Samsung Smart View Uygulamasını Kullanarak Galaxy S8’de Televizyona Aynayı Ekran Nasıl Yapılır

Bazılarınız #Samsung #Galaxy # S8’in akıllı bir TV’ye bağlanabileceğini ve içeriğini büyük ekranda yansıtabileceğini bilmiyor olabilir. Buna ekran yansıtma denir ve cihazınızın içeriğini birkaç kişiyle paylaşmak istediğinizde veya telefonunuzun multimedya içeriğinin keyfini daha geniş bir ekranda görüntülemek istediğinizde idealdir.

Telefonu bir TV’ye yansıtmak için elbette Smart View uygulaması yüklü olan S8’e ihtiyacınız olacak. Bu uygulama, telefonda hangi içeriği yansıtmak istediğinizi kontrol etmenizi sağlayan bir uzaktan kumanda görevi görür. Ayrıca bir Samsung TV’ye ihtiyacınız olacak veya TV’nin mucizevi bir işlevi var. Alternatif olarak, bir HDMI bağlantı noktasına sahip olduğu sürece Chromecast’in kullanıldığı sıradan bir LED TV de kullanabilirsiniz. Hem S8’in hem de TV’nin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olmalısınız.

Galaxy S8 TV’ye Ayna Ekran nasıl

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Akıllı Görünüm simgesini arayın ve ardından simgesine dokunun. Telefonunuzun bağlanmasını istediğiniz cihaza dokunun (TV’nin adı telefon ekranında görünecektir). Bağlandığınızda mobil cihazınızın ekranı şimdi TV’de görünecek .

Ekran yansıtmanın şart olduğu bazı senaryolar

    YouTube videolarını izlemek istediğinizde. Netflix filmlerini izlemek istediğinizde. Fotoğraflarınızı ve videolarınızla ziyaretçilerinizi eğlendirmek istediğinizde. İş sunumları yaparken.

Telefonda yapılan işlemle TV’deki ekranı arasında hafif bir gecikme olduğunu unutmayın. Bu, daha hızlı ekranda hızlı oyun oynamak istiyorsanız, bunun ideal bir çözüm olmadığı anlamına gelir.