Senkronize olmayan Fitbit Alta HR nasıl düzeltilir

Fitbit Alta HR, Bluetooth'un bağlı olduğu telefonla senkronize edilmesine bağlıdır. Bluetooth çok geliştiyse de, şimdi ve sonra her zaman hala problemler yaşanıyor, ancak bunlar mutlaka ciddi değil. Alta İK'nın birçok kullanıcısı, telefonlarında görünen verilerin izleyiciyle aynı olmadığını söyleyerek eşitleme sorunlarından şikayet ediyor.

Bu sorun için her zaman bir düzeltme vardır ve bu yazıda sizinle paylaşacağım şey budur. Sorunun nasıl giderileceği konusunda size rehberlik edeceğim, böylece telefonunuz ve izleyiciniz mümkün olduğu kadar hassas ve doğru çalışacaktır. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorun yaşıyorsanız, bu kısa makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Ancak, devam etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Fitbit Alta HR Sorun Giderme sayfamıza katılın. Sorununuzla ilgili olarak size yardımcı olabilecek makaleler yayınlamış olabiliriz. Ya da daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, endişeleriniz konusunda size yardımcı olabileceğimizden anket formumuzu doldurun.

Fitbit Alta HR'niz telefonunuzla doğru şekilde senkronize edilmiyorsa yapmanız gerekenler …

  1. Fitbit Alta HR'nizi yeniden başlatın.
  2. Telefonunuzda yakın fitbit uygulamasını zorlayın.
  3. Cihazı fitbit hesabından kaldırın ve tekrar ekleyin.

Fitbit Alta HR, gelişmiş bir işletim sistemine veya ürün bilgisine sahip olmasına rağmen aslında çok basit bir cihazdır. Kullanıcılar tarafından bildirilen sorunların çoğu, bu çok basit çözümle yeniden başlatılabilir. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz?

  1. Şarj kablosunu, bilgisayarınızdaki bir USB bağlantı noktasına veya UL sertifikalı bir USB duvar şarj cihazına takın.
  2. Şarj kablosunun diğer ucunu izleyicinin arkasındaki bağlantı noktasına klipsleyin. Şarj kablosundaki pimler, bağlantı noktasıyla sağlam şekilde kilitlenmelidir. İzleyici titreştiğinde bağlantının güvende olduğunu ve izleyicinizin ekranında bir pil simgesi göreceksiniz. İzleyiciniz şarj etmeye başlayacaktır.
  3. Şarj kablosunuzdaki düğmeye birkaç saniye içinde 3 kez basın, presler arasında kısa bir süre duraklayın. Düğme, bilgisayarınıza takılı olan şarj kablosunun ucundadır. Fitbit logosunu gördüğünüzde ve izleyici titreştiğinde, bu izleyicinin yeniden başlatıldığı anlamına gelir.
  4. İzleyicinizi şarj kablosundan çıkarın.

Bundan sonra, sorunun çözülüp çözülmediğini görmeye çalışın ve değilse, bir sonraki çözüme geçin.

Cihazınızda, Fitbit uygulamasını kapatın. En çok kullanılan uygulamaları görüntülemeniz ve sonra tamamen kapatmak için sola veya sağa kaydırmanız gerekebilir. Bunu yapıyorsunuz çünkü her zaman senkronizasyon sorununun izleyicinizle veya telefonunuzla değil uygulama ile ilgili bir sorun olma ihtimali vardır. Uygulamayı kapattıktan sonra, uygulamayı açmayı deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğini test edin.

Sorun devam ederse, kendi başınıza yapmanız gereken en son şey, bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda bir web tarayıcısı aracılığıyla Fitbit hesabınıza giriş yapmaktır. Oradan, Alta HR'yi hesabınızdan kaldırın ve tekrar ekleyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Hala oluyorsa, desteği arayın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.