Satın alabileceğiniz 5 En İyi Onur 8X Kılıf ve Kapak

Son birkaç yıl, Honor'un tasarım oyunlarını birkaç derece artırdığını gördü. Akılda kalıcı renkler, güzel gradyanlar, ince profil ve çerçevesiz tasarım ile yeni Honor 8X, fiyatın gelmesi için kesinlikle bir manzara. Ancak tasarımı veya rengi paramparça etmeyi sevdiğimiz kadarıyla, gerçek şu ki akıllı telefonlar bugün çok hassastır. Bu, kaza sonucu meydana gelebilecek bir düşüşün büyük olasılıkla kırık, çizik veya daha kötü bir kırık ekran bırakacağı anlamına gelir.

Dahası, Honor 8X'in arkası bir parmak izi mıknatısına sahiptir. Günün sonunda, her yerindeki lekeleri olan bir telefon taşımak ya da çirkin dişler ya da çürümüş kenarlar taşımak istemezsiniz.

Bu yazıda, Onur 8X için en iyi durumları ve kapakları dizdik. Hadi bir bakalım.

Also on Guiding Tech
5 Things to Keep in Mind While Buying Smartphone Accessories

Read More

1. Tudia Çift Katmanlı Kılıf

satın almak

Tudia Çift Katmanlı Kılıf

Tudia Çift Katman Çantası, hard case ve silikon kılıf arasında mükemmel bir orta zemin. TPU malzemeden yapılmış olan bu telefonun, telefonun bir düşme veya düşme durumunda minimum şok almasını sağlamak için iki katmanı vardır. Ayrıca, Honor 8X'in ince görünümünü korur.

Kasa, ön yüzünde biraz öne doğru kaldırılmış, böylece telefonu yüzü aşağı baktığınızda, doğrudan yüzeyle temas etmiyor. Buna ek olarak, ses kısıcıları ve güç tuşu esnek düğmelerle kaplıdır; bu, onları çalıştırdığınızda zor olan bazı düğmelerden farklı olarak, bunları çalıştırdığınızda dokunsal geri bildirim almanızı sağlar.

Honor 8X için Tudia davası birçok renkte mevcuttur. Amazon'da 8.90 dolardan satılıyor.

2. Yiakeng Darbeye Vaka

satın almak

Yiakeng Darbeye Vaka

Telefonunuzun güvenliği, stilden ziyade sizin için daha önemliyse, o zaman dikkatli olmak için Yiakeng Darbeye Dayanıklı Kasaya güvenin. Adın önerisi, bu telefonunuzu düzgün bir şekilde kavramanıza yardımcı olacak dokulu bir gövdeye sahip olan ağır bir durumdur. Dahası, dava, eleme olaylarınızı eller serbest bir hale getirmek için bir kickstand ile donatılmıştır.

Yukarıdaki durumda olduğu gibi, bu durum ayrıca kamera modülü ve parmak izi sensöründe çift katmanlı ve yükseltilmiş kenarlara sahiptir. Yiakeng Darbeye Dayanıklı Kılıf, Amazon'da 7.81 dolardan satılıyor.

Also on Guiding Tech
Top 7 Bluetooth Speakers of 2018

Read More

3. KuGi Anti Kayma TPU Kılıfı

satın almak

KuGi Anti Slip TPU Kılıfı

Sağlam ve şık bir çanta mı arıyorsunuz? Evet ise, aramanız KuGi Anti Slip TPU Kılıfı ile sona erer. TPU malzemeden yapılmış olan bu tek katmanlı kasa, Honor 8X'inize rahatça sığar. Ayrıca, dokulu sırt, daha küçük ellere sahip biri için mükemmel olan sağlam bir tutuşu sağlayacaktır.

Günümüzde, telefonların çoğunun kaygan bir sırt haline dönüşen düz bir sırtları var ve dokulu bir durum bu özel sorunun üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Bunun dışında, Honor 8X'in KuGi kasası da en sevdiğiniz kayışı (Kristal Boyun Askısı gibi) bağlamak için bir kordon deliğine sahiptir.

Honor 8X için KuGi davası 8,50 dolar.

4. kwmobile Cüzdan Kılıfı

Flip davaların faydaları çoktur. İlk olarak, ekran ve gövde her zaman kapalı tutulur. Artı, telefon düşse bile, ekranın ekranı çiziksiz kalacak. İkincisi, cüzdanınızı küçük değişiklikler ve kartlar taşımak için ikiye katlayabilirsiniz.

satın almak

kwmobile Cüzdan Kılıfı

Cüzdan çantalarını çevirirseniz, kwmobile Cüzdan Kılıfına bir çekim yapabilirsiniz. Telefonunuza siyah ve gri renkte çift tonlu bir görünüm vermek için çift bir kumaş ve deri görünümü sunar. Çoğu cüzdan vakası tipiktir, kasa içerisinde kasa ve kartlar taşıyabilirsiniz. Dahası, videoları ve filmleri izlemek için destekleyebilirsiniz.

Davanın yukarıdaki tüm kapasiteleri siyah manyetik bir kayışla bir araya getirilmiştir. Honor 8X için kwmobile davası 9.90 dolar satar.

Also on Guiding Tech

.camp-list-407{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/202414/Samsung-Galaxy-Note-9-images-2_7077fd90c05519325bee0c462557fb51_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1535206501’);background-size:cover;background-position:center center}

#accessories

Click here to see our accessories articles page

5. HiZiTi Şeffaf Şeffaf Kılıf

satın almak

HiZiTi Şeffaf Şeffaf Kılıf

Yeni Honor 8X'inizin muhteşem maviliğini göstermek ister misiniz? Evetse, HiZiTi Şeffaf Şeffaf Kılıf iyi bir seçimdir. Bu vaka, telefonunuzun ince görünümünü korumak için vaat ediyor ve aynı zamanda geri çiziksiz tutar.

Şeffaf vakaların, darbelere dayanıklı veya sağlam kılıflarla aynı koruma seviyesini nadiren sağladığına dikkat edilmelidir. Ama hey, birinin bu harika rengi onurlandırması gerekiyor, değil mi?

Honor 8X için HiZiTi davası 7.99 dolara çıkıyor.

Alternatif olarak, bu şeffaf vakayı ZeKing tarafından kontrol edebilirsiniz. Yukarıdaki durumdan farklı olarak, bu, köşeleri dişlerden ve dinglerden koruyarak (doğru tahmin ettiniz) sağlamlaştırılmış köşelere sahiptir.

Hangisini Seçtiniz?

Bezelden arındırılmış tasarımlar kırılgan telefonlara sahiptir, bu da onların dikkatsiz olamayacağı anlamına gelir. Şansınız yanıyorsa, bugün çoğu telefonla birlikte gelen ücretsiz ekran değiştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Değilse, kaliteli bir telefon kılıfı koyarak daha güvenli tarafta kalmak daha iyidir.