Selfies Alma için En İyi Android Uygulamaları

Bir akıllı telefon harika bir kamera olmadan heyecan verici gelmeyebilir, ancak her seferinde mükemmel bir fotoğraf çekmenin zor olduğu durumlar olabilir. Hemen hemen her anın fotoğraflarını içeren sosyal medyayı güncellemenin bir çilesi var. Böyle zamanlar, mükemmel görünmenizi sağlayacak bir uygulamayı çağırır. Yani, akıllı telefonunuzda sahip olmak çok önemlidir. İşte selfies çekmek için en iyi Android uygulamaları listesi.

Ayrıca bakınız: Samsung Smart TV için en iyi en iyi Android uygulamaları

Selfies almak için en iyi Android Uygulamaları

SelfieCity

Yaklaşık 10 milyon yükleme yapıldı ve uygulamanın incelemesi harika. App, diğer serin etkileri ile birlikte yüksek kaliteli filtreler, gerçek zamanlı rötuş, arka plan bulanıklık efekti sunuyor. Tek dokunuşla 16 görüntüye kadar kolaj ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

SelfieCity İndir

 

Çizgi Camera

Mükemmel bir fotoğraf çekmenizi sağlayan bir zamanlayıcı, ayna, flaş ve seviye ızgarasına sahipsiniz. Canlı-Makyaj, kolajlar, filtreler ve diğer kişisel dokunuşlar ekleme seçenekleri, profesyonel ve etkileyici resimler oluşturmanıza yardımcı olur.

Hat Kamerasını İndir

 

YouCam PerfectSelfie Cam

Bu, selfies için en havalı Android uygulamalarından biridir. Video selfies ve enstantaneler için bir seçeneğiniz var. Uygulama aynı zamanda efektleri güzelleştirmeden önce ve sonra gözden geçirmenizi sağlar. Çoklu yüzleri otomatik olarak algılar ve kırışıklıkların sorunlarını giderir, tüm yüzlerin gözleri sadece birkaç tık uzakta.

YouCam PerfectSelfie Cam indirin

 

B612

Ses ile 3 veya 6 saniye video özçekimleri çekebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu birçok filtre var. Ayrıca, uygulama hangi filtreleri sevdiğini ve sizin için seçtiğini hatırlama eğilimindedir. Vinyet özelliği kenarlığı koyulaştırır ve görüntünün içeriğini geliştirir. Vinyet, filtreyi her değiştirdiğinizde otomatik olarak değişir.

Indir B612

 

RetroSelfieSelfies Edito

Resimler üzerinde çizim yapmanıza, kırpmanıza, odak eklemenize, çerçeveyi değiştirmenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay ve eğlenceli bir uygulama. Resminizi uygulama içinden de paylaşabilirsiniz.

Indir RetroSelfieSelfies Edito

 

Tatlı Selfie

Bu uygulama ile hızlı selfies atın ve onlara hiç bir zaman seçiminde filtre seçimini ekleyin. Resimlere ekleyebileceğiniz eğlenceli emoji ve etiket etiketleri var. Harika filtreler, moda halo ve bir zamanlayıcı var.

Tatlı Selfie İndir

 

kuşhane

Net resimler için başka bir güçlü uygulama. Çarpıcı fotoğraf efektleri, çerçeveler, çıkartmalar ve filtreler ekleyen harika bir editör. Aviary ayrıca tek dokunuşla otomatik iyileştirme ve renk dengesi sağlar. Diğer kullanımlar arasında resim kırpma, döndürme ve düzleştirme bulunur.

Aviary indir

 

Bestie En İyi Güzellik Kamerası

En İyi Geliştirici Kamerası 360 tarafından onaylanan uygulama, bazı inanılmaz özelliklere sahiptir. Profesyonel portre fotoğraf filtreleri, anında parıldayan doğal rötuş ve en iyi kontur ve yeniden şekillendirme sunar. Yüzü otomatik olarak geri kazandıran ve kontur oluşturan hızlı bir düzeltme seçeneği vardır. Diğer özellikler arasında yüzdeki cildin beyazlatılması ve yumuşatılması ve otomatik yüz algılaması bulunur.

Bestie En İyi Güzellik Kamerası İndir

 

Şeker Kamera SelfieSelfies

Uygulamanın popülaritesi çok artıyor ve zaten milyonlarca indirme işlemi var. Uygulamanın en çok vurgulanan özelliği, resmi tıklayabilmeniz için önce filtre sonuçlarını görebilmenizdir. 100'den fazla filtre hakkında bir seçeneğiniz var.

Şeker Kamera SelfieSelfies indirin

 

Perfect365

App oldukça uzun bir süredir var ve selfies çekmek için en iyi Android uygulamaları biridir. Ruj, fondöten, eyelin, göz gölgeleri ve allık için – Bu uygulama, renkleri bir dizi seçmek için 20'den fazla güzellik ve makyaj araçları vardır. Ayrıca Cadılar Bayramı için makyaj gibi diğer eğlenceli unsurları ile kontur etkisi ve canlı güzellik makyajı vardır. Ya özelleştirebilir veya otomatik görünümlerden birini seçebilirsiniz.

 

Kamera Zoom FX Premium

Bu selfies için bir zihin esiyor uygulaması. API2 kamera ile manuel DSLR kontrolleri sunar. Tıklamadan önce mesafe, odak, deklanşör hızı ve ISO değerlerini ayarlayabilirsiniz. Çekim özelliğinin hızının, Lollipop sürümüne veya daha fazlasına sahip olan kullanıcılar için geçerli olduğunu unutmayın. Timer, time-lapse veya hdr gibi farklı çekim modları daha iyi bir etki için birleştirilebilir.

Kamera Zoom FX Premium'u indirin

 

FotoRus

Birçok kullanışlı özellik sunan bir uygulama. Göndermeyi istediğiniz resmi kırpan birçok selfie uygulamasının aksine, FotoRus sosyal medyada tam boyutlu resimler yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca fotoğraflara metin ekleyebilirsiniz. Bu yazı tipleri yeniden boyutlandırılabilir veya efektler ekleyebilir veya hatta farklı renklere dönüştürebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle özel günlerde güzel kolajlar oluşturmak için birçok fotoğraf yerleştirebileceğiniz birçok fotoğraf ızgarası, çerçeve deseni ve düzen vardır.

FotoRus'u İndirin

 

Facetune

Facetune, kullanıcılarına birçok kullanışlı araç ve özellik sunuyor. Karanlık daireler, lekeler veya akne artık bu uygulama ile size yardımcı olacak resimlerle size yardımcı olmayacaktır. Facetune ile çekilen her fotoğraf yüksek kaliteli bir görünüme sahip ve her yüzü özel gösteriyor.

Indir facetune

 

Sessiz Özçekim Kamerası

Çoğu kamera uygulamasında kapatılamayan deklanşör sesleri olacaktır. Sessiz Selfie isminden de anlaşılacağı gibi, hiç kimsenin bir selfie aldığınızı görmek için geri dönmeseniz bile fotoğraf çekmenizi sağlar. Ön kamera aynası efekti düzeltilebilir ve ses tuşlarını veya bir zamanlayıcıyı kullanarak bir selfie çekebilirsiniz.

Sessiz Özçekim Kamerası İndir

 

Parlak kamera

Bu uygulama zahmetsizce kusursuz bir görünüm verir. Size daha güzel görünmenizi sağlayan bir HD seçeneğiniz var. Lomo filtresi, pastel filtre, seçim yapabileceğiniz çeşitlerden bazıları. Ayrıca, çerçeveler ve çıkartmalar çekilen resmin güzelliğini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Parlak kamera indir

 

Bunlar, seçimler için en iyi Android uygulamalarından bazılarıdır, bu yüzden listeden bir tane seçin ve yüksek kaliteli görüntüler yakalayın.

Ayrıca Bakınız: Android ve iOS için en iyi tahta oyunları