Samsung USB Sürücülerini Nasıl İndirilir?

Samsung, elektronik pazarında lider bir firmadır ve şirket bünyesinde gerçekleştirilen araştırma ve geliştirme faaliyetlerinden en son teknolojiyle üretilen ekipmanları üretmektedir. Samsung'un mobil bölümü geçtiğimiz birkaç yılda önemli bir gelişme kaydetti ve şimdi Samsung dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olarak ortaya çıktı. Samsung, telefonlarında BADA'dan Windows'a ve Android'e birçok işletim sistemi kullandı.

Güney Koreli şirket, tüm dünyada Samsung telefon sahiplerinin büyük bir tabanına sahiptir. Artık her kullanıcı, bazı verileri transfer etmek için cihazı bilgisayarıyla bağlamak istediğinde bu duruma rastlar. Cihazın ayrıca, kökünü kurmak veya cihazın yazılımını yükseltmek veya cihaza bazı özel Rom yüklemek istediğinizde bilgisayara da bağlı olması gerekir. Aygıtın ve bilgisayarın bağlantısı bir USB kablosuyla yapılabilir. Cihazın USB üzerinden bilgisayarla bağlantısı da telefonun geliştirme amacıyla kullanılması için gereklidir. USB üzerinden bağlanmak için bilgisayarın düzgün çalışması için bazı sürücülere ihtiyacı vardır ve çoğu zaman bu sürücüler bilgisayarda bulunmaz.

Samsung Galaxy S6 cep telefonunuzu tam erişime kavuşturmak istiyorsanız ya da pil tüketimi sorunu ya da Bluetooth sorunu gibi herhangi bir Galaxy S6 sorunu sizi rahatsız ediyorsa, Technobezz'i ziyaret edin.

USB sürücüleri kurulmazsa, bilgisayar cihazı algılamaz ve cihazı bağladığınızda, aygıtta bulunan sürücüleri ayıklamanız istenir. Şimdi Samsung yazılım sürücülerinin otomatik kurulumundan kurtulmak istiyorsanız, bu kılavuz Samsung USB Sürücülerini indirmenize yardımcı olacaktır. Samsung Cihazınızın USB sürücülerini kurduktan sonra Samsung Kies yazılımını kullanmaya gerek yoktur ve içeriği USB üzerinden kolayca aktarabilirsiniz. Samsung Kies yazılımı, cihazınızı bilgisayarınıza kolayca bağlamanıza ve ayrıca verilerinizi telefonunuz ve bilgisayarınız arasında kolayca senkronize etmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu, verilerinizi telefonunuzda saklamanıza ve yedeklemenize olanak tanır. Samsung Kies, kolay bir arayüz sunar ancak bilgisayarınıza takılı Samsung USB sürücülerinin olması, aygıtın depolama alanına daha iyi erişmenizi sağlar. Dolayısıyla, Samsung USB sürücülerini indirmek ve telefonun belleğine erişmek için bilgisayarınıza yüklemek için verilen kılavuzu takip edebilirsiniz.

Ayrıca bakınız- Samsung Galaxy S6 ağda kayıtlı değil nasıl düzeltilir

Samsung USB Sürücüler indirmek ve yüklemek için Adımlar

İşlemle başlamak için ihtiyacınız olan en önemli şey USB Sürücüler. Bu yüzden önce Samsung USB Sürücülerini bilgisayarınıza indirmelisiniz. İndirmek için buraya tıklayın.

Bağlantı, tüm Samsung cihazları için geçerli olan Samsung USB sürücülerini içerir.

  • Daha önce bazı Samsung USB sürücülerini bilgisayarınıza kurduysanız, önce bunları kaldırmanız gerekir. Sadece önceden kurulmuş olan sürücüyü kaldırdıktan sonra Samsung USB Sürücüler'in yeni kurulumu ile devam edebilirsiniz.
  • Kaldırma işlemini gerçekleştirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayarın yeniden başlatılmasını bekleyin.
  • Artık bilgisayar yeniden başlatıldığında, yukarıda verilen bağlantıdan Samsung USB Sürücülerini indirdiğiniz yere gidin.
  • Şimdi dosya konumuna gittikten sonra indirilen dosyayı açın. Dosyanın adı – 'Samsung-Usb-Driver-v1.5.49.0.exe' olacaktır. Bu .exe dosyasını çalıştırın.
  • Dosyayı çalıştırdıktan sonra yükleme işlemi başlayacaktır. İşlemin bitmesini bekleyin.
  • Yükleme işlemi tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.
  • Şimdi, kurulumun başarılı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için, bilgisayarınıza bir USB veri kablosu kullanarak cihazınızı bağlayın.
  • Şimdi kurulum başarılı olursa, telefonunuzun bilgisayara bağlı olduğunu görebilmeniz gerekir.

Görebiliyorsanız, işlem başarılı olur ve Samsung USB sürücülerini mükemmel bir şekilde indirmek için kılavuzu kullandınız.

Artık telefon ve bilgisayar arasında kolayca veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Veri aktarımını yapmak için Samsung Kies yazılımını kullanmanıza bile gerek yoktur.

Daha fazla yardım için bakın