Satın Alabileceğiniz En İyi 6 Google Ana Sayfası Mini Duvara Monte

Bir Google Ana Sayfa Mini'niz varsa, şaşırtıcı potansiyelini zaten biliyor olmalısınız. Telefon görüşmelerinizi yapmaktan akıllı ev aletlerinizi kontrol etmeye ve müzik yayını yapmaya kadar pek çok görevi yerine getirmeden terletebilir.

Fakat görünüşe bakıldığında, bu küçük çörek şeklindeki akıllı asistan bir oyuncak için kolayca yanılıyor. Yeğenim bir disk gibi etrafa fırlatırken bir kalp atışı atladım.

Asi çocuklar bir yana, Home Mini'nin küçük boyutu ve hafif yapısı düşmeye ve düşmeye yatkın hale getirir. Ayrıca, yapışkan şeridini silikon sırtının üzerine yapıştırmak neredeyse imkansızdır.

Böylece birimlerinizi duvara monte etmek mantıklı olur. Yerdeki dağınık kablolardan kurtulmanın yanı sıra, bu bağlantılar çalışma masanızdaki veya mutfak tezgahınızdaki alanı korumak için akıllı bir yoldur.

Note: These mounts don’t bundle a Google Home Mini

Also on Guiding Tech
How to Turn Your Google Home Into a Bluetooth Speaker

Read More

Duvara Montaj Alırken Kontrol Edilmesi Gerekenler

Satın al düğmesine basmadan önce birkaç şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Home Mini duvar braketleri ve soket montajları için başlıca iki tip duvar montajı vardır.

Birincisini hemen hemen her yere yerleştirebilseniz de (kablolarla uğraşmanız gerekir), ikincisi bir prize takılı kalır.

Eski ile gidecekseniz, aşağıdakileri aklınızda tutmanız gerekir.

 • Tel yönetimi
 • Duvarın malzemesi. Yapışkan pedleri veya çivileri barındırabilir mi?
 • Duvara yaslanarak oturmuş mu?

Ancak soket montajlarını düşünüyorsanız, aşağıdakileri düşünün,

 • Soketin zeminden yüksekliği.
 • Tel yönetimi
 • Fişin uyumluluğu.
 • Evinizin dekoruna uygun mu?

Son fakat en az değil, montajın konumuna çok dikkat edin. Hizmetlerine her gün belirli bir noktadan erişiyorsanız, bu önemlidir.

Şimdi tüm seçenekleri göz önüne aldığımızda, Amazon'da bulunan en iyi Google Ana Sayfa Mini duvar montajlarından bazılarına göz atalım.

1. AmorTek Outlet Dağı

satın almak

AmorTek Outlet Dağı

% 77'den fazla olumlu yorumuyla, AmorTek Outlet Mount Amazon'da 4.5 yıldız derecelendirmesine sahiptir. Bu montajı kullanarak, Home Mini'nizi prizin üzerinde dikey (veya altında) konumlandırabilirsiniz. Bağlantının ikinci fişi tıkamadığına dikkat çekmek önemlidir. Ekstra kabloyu yerinde tutmak için bir sürü dişi / tırnağı bir araya getirir ve aynı zamanda görüş alanından gizler.

Çoğu incelemeye göre, bağ tanıtıldığı gibi çalışır. Mini ile gelen güç kablosunu kullanır. Bu şekilde, duvar prizlerinize uygun fiş için endişelenmenize gerek yoktur. Daha da önemlisi, kasa hem Mini'ye hem de fişe uyuyor.

Akıllı hoparlörünüzün, baş aşağı takılırsanız duvara yaslanıp oturmayabileceğini unutmayın. Ayrıca, bu ucuz montajın plastiği biraz incedir, bu yüzden satın almadan önce düşünebilirsiniz.

Kutu İçeriği: Tutucu

Sınırlamalar:

 • Sessiz düğmesi gizli kalır.
 • Tel tutucular sert şekilde itilirse kırılabilir.

8,99 $ fiyatla AmorTek Outlet Mount iki renkte geliyor – Beyaz ve Siyah.

2. Dot Genie Mini Sırt Çantası

AmorTek duvar montaj biriminin hacimli görünümünü sevmiyorsanız, aşağıdaki tutucuya göz atın.

satın almak

Dot Genie Mini Sırt Çantası

Dot Genie Mini Sırt Çantası şık ve kompakt. Elektrik fişi arkada durur ve tutucu öndedir. Dağınık kabloları ortadan kaldırmak için kısa bir USB kablosuyla birlikte gelir. Yani, tek yapmanız gereken kabloyu bağlamak ve sonra da montajı duvara takmak.

Çoğu incelemeye göre, hoparlör tutucuya rahatça oturur. Bu ürün için iyi olan şey, ikincil fişi kolayca kullanabilmenizdir. Ayrıca, Sessiz düğmesine, temiz tasarımı sayesinde kolayca erişilebilir.

Bazı kullanıcıların fişi ile ilgili birkaç sorun var ve fiş birkaç kişiyle prize takıldı.

Kutu İçeriği: Tutucu, özel fiş, USB kablosu

Sınırlamalar:

 • 3 prong çıkışı gerektirir.
 • Kablo kısa ve biraz gergin.

Dot Genie Mini Sırt Çantası 14.99 $ maliyeti ve Beyaz, Siyah ve Mercan geliyor.

Also on Guiding Tech

.camp-list-1075{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/215914/amazon-echo-calling-fi-2_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1549904443’);background-size:cover;background-position:center center}

#Smart Home

Click here to see our Smart Home articles page

3. Hmount Çıkış Duvara Monte

satın almak

Hmount Çıkışlı Duvar Tipi

Akıllı kablo yönetim sistemi ve minimum tutucuyla, Hmount'un Outlet Duvar Bağlantısı, AmorTek Outlet Bağlantısının yükseltilmiş bir versiyonudur. Aynı tak ve çalıştır yöntemini izler. Ancak, Hmount'un sürümü, sessiz düğmesine kolayca erişilmesini sağlayan minimal bir tasarıma sahiptir. Artı, arka kısımdaki düzenli takozlar, ekstra tel uzunluğunda sarmaya izin verir.

Fişi ve Home Mini ile birlikte gelen kabloyu kullandığı için, fiş bağlantı parçaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu montajda seveceğiniz şey, duvara yaslanıp oturmasıdır.

Kurulumu parkta bir yürüyüş mesafesindedir. Sadece hoparlörü sağlam şekilde takın, kabloyu arkaya sarın ve montajı duvar prizine takın.

Kutu İçeriği : Duvara montaj, Kullanım kılavuzu

Sınırlamalar:

 • Konsere eklenen ağırlık, yatay moddaki soketler için ideal olmayabilir.

8,99 $ fiyatla satışa sunulan Hmount Outlet Mount, Beyaz, Siyah, Mercan, Siyah + Mavi ve Beyaz + Mavi olarak geliyor.

4. Fstop Labs Tutucu

satın almak

Fstop Labs Tutucu

Akıllı hoparlörünüzü yerleştirmek için oldukça şık bir tutucu istiyorsanız, Fstop Labs Tutucu sizin için olanıdır. Bu işletme sahibi, 4.8 yıldız derecelendirmesi% 89'dan fazla olumlu yorum almıştır. Vidalarla monte edebileceğiniz basit bir yatay brakettir (kutuya gelir).

Yanlardan birinde USB kablosunu takmak için bir oyuk bulunur. Öyleyse, kesiciyi Mini'nin güç portuna göre hizalamanız ve yerine oturmanız gerekir.

Amazon'daki çoğu kullanıcının başına, toplam ağırlık pek değildir. Böylece, duvara delik delme konusunda endişeli iseniz, tutucuyu 3M Command yapışkan şeritleri kullanarak monte edebilirsiniz. Yine, bu duvarın malzemesine bağlıdır.

Cool Tip: Before mounting the bracket, do think about how would you hide the extra length of wire. You can either go for tubing or wire clamps to hold the wire in place.

Kutu İçeriği: Tutucu, Vidalar ve bağlantı noktaları

Sınırlamalar:

 • Kablo yönetimi yok

Fstop Labs 2 paket tutucusu 9.99 $ tutarındadır ve Beyaz ve Siyah olarak gelir.

Also on Guiding Tech
These 12 Cable Management Accessories Will Help To Declutter Your Life

Read More

5. Böyle Bir Şeyden Duvar Konsolları

satın almak

Bunun gibi hiçbir şeyden Duvar Konsolları

Nothing Like Duvar Konsolları (görünüşe göre satıcının adı budur) şık bir duvar montajı arıyorsanız en iyi seçimdir. Polikarbonat plastikten yapılmış, Mini'yi güvenli bir şekilde tutmak için üç kenarlı bir destekden oluşur. Ayrıca, ayarlamak oldukça kolaydır. Sadece duvara vidalayın ve Mini'yi yerine yerleştirin.

Şirket ayrıca, duvara delik açmak istemiyorsanız, yapışkan bantlar da sağlar. Bununla birlikte, bantların kullanımı, duvar yüzeyinize yapışıp yapmamasına göre değişir. Firmanın verdiği yapışkan bantlarla ilgili raporları tutmak için, raporları tutmak için 3M Komut şeritlerini ayrıca almanız gerekebilir.

Kutu İçeriği: 3 vida, 3 duvar genleşme kancası, çift taraflı 3M bant

Sınırlamalar:

 • Vidalar küçük. Home Mini'nizi tavana veya dolaplara monte etmeyi düşünüyorsanız, daha uzun vidalar alın.

Gibi bir şey yok Caddy 11,99 $ fiyatla ve Chalk ve Charcoal mevcuttur.

6. CloverTale Duvara Montaj Tutucu

satın almak

CloverTale Duvar Tipi Tutucu

CloverTale yuvası, duvara yaslanarak oturan küçük, göze çarpmayan alüminyum bir tutucudur. Home Mini'yi USB portu üzerinden yerinde tutar. İlk bakışta fazla görünmeyebilir. Ancak, çoğu eleştirmene göre, akıllı yardımcınızın öne çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Temiz tasarım sayesinde tüm düğmelere kolayca erişilebilir.

Olumsuz bir durumda, kablo yönetimini kendiniz yapmanız gerekiyordu, basit bir duvara monte ediliyordu. CloverTale Duvara Montaj Tutucu, yatağın yakınında veya mutfak tezgahının yanında bulunan yerleşimler için idealdir. Çıkarmadan önce USB kablosunu çıkarmayı unutmayın.


Kutu İçeriği: Vidalar

Sınırlamalar:

 • Google Home Mini, zaman zaman vidalar nedeniyle duvara yaslanıp oturmayabilir.

CloverTale Duvara Montaj Tutucu size 9.99 $ mal olacak.

Dağların Zaferi

Google Home Mini'm güvenli bir şekilde monte edildiğinde, güvenli ve emniyetli olduğundan emin olabilirim. Şimdi, onu sesimi kullanarak eğitmek zorundayım, böylece şaşırtıcı bir şarkı atlaması olmayacak.

Sıradaki: Google hesabınızı Google Ana Sayfa’ınızdan çıkarmak mı istiyorsunuz? Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki kılavuzu okuyun.