SIM kart yuvası SIM kart olmadan nasıl açılır

SIM araçlarınızı nerede tuttuğunuzu ve ara sıra yeni bir telefonla aldığınız küçük metal şeyleri hatırlıyor musunuz? Hayır, ben de değil, umutsuzluğa kapılma. Neyse ki benim için ve sen, MacGyver’i SIM kart tepsisine ve microSD kart yuvasına sürdüm. SIM kart yuvasını SIM aracı olmadan açmanın birkaç kullanışlı yolu.

    Herhangi bir telefonda nano SIM kart nasıl kullanılır? Her yerde ücretsiz Wi-Fi erişimi

Yakında neyin var?

    Küpeler veya pirsing Ataç İğne Raptiye / zımba

Küpe veya delici

İş için doğru araç, vücudunuzda olduğu gibi, düşündüğünüzden daha yakın olabilir. Daha ince telli veya kancalı geleneksel küpeler en iyi sonucu verir. Diğerlerinde, uçtaki topu / sivri ucunu sökmeniz gerekebilir. Daha fazla aşırı delici, SIM tepsi açıcıları olarak kullanılamayacak kadar büyük olabilir.

AndroidPIT sim tray tools to open 2194

Ataç

Muhtemelen bir sonraki en yaygın şey, bir ofiste çalışmak durumunda. Yağ plastik kaplı ataçların değil, hemen hemen her küçük metal ataş SIM tepsinizi çıkartacaktır. Ve işiniz bittiğinde, çeşitli kağıt parçalarını birleştirmek için kullanabilirsiniz.

AndroidPIT sim tray tools to open 2218
Tarafından görüşBenoit PepicqCüzdanımda her zaman bir SIM aracı bulundururum, böylece asla yakalanmam.What do you think?5050494 katılımcı

İğne

Çoraplarımı ve pantolonlarımı benim kadar tamir edersen (bilmek istemezsin), o zaman evin etrafında bir yerde yüzen bir iğnen olacak. Sadece SIM çıkarma yuvasındaki sivri uçsuz ucu kullanın ve masanın kenarına bastırın. Bunu elinizi kullanarak denememenizi tavsiye ederim.

AndroidPIT sim tray tools to open 2224

Raptiye / elyaf

Ev ve ofis etrafında her yerde bulunan başka bir nesne de raptiyedir. Çok sayıda şekil ve boyut var, ancak hepsi SIM tepsinizi açabiliyor. Kutunun dışında düşünüyorsanız, bir zımba kullanabileceğinizi muhtemelen anladınız.

AndroidPIT sim tray tools to open 2245

Tabii ki, bir kürdan, çengelli iğne veya temelde etrafta bıraktığınız diğer sivri uçlar da dahil olmak üzere başka birçok alternatif var.

Bir dükkana git ve kibarca sor

Geçmişte olduğum gibi SIM kart tepsinizi hiç çıkarmadıysanız ve çıkarmanız gerekiyorsa, sorunu çözmenin en hızlı yollarından biri yakındaki bir mağazaya açılır. Tabii ki, ormanın ortasındaysanız, başınız derttedir, ancak büyük bir alışveriş merkezi veya cadde telefon taşıyıcı mağazası olan kentsel bir bölgedeyseniz endişelenmenize gerek yoktur. En son SIM tepsimi açmalarını istemek için bir O2 mağazasına girdiğimde, yardımcı çalışanın boynuna bir SIM alet takıyordu ve ücretsiz olarak bana yardım etmekten çok mutlu oldu.

Paylaşacak başka gizli SIM araçlarınız var mı? Yorumlarda bize bildirin.