Şarj edilmeyen Google Pixel 3 nasıl düzeltilir

Google Pixel 3 gibi bir üst düzey akıllı telefon aniden şarj olmuyorsa, bu ciddi bir ürün yazılımı veya donanım sorununun işaretidir. Şarj sorunları, en sık bildirilen sorunlar arasındadır ve telefonunuzda sorun giderirken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır. Ancak çoğu zaman kullanıcılar sorunu kendi başlarına çözebilirler ancak ciddi durumlar için bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için telefonu gerçekten mağazaya veya mağazaya getirmeniz gerekir.

Bu yazıda, artık şarj edilmeyen Pixel 3'ünüzü nasıl gidereceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim. Sorunun gerçekte ne olduğunu belirleyene ve nihayetinde çözene kadar her olasılığa göz atacağız ve onları tek tek ekleyeceğiz. Sorun gidermemizden sonra telefonunuz hala şarj olmuyorsa, telefonu mağazaya getirme ve garantinizi kullanma seçeneğiniz vardır. Ancak bu sorun olduğunda ne yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şey yapmadan önce, telefonunuzla ilgili başka bir sorununuz varsa, sahipler tarafından bildirilen yüzlerce sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza gidin. Muhtemelen web sitemizde zaten mevcut çözümler var ya da en azından, zaten çözdüğümüz benzer sorunlar var. Öyleyse, probleminize benzer veya ilişkili olanları bulmaya çalışın. Bununla birlikte, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şarj edilmeyen Pixel 3 ile ilgili sorunları giderme

Pixel 3'ünüzü artık şarj etmeyen bir şekilde denemek ve düzeltmek için yapabileceğiniz en pratik ve etkili prosedür…

 1. Pixel telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın
 2. Şarj cihazını ve kabloyu kontrol edin
 3. Telefonunuzun şarj portunu kontrol edin
 4. Kablosuz bir şarj cihazıyla şarj etmeyi deneyin
 5. Bilgisayar / güç bankalı Pixel telefonunu şarj etme
 6. Telefonunuzu sıfırlamayı deneyin
 7. Tamir için telefon gönder

Ürün yazılımı veya bazı servisler çöküyor ve bu durum Pixel 3'ünüz gibi üst seviye cihazlarda bile gerçekleşiyor. Bazı işlevler, bu gerçekleştiğinde çalışmayabilir ve bununla başa çıkmak için en iyi şey, telefonunuzun belleğini tazeleyen zorunlu yeniden başlatma işlemlerini yapmaktır. Tüm uygulamaları ve servisleri yeniden yükler. Bunu yapmak için, açma / kapatma tuşunu 30 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Zorla yeniden başlatma işlemi sorunu çözmediyse, sorunun şarj cihazında veya kabloda olması mümkündür. Her ikisi de kopmalar veya herhangi bir hasar belirtisi gibi bazı düzensizlikleri bulmak için fiziksel olarak kontrol edin. Biraz bulabilirseniz, yeni bir şarj cihazı satın almanız veya farklı bir kablo kullanmanız gerekir.

Kontrol etmeniz gereken bir sonraki şey, özellikle şarj cihazında ve kabloda sorun yoksa telefonunuzun şarj portudur. Sadece şarj işlemini engelleyebilecek yabancı maddeler olup olmadığını görmek için. Ancak ait olmayan herhangi bir şey çıkarılmalıdır, ayrıca çarpık veya hasarlı bir pim veya konektör olup olmadığını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz, eğer öyleyse, bir teknisyenin sizin için tamir etmesine izin vermelisiniz.

Pixel 3'ün kablosuz şarj özelliği vardır; bu nedenle mümkünse, pili doldurmak için telefonunuzu bu yöntemi kullanarak şarj etmeyi deneyin. Sorunun, şarj işlemi ile ilgili batarya ya da donanım ile ilgili olup olmadığını da derhal söyleyecektir, çünkü böyle bir durumda cihazınız şarj olmamalıdır. Ancak, kablosuz şarj cihazı kullanarak para cezası kesilirse, sorun yalnızca telefonunuzun kablolu şarj etme özelliğiyle sınırlıdır ve küçük olabilir.

Telefonunuzun kablosuz olarak şarj olduğunu varsaydıktan sonra, yanıt verip vermediğini görmek için telefonunuzu orijinal kabloyu kullanarak bir bilgisayara bağlamayı deneyin veya bir güç bankasına bağlamayı deneyebilirsiniz. Bu yöntemleri kullanarak hala şarj olmuyorsa ve yeterince pil kalmışsa, önemli dosyalarınızı yedekleyin ve sonra telefonunuzu sıfırlayın. Bu, sorunun ürün yazılımı ile olma olasılığını dışlar. Bundan sonra hala şarj olmuyorsa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için mağazaya veya mağazaya geri getirme zamanı gelmiştir.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

İLGİLİ MESAJLAR:

 • Google Pixel 3 wifi giriş portalı ekranı nasıl düzeltilir boşsa sorun (doğrulama sayfası yüklenmiyor)
 • Google Pixel 3 ekran görüntüsü pikselsizse veya gönderildiğinde bulanıksa ne yapmalı
 • Google Pixel 3 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü nasıl alınır
 • Facebook Google Pixel 3'te çökmeye devam ederse ne yapılmalı?

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

içindekiler

 • Şarj edilmeyen Pixel 3 ile ilgili sorunları giderme
   • Bizimle iletişime geçin