Şimdi Samsung Galaxy S9 resmi duvar kağıdı download edebilirsiniz

Şu an resmi: Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Barselona'daki MWC'de sunulacak. Her şeye rağmen sızıntılar birbiri ardına söylentiler, bulanık fotoğraflar ve her türlü bilgiyle devam ediyor. Peki neden sadece kovalamaca kesip resmi iki duvar kağıdını iki yeni Samsung modelinden indirmiyorsunuz?

  • İşte neden Samsung Galaxy S9 sizi şaşırtabilir
  • Samsung Galaxy S9: sızdırılmış video, ayrıntılara titiz davranıyor

Galaxy S9 ve S9 Plus'ı şahsen görmek için bir ay daha beklemek zorundayız, Şimdiye kadar iki akıllı telefon hakkında neredeyse her şeyi zaten bilsek bile. Onları çok iyi tanıyoruz, resmi olarak resmi olarak Evan Blass tarafından kamuoyuna açıklanan emrimizi veriyoruz. Bunu doğru bir şekilde okudunuz: İki akıllı telefonun piyasaya sürülmesi köşede olmamasına rağmen, resmi duvar kağıtları yüksek çözünürlükte indirilebilir.

Samsung Galaxy S9 duvar kağıdı indirmek için

Bu daha kolay olamazdı. Evan Blass, iki yeni Samsung amiral gemisi cihazının resmi duvar kağıdını tweetledi, muhtemelen böylece iki cihazın görünümü hakkında şaşkınlığın bozulması nedeniyle affedilecekti. Görüntüyü indirmek için aşağıdaki prosedürü izlemeniz yeterlidir:

  • Cıvıldamak için biraz daha aşağıda bulacağınız bağlantıyı açın; görüntü gerçek boyutta açılacaktır.
  • Bir PC kullanıyorsanız, farenin sağ düğmesiyle tıklayın ve Farklı Kaydet'i seçin.
  • Akıllı telefonunuzu kullanıyorsanız, resim üzerinde bir süre parmağınızı basılı tutun ve ardından Resim Yükle seçeneğini belirleyin.

Resim .jpg_orig adlı garip bir biçimde kaydedilirse korkmayın. Uzantıyı .jpg olarak değiştirerek dosyayı yeniden adlandırın (_orig bölümünü silin) ​​ve hepsi bu kadar!

Ben senin için hiçbir şey yapmadığımı söyleme.

[tam boyut: https://t.co/NrXJm4Vz7Y] pic.twitter.com/UsRoozBM8M

— Evan Blass (@evleaks)
January 28 2018

 

Opinion by Luca ZaninelloThe background of the Samsung Galaxy S9 will make your phone’s display beautiful.What do you think?50508 participants

Artık resmi Samsung Galaxy S9 arka planını akıllı telefonunuzda önizlemeye hazırsınız!

Samsung Galaxy S8 nereden alınır

  1. Yeni CAT S60 FLIR Termal Kamera Çift SIM Su geçirmez Kilitli – EU / RoW varyant £ 439.00 £ 439.00 toplamı
  2. Samsung G950F Galaxy S8 (Arctic Gümüş) Satış Başlangıçları 28.4. kilitli £ 578.01 £ 578.01 toplamı Teslimat Bekleniyor
  3. Samsung G950F GALAXY S8 (Orkide Gri) Satış Sonrası 28.4. kilitli £ 578.01 £ 578.01 toplamı Teslimat Bekleniyor
  4. Samsung G950F GALAXY S8 (Gece ​​Siyahı Siyah) Satış Başlangıçları 28.4. kilitli £ 589.99 £ 589.99 toplamı Teslimat Bekleniyor
  5. Samsung Galaxy S8 Negro £ 676.89 £ 676.89 toplam Soruşturma Teklif Yap

Compare prices