Selfies Almak için En İyi Android Uygulamaları

Bir akıllı telefon harika bir kamera olmadan heyecan verici gelmeyebilir, ancak her seferinde mükemmel bir fotoğraf çekebileceğiniz zamanlar çok zor olabilir. Sosyal medyayı neredeyse her anın fotoğraflarıyla güncellemenin bir hilesi var. Bu tür zamanlar sizi mükemmel gösterecek bir uygulama gerektirir. Bu yüzden, akıllı telefonunuzda olması gerçekten önemlidir. İşte özçekim almak için en iyi Android uygulamalarının bir listesi.

Ayrıca bakınız: Samsung Smart TV için en iyi Android uygulamaları

Selfies Almak İçin En İyi Android Uygulamaları

SelfieCity

best Android apps for taking selfies

Yaklaşık 10 milyon kurulum yapılmış ve uygulamanın incelemesi harika. Uygulamanın diğer serin efektler ile birlikte yüksek kaliteli filtreler, gerçek zamanlı rötuş, arka plan bulanıklık efekti sunuyor. Tek dokunuşla 16 görüntüye ve daha fazlasına sahip bir kolaj oluşturabilirsiniz.

SelfieCity’i indirin

 

Çizgi Camera

Best Android apps for taking selfies.

Mükemmel bir fotoğraf çekmenizi sağlayan bir zamanlayıcı, ayna, flaş ve seviye ızgarasına sahipsiniz. Canlı Makyaj Seçenekleri, kolajlar, filtreler ve diğer kişisel dokunuşları ekleyebilme özelliği, profesyonel ve etkileyici resimler oluşturmanıza yardımcı olur.

Line Camera indirin

 

YouCam PerfectSelfie Cam

Best Android apps for taking selfies.

Bu selfies için havalı Android uygulamalarından biridir. Video özçekimleri ve anlık görüntüler için bir seçeneğiniz var. Bu uygulama aynı zamanda güzelleştirme efektlerinden önce ve sonra incelemenizi sağlar. Çoklu yüzleri otomatik olarak algılar ve kırışıklıkların sorunlarını giderir, tüm yüzlerin gözleri sadece birkaç dokunuş uzaklıktadır.

YouCam PerfectSelfie Cam’i İndirin

 

B612

Best Android apps for taking selfies.

Ses ile 3 veya 6 saniye video özçekimleri çekebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu birçok filtre vardır. Ayrıca, uygulama hangi filtreleri sevdiğinizi hatırlama eğilimindedir ve sizin için onları seçer. Skeç özelliği kenarlığı koyulaştırır ve görüntünün içeriğini geliştirir. Bir filtre otomatik olarak her değiştirdiğinizde skeç değişir.

B612’yi indirin

 

RetroSelfieSelfies Edito

Best Android apps for taking selfies.

Resimlerin üzerine çizmenize, kırpmanıza, odak eklemenize, kareleri değiştirmenize ve daha pek çok şeye olanak sağlayan, kullanımı kolay ve eğlenceli bir uygulama. Resminizi uygulamanın içinden de paylaşabilirsiniz.

İndir RetroSelfieSelfies Edito

 

Tatlı Selfie

Best Android apps for taking selfies.

Çabuk özçekimler yapın ve bu uygulama ile hiçbir zaman onlara filtre seçimi ekleyin. Resimlerin üzerine ekleyebileceğiniz eğlenceli emoji ve etiket etiketleri vardır. Harika filtreleriniz, moda stiliniz ve bir zamanlayıcınız var.

Tatlı Selfie indir

 

kuşhane

Best Android apps for taking selfies.

Net resimler için başka bir güçlü uygulama. Çarpıcı fotoğraf efektleri, çerçeveler, çıkartmalar ve filtreler ekleyen inanılmaz bir editör. Aviary ayrıca tek dokunuşla otomatik geliştirme ve renk dengesi sağlar. Diğer kullanımlar arasında bir resmin kırpılması, döndürülmesi ve düzleştirilmesi yer alır.

Aviary indir

 

Bestie En İyi Güzellik Kamerası

Best Android apps for taking selfies.

En Geliştirici Kamera 360 tarafından onaylanan uygulama bazı inanılmaz özelliklere sahiptir. Profesyonel portre fotoğraf filtreleri, anında parlamanızı sağlayan doğal rötuş ve en iyi kontur ve yeniden şekillendirme sunar. Yüzü otomatik olarak rötuşlayan ve şekillendiren hızlı bir düzeltme seçeneği vardır. Diğer özellikler arasında yalnızca yüz derisinin beyazlatılması ve düzleştirilmesi ile otomatik yüz algılaması bulunur.

Download Bestie En İyi Güzellik Kamerası

 

Şeker Kameralı SelfieSelfies

Best Android apps for taking selfies.

Uygulamanın popülerlik çok büyüyor ve zaten milyonlarca indirme olmuştur. Uygulamanın en vurgulanan özelliği, resmi tıklayabilmeniz için önce filtre sonuçlarını görebilmenizdir. Yaklaşık 100’den fazla filtre seçeneğiniz vardır.

İndir Şeker Kamera SelfieSelfies

 

Perfect365

Best Android apps for taking selfies.

Uygulama oldukça uzun zamandır piyasada ve özçekim için en iyi Android uygulamalarından biri. Ruj, fondöten, göz kalemi, göz farı ve allık – Bu uygulama için bir renk yelpazesi seçmenizi sağlayan 20’den fazla güzellik ve makyaj araçları vardır. Ayrıca kontur efekti vardır ve Cadılar Bayramı için makyaj gibi diğer eğlenceli unsurlarla canlı makyaj yapar. Özelleştirebilir veya otomatik görünümlerden birini seçebilirsiniz.

 

Kamera Zoom FX Premium

Best Android apps for taking selfies.

Bu selfies için bir zihin üfleme uygulaması. API2 kamera ile manuel DSLR kontrolleri sunar. Tıklamadan önce mesafeyi, netlemeyi, deklanşör hızını ve ISO değerini ayarlayabilirsiniz. Deklanşör özelliğinin hızının, Lollipop sürümüne veya daha fazlasına sahip kullanıcılar için geçerli olduğunu unutmayın. Zamanlayıcı, hızlandırılmış veya hdr gibi farklı çekim modları daha iyi bir etki için birleştirilebilir.

Kamera Zoom FX Premium indirin

 

FotoRus

Best Android apps for taking selfies.

Birçok kullanışlı özellik sunan bir uygulama. Göndermek istediğiniz resmi kırpan birçok selfie uygulamasının aksine, FotoRus sosyal medyada tam boyutlu fotoğraflar göndermenize olanak sağlar. Ayrıca fotoğraflara metin ekleyebilirsiniz. Bu fontlar yeniden boyutlandırılabilir veya efektler ekleyebilir veya hatta farklı renklerde değişiklik yapabilirsiniz. Özel günlerde arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşılmak üzere güzel kolajlar oluşturmak için birçok resim yerleştirebileceğiniz birçok fotoğraf ızgarası, çerçeve deseni ve düzeni vardır.

FotoRus’u indirin

 

Facetune

Best Android apps for taking selfies.

Facetune, kullanıcılarına birçok faydalı araç ve özellik sunar. Koyu çemberler, lekeler veya akne artık resimlerinizde size yardımcı olacak bu uygulama ile sizin için bir sorun olmayacak. Facetune ile çekilen her resim yüksek kaliteli bir görünüme sahip ve her yüzünü özel gösteriyor.

Facetune’u indirin

 

Sessiz Selfie Kamera

Best Android apps for taking selfies.

Çoğu kamera uygulamasında kapatılamayan deklanşör sesleri bulunur. Silent Selfie, adından da anlaşılacağı gibi, bir selfie çekerken kimsenin geri döndüğünü görmek için geri dönüş yapmadan fotoğraf çekmenizi sağlar. Ön kamera ayna efekti düzeltilebilir ve ses seviyesi tuşlarını veya zamanlayıcıyı kullanarak bir selfie çekebilirsiniz.

İndir Sessiz Selfie Kamera

 

Parlak kamera

best Android apps for taking selfies

Bu uygulama zahmetsizce size kusursuz bir görünüm verir. Sizi daha güzel gösteren bir HD seçeneğiniz var. Lomo filtre, pastel filtre, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitlerden bazıları. Ayrıca, çerçeveler ve çıkartmalar çekilen fotoğrafın güzelliğini artırmanıza yardımcı olur.

Parlak Kamera indirin

 

Bunlar, satışlar için en iyi Android uygulamalarından bazılarıdır, bu nedenle listeden birini seçin ve yüksek kalitede görüntüler çekin.

Ayrıca Bakınız: Android ve iOS için en iyi tahta oyunları