Şimdi almanız gereken HD ve 4K'daki 12 En İyi Anime Duvar Kağıdı

Sana anime için aşkını sorsaydım, bir satırda tarif edebilir miydin? Erm … zor, değil mi? Anime sevgisi, basit ve basit kelimelerle tanımlanabilecek bir şey değildir. Anime, değirmenin koşusu canlandırılmış gösteri dizisinin başka bir seti değil.

Anime, kendine özgü kişilikler, adrenalin acele edici eylemler, duygular, çene bırakan sanat eserleri ve düşündürücü storlinleri bir araya getiriyor. Belki de, bu gösterilerle ilgili en iyi şey, neredeyse tüm yaş gruplarına hitap etmeleridir. 60 yaşındaki bir çocuğun çıkarlarını büyüleyebileceği kadar, bir genci de büyüleyebilir. Ayrıca, muhteşem müzik parçaları pastanın üzerine krema.

Bugün bu yazı, sizin için hayranı için, HD ve 4K en iyi anime duvar kağıtları bazı topladık.

Onları kontrol edelim!

Important Note: To download the wallpapers, click on the link below each image to get them in their original resolution.

1. Siyah Beyaz

Ichigo Kurosaki'nin Bleach'den siyah beyaz maceralarını anlatmanın daha iyi bir yolu var mı? Bundan şüpheliyim!

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
10 Stunning Star Wars Wallpapers You Must Get Today

Read More

2. Kardeşlik

Ölüm, Fullmetal Alchemist’in belirgin bir parçası. Neredeyse tüm çıkış karakterlerine güzel melek kanatlarını göstererek uygun bir gönderinin verildiğini biliyor muydunuz? Dokunaklı.

Orijinal çözünürlükte indirin

3. Gerçek

Bu unutulmaz görüntü hakkında en çok neyi seviyorsun? Şeylerin daha karanlık tarafını gösteren duvar kağıtlarını seviyorsanız, buna bir şans vermek isteyebilirsiniz.

Orijinal çözünürlükte indirin

4. Yarım Ghoul

Hiçbir şey minimal bir duvar kağıdının çekiciliğini yenemez. Bu resimde koyu siyah yanı sıra bordo sıçraması seviyorum. Benim tek yakınmam uyum. Neyse ki, bir resim editörünün düzeltemeyeceği bir şey değil.

Orijinal çözünürlükte indirin

5. Elektrik Mavisi Çizgisi

Sakin bir akıl nadiren rahatsız edilebilir, diyorlar. Mavinin insanlarda sakinlik uyandırması gerektiğini biliyor muydunuz? Bu yüzden, içinizdeki Rurouni Kenshin hayranı için, yatıştırıcı mavi bir gölgede (ortada yumuşak kırmızı bir patlamayla) bu görüntü sizin için en iyi bahis.

Cool Tip: Keep a clean desktop to get the most out of this image.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-532{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/WordPress-Import/2016/03/122762/daredevil_poster_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1518425852’);background-size:cover;background-position:center center}

#comics

Click here to see our comics articles page

6. Duvar

Birkaç şov, 80'li yılların bilim kurgu anime dizisi olan Kovboy Bebop'un eksantriklerine uyuyor. Netflix'in bu klasik şovu yeniden düzenlemeyi planladığını biliyor muydunuz?

Netflix'ten bahsetmişken, bu akış hizmetindeki en iyi animasyon gösterilerini aradınız mı?

Orijinal çözünürlükte indirin

Punchy Lines'ın 7.

Tek gereken Saitama'dan bir yumruk ve her şey dinlenmeye bırakılabilir. Karanlık ve keskin renklerin birleşimini seviyorsanız, bu sizin için olanıdır.

Bu görüntü hakkında sevdiğim şey, parlak turuncu odağı bozuyor ve bu da görüntüye denge sağlıyor. Ve evet, o gözlerdeki saf kararlılık

Orijinal çözünürlükte indirin

8. Zaman ve Uzayda

Steins'in popülaritesi: Gate Xbox 360 oyunu o kadar büyüdü ki bir roman, iki oyun ve bir manga ile birlikte bir anime dizisine doğdu. Bu bilim macera anime ile ilgili bir tahta oyunu bile var.

Orijinal çözünürlükte indirin

9. Zaman Yolculukları ve Zaman Çizelgeleri

Gate, Steins'ten en sevdiğiniz parça hangisidir? Renkli hikayesi miydi? Yoksa harika zaman döngüleri miydi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

SERN'in (seride gösterilen organizasyon) kasıtlı olarak CERN yazım hatası olduğunu biliyor muydunuz? Conseil Européen için La Recherche Nucléaire'ın kısaltması olan CERN, Avrupa Nükleer Araştırma Örgütüdür.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
10 Best Venom HD Wallpapers That You Should Get Right Now

Read More

10. Büyük Saçlı Erkeklerin

Dragon Ball'un tek bir bölümünü izlemeyen çok az anime hayranı var. Genellikle en iyi anime oyunlarından biri olarak kabul edilir. Aslında, Dragon Ball Z, en iyi animasyon serisi için IGN listesinde 78. sırada.

Orijinal çözünürlükte indirin

11. bir yumruk

Ayrıntılı görüntüleri çok seviyorum çünkü her dakikayı aydınlatıyorlar. Hoş mavi, dalgaların yumuşak beyazını tamamlar.

Orijinal çözünürlükte indirin

12. Onları Makineleri

Şehrinizin canavarları uzak tutmak için büyük duvarlarla çevrili olduğunu hayal edin. Aynı canavarlar insanları yok etmeden önce iki kere düşünmezler. Korkutucu ve korkutucu? Eğer doğru tahmin edersem, kelimeler korkutucu atmosferi tanımlayamaz.

Orijinal çözünürlükte indirin

Sevinç ve Acıyı yeniden yaşayın

Tek bir çatı altında tüm büyük anime karakterleriyle, bu yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarının sizi nostaljik bir yolculuğa çıkaracağından eminim. En sevdiğiniz karakter hangisi ve neden?

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi duymak için bekliyor olacağız.

Sıradaki: Niçin Naruto duvar kağıdı olmadığını merak mı ediyorsunuz? Üzerinde ayrı bir duvar kağıdı var, bu yüzden kontrol etmeyi kaçırmayın.