi unutmayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.