Senkronize olmayan Garmin Forerunner 645 Music nasıl düzeltilir

Garmin Forerunner 645 Music’inizi başka cihazlara ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz, ancak akıllı telefonla eşleştirildiğinde daha fazla keyif alabileceğiniz özellikler vardır. Başka bir deyişle, telefonunuzla yan yana çalışıyorsa tam potansiyelini kullanabilirsiniz ve bu nedenle birçok kullanıcının Android veya iOS cihazlarına bağlamasının nedeni budur.

Ancak Garmin Forerunner 645 Music artık düzgün bir şekilde senkronize edilmediğinden ve cihazları arasında yanlış veri iletildiğinden dolayı şikayetçi olan kullanıcılar var. Endişelenmeyin, tekrar mükemmel çalışmasını sağlamak için yapabileceğiniz şeyler var.

Bu yüzden, bu yazıda, Garmin Forerunner 645 Music ile senkronizasyon sorunlarını nasıl çözeceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim. Ancak, her şeyden önce, farklı bir soruna çözüm arıyorsanız, o zaman bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmını çözdüğümüz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Bundan sonra daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorun gidermemize geri dönersek, Forerunner 645 Music artık senkronize olmazsa yapmanız gerekenler…

Akıllı telefonunuzu ve smartwatch’ınızı yeniden başlatın . Bu onların hatıralarını tazeleyecek ve aralarındaki bağlantıyı yenileyecektir. Bluetooth ile bağlanırlar ve bazen kablosuz bağlantıların düzgün çalışması için yenilenmesi gerekir. Yeniden başlatma işlemi sorunu çözebilir. Önce akıllı telefonunuzu yeniden başlatın ve ardından Forerunner 645 Music’inizi kapatın ve tekrar açın.

Saatinizin akıllı telefonunuzun 20 metre yakınında olduğundan emin olun . Yine, Bluetooth ile bağlanıyorlar ve bu teknoloji önemli ölçüde geliştiyse de, mesafe hala ölümcül düşmanı. Her iki cihazı da yeterince yakın tutun; böylece veriler düzgün bir şekilde iletilir.

Garmin Connect Mobile uygulamasını telefonunuzda kapatmaya zorlayın ve tekrar açın . Uygulamaya, veri iletimi ile ilgili tüm çalışmaları yapar. Uygulamayı kapatmaya ve tekrar açmaya zorladığınızda, saatle bağlantısı olduğu kadar onu da yeniler.

Fabrika Saatinizi sıfırlayın . Hepsi başarısız olursa, tekrar çalışması için Garmin Forerunner 645 Music’inizi fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Bunu yaparak tüm ayarlarınızı, dosyalarınızı ve diğer verilerinizi kaybedebilirsiniz, ancak aynı zamanda cihazı, çalışan varsayılan ayarlarına veya yapılandırmasına geri döndürürsünüz.

  1. Gecikmek.
  2. Ayarlar> Sistem> Sıfırla’yı seçin.
  3. Tüm cihaz ayarlarını fabrika varsayılan değerlerine sıfırlamak, tüm etkinlik bilgilerini ve kayıtlı müzikleri silmek için Veri Sil ve Ayarları Sıfırla’yı seçin.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!