Sesli mesajlarda, fotoğraflarda ve videolarda WhatsApp sorunlarınız mı var? Yalnız değilsin

Ayrıca, WhatsApp’ta alınan sesli mesajları dinlerken veya fotoğraflara ve videolara bakmakta sorun yaşıyor musunuz, çünkü uygulama, onları dinlemeye çalıştığınızda, dosyaları indirmeyi çökertiyor veya reddediyor mu? Endişelenme, sadece sen değilsin!

Güncel teknik konular hakkında daha fazla videoyu video sayfamızda bulabilirsiniz.

WhatsApp sesli posta iletilerindeki sorun

WhatsApp’ta sesli mesaj almaya alışkınsanız, uygulama şu anda alınan sesli mesajları dinlemenize izin vermez. Aynı fotoğraflar ve videolar için de geçerli gibi gözüküyor, ancak dosya indirmek istediğinizde de sorun ortaya çıkıyor. Sorunun dünyadaki tüm kullanıcıları etkilediği görülüyor.

    WhatsApp: En can sıkıcı sorunlara çözümler WhatsApp ipuçları ve püf noktaları

Tabii ki, panik pek çok kullanıcıyı işgal ediyor gibi görünüyor, özellikle de uygulamanın neden işe yaramadığını merak eden sosyal ağlarda. Şu anda, resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, Facebook’un mesajlaşma servisinin böyle bir kapanmanın kurbanı olduğu ilk kez değil ve geçmişte meydana gelen arızaları hatırlarsak, WhatsApp’ın bir sunucu probleminden muzdarip olduğu anlaşılıyor. Başka bir Facebook uygulaması olan Messenger da endişelerden etkilenmiş görünüyor.

Ne yazık ki, bu durumda, mucize bir çözüm yoktur. Sadece WhatsApp’ın teknik ekiplerinin sabrı ve hızlı tepkisi sorunu çözmelidir. Ancak, bir dosya yöneticisi kullanarak aldığınız mesajları dinlemeyi deneyebilirsiniz.

Ayrıca sorunla mı karşılaştınız ya da yalnızca uygulamanın resmi versiyonuna mı güveniyorsunuz?