Sessiz Alarm Fitbit İyonicinizde çalışmıyorsa ne yapmalı?

Fitbit Ionic kullanıcılarının bir kısmı smartwatch'ların sessiz alarmının artık çalışmadığını bildirdi. Diğerleri şaşırmıştı çünkü Fitbit uygulamasında herhangi bir ayar bulamadılar. Çok can sıkıcı bir problem olabilir ama gerçekten o kadar ciddi değil ve gerçekten kolayca düzeltebilirsiniz.

Bu yazıda, sessiz alarmı özelliği artık çalışmayan Fitbit Ionic'inizle ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorun yaşıyorsanız, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Ancak, devam etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Fitbit İyonik Sorun Giderme sayfamıza katılın. Sorununuzda size yardımcı olabilecek makaleler yayınlamış olabiliriz. Ya da daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, endişeleriniz konusunda size yardımcı olabileceğimizden anket formumuzu doldurun.

İşte İyonik'teki sessiz alarm çalışmıyorsa, yapmanız gerekenler…

 1. Alarmı doğru ayarladığınızdan emin olun.
 2. Fabrika ayarlarına göre Fitbit İyonik.

Alarmın ayarlanması . Alarmın çalışması için doğru şekilde ayarlamanız gerekir. Fitbit uygulamasında sessiz alarm ayarını bulamayan kullanıcılardan biriyseniz, uygulamada böyle bir ayar bulunmadığını bilmeniz gerekir. Alarmı cihazın kendisine ayarlamanız gerekir:

 1. Cihazınızda, Alarmları açın. Bir sonraki programlanmış alarmınızı (ayarladıysanız) ve yeni bir alarm ayarlama seçeneğini göreceksiniz.
 2. + Yeni Alarm'a dokunun. Zaten birden fazla alarm oluşturduysanız, bu seçeneği görmek için aşağı kaydırın.
 3. Saat 12: 00'a dokunun ve ardından alarm saatini ayarlamak için kaydırın. Öğleden önce veya öğleden sonra ayarladığınızdan emin olun.
 4. Cihazınızdaki geri düğmesine basın ve frekansı ayarlamak için aşağı kaydırın.
 5. Alarmlarınızı görmek için geri düğmesine basın. Bir alarmı devre dışı bırakmak için, ona dokunun ve ardından Kapalı'ya dokunun. Bir alarmı silmek için aşağıdaki talimatlara bakın.

Fabrika ayarlarına göre Fitbit İyonik . İlk çözüm sorunu çözmediyse, sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz. Cihazı varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirecektir. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

 1. İyonik'i hesabınızdan kaldırın.
 2. Bluetooth eşleşmesini silin.
 3. Cihazdaki tüm düğmeleri basılı tutun.
 4. Fitbit logosu kaybolana kadar bekleyin, ardından sağ alt düğmeyi bırakın.
 5. Bir titreşim hissedene kadar bekleyin, ardından diğer düğmeleri serbest bırakın.
 6. Muhtemelen kırmızı bir X mesajı göreceksiniz, bunu görmezden gelin ve cihazı tekrar kurun.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek kelimenizi yayın.

Ayrıca OKUYUN:

 • Bellenimi güncellemeyen Fitbit Ionic nasıl düzeltilir
 • Fitbit İyonik Ekran Uyandırma seçeneği artık çalışmıyor
 • Şarj olmadığında Fitbit Ionic ile ne yapmalı
 • Android'den bildirim almayan Fitbit Ionic nasıl düzeltilir
 • Doğru şekilde senkronize edilmeyen Fitbit Ionic nasıl düzeltilir