Şimdi OnePlus 3 ve 3T’ye Android Pastası yükleyebilirsiniz

Android Oreo, OnePlus 3 ve OnePlus 3T’nin son büyük güncellemesi olacaktı. Neyse ki, marka fikrini değiştirdi gibi görünüyor ve şimdi Çin’de bir beta aşamasından sonra, iki modeli için Android Pie (hala beta) sürümü sunuyor. Ancak, bu “Topluluk Beta güncellemesi” nin bir özelliği vardır, manuel olarak yüklemelisiniz.

OnePlus 3 ve 3T’deki Android Pie beta

Çinli üretici OnePlus bu bilgiyi sağladı. OnePlus 3 ve 3T kullanıcılarını kesinlikle memnun edecek bu haber, cihaz sahiplerine Android Pie’yi temel alan beta sürümündeki OxygenOS’un yeni sürümünden faydalanmalarını sağlıyor.

Yeni ürün menüsünde, şunları buluruz:

    Sistem Android 9.0 Pie Android Pie için tasarlanan yeni kullanıcı arayüzü Güvenlik düzeltme eklerinin güncellenmesi (Nisan 2019) DND modu Ayarlanabilir parametrelerle yeni DND modu Yeni Oyun 3.0 modu Metin bildirim modu eklendi Üçüncü taraf aramalar için bildirim eklendi Birden fazla uygulama için işlevsellik (Telegram, Discord, IMO, Uber, OLA) Kamera Entegre Google Lens modu

AndroidPIT OnePlus3 soft gold 6551

OnePlus 3 ve OnePlus 3T’de Android Pie güncelleştirmesi nasıl yüklenir

Yukarıda açıklandığı gibi, güncelleme OTA yoluyla değil elle yapılır. Yüklemeye karar verirseniz, bu fırsatı size hala bir beta sürüm olduğunu ve bu nedenle olgun olmadığını hatırlatmak için kullanıyoruz. Kurulum kendi sorumluluğunuzdadır.

Beta sürümünü yüklemek, bu Google’ın sunabileceği kadar basit değil, ancak zor değil. Sadece şu adımları izleyin:

    ROM paketini OnePlus web sitesinden indirin Dosyayı akıllı telefona kopyalayın veya kaydedin Cihaz yalnızca Kurtarma Güncelleme modu ile güncellenebilir: Cihazı kapatın -> Aynı anda cihaz hızlı başlangıç moduna geçinceye kadar güç ve ses açma düğmesine basın . Hareket ettirmek için ses seviyesi düğmelerini kullanarak Kurtarma seçeneğine erişin -> İngilizce Seç -> Dahili depolama bellekten yükle -> İndirilen zip dosyasını seçin -> “Evet” i seçin. Yüklemenin bitmesini bekleyin -> Yeniden başlat

Android Pie’yi OnePlus 3 veya 3T cihazınıza indirir misiniz?

Kaynak: OnePlus