Samsung Unpacked: nasıl Galaxy Note10 lansmanı canlı izlemek

Her ne kadar çoğu gibi, muhtemelen 2019’daki ikinci Ambalajsız etkinlikte fiziksel olarak bulunma şansınız olmayacak olsa da, Samsung sizi bunun bir parçası olmaya davet ediyor. Güney Koreli üreticinin en son ürünlerinin lansmanını izleyen 10. nesil Galaxy Notes sunumunu izlemenin bir yolu var.

Samsung, yeni Not serisinin 7 Ağustos’ta saat 16: 00’da gösterileceği ikinci Ambalajsız etkinliğine basını davet etti. Ana etkinlik New York’ta gerçekleşecek, ancak aynı zamanda diğer Avrupa kentlerinde de aynı anda yapılacak.

    Galaxy Note 10, Samsung’un 7 Ağustos etkinliğinde ‘Ambalajsız’ Olacak

Galaxy Note’un sunumu nasıl izlenir10

Yine, Samsung etkinliğin canlı yayınlanacağını, böylece herkesin gösterinin tadını çıkarmasını onayladı. İzlemenin iki yolu vardır:

    Resmi Samsung web sitesi üzerinden Samsung’un YouTube kanalı üzerinden

Hangi cihazlar sunulacak?

Samsung bir kez daha hayal gücü için çok az yer bıraktı. Aslında şovun, şirketin Not aralığının onuncu neslini duyurmasını sağlayacağını kesin olarak biliyoruz, ancak bu kez bir sürpriz olacak. Samsung, ilk kez iki model (veya daha doğrusu üç olmak üzere) duyurmaya hazırlanıyor.

Bu yıl şirket, “standart” versiyon olan Galaxy Note10’u, aynı zamanda daha büyük bir ekrana, daha büyük bir bataryaya, ToF sensörüne, vb. Sahip bir Plus versiyonunu sunacak. Ayrıca 5G varyantı da olacak. İkinci modelin

    İşte bu yüzden önümüzdeki ay Galaxy Note10 almalı (ve almamalısınız)

samsung galaxy note 10 plus design

Bu yılın telefonları yenilenmiş bir tasarıma, yeni bir yazılımla geliştirilmiş S-Pen’e ve ön kamera için üstte ortada bir delik bulunan çarpıcı bir Dynamic AMOLED ekrana sahip.

Samsung Unpacked etkinliğinin canlı yayınını nerede takip edeceksin?

Samsung Galaxy Note 10
Tips & Tricks
Samsung Unpacked

Facebook Twitter