Smule için En İyi 5 Kulaklık

Karaoke şarkı söyleme dünyası hızla genişliyor ve Smule ve Musixmatch gibi uygulamalar hiç olmadığı kadar popüler. Müzikal yolculuğunuza başlamadan önce, iyi bir kulaklık veya kulaklığa yatırım yapmak en iyisidir. Çoğu ses aksesuarları, ses kalitesini koruyan gelişmelerden yoksundur. Bunun bir sonucu olarak, ses, içeriye bol miktarda istenmeyen ses atılmasıyla boğuşma eğilimindedir.

Smule uygulamasını kullanarak şarkı söylerken bunun senaryo olmasını istemezsiniz. Sesinizin net ve çarpık ve gürültüsüz olmasını istersiniz. Profesyonel mikrofonlar buradaki bariz çözüm gibi gözükse de oldukça pahalıdır. Ayrıca, ne kadar iyi şarkı söylerseniz söyleyin, doğru bir kulaklık olmadan kendinizi doğru bir şekilde kaydetmek ve dinlemek zordur.

Sonuç olarak, kaliteli kulaklıklara veya kulaklıklara yatırım yapmaktır. Bu yazıda, Smule'de şarkı söylemek için en iyi kulaklıkların ve kulaklıkların bir listesini hazırladık.

Satın alırken nelere dikkat etmek?

Bir kulaklık veya kulaklıkla gitmeyi planlıyorsanız, belirli standartlara uyduklarından emin olmalısınız.

  • Genel yapım kalitesi güvenilir olmalıdır.
  • Bluetooth kulaklık durumunda, ayrıca bir batarya göstergesi olmalı ve gecikme olmamalıdır.
  • Son olarak, en ufak bahaneyle kulaklarınızdan düşmemeliler.
Also on Guiding Tech
How to Change the Pitch of a Song on Android

Read More

1. Bose SoundSport Kulak İçi kulaklıklar

satın almak

Bose SoundSport Kulak İçi kulaklıklar

Belki de Bose SoundSport kulak içi kulaklıklarıyla ilgili en iyi şey, kulağa yapışıp düşmeme durumudur. Ayrıca dahili mikrofon, sesin ortasındaki ses seviyesini arttırmayı (veya azaltmayı) kolaylaştırır. Rtings'daki millet, mikrofonu 7.8'e, 19611.72 Hz civarında bir Yüksek Frekanslı Uzatma (HFE) ile kayıt kalitesinde değerlendirmiştir.

Yukarıdakilerin dışında, bu kulaklıklar hoş bir basla kaliteli ses üretir. Ayrıca, uzun süre giymek için rahat.

2. Apple AirPod'lar

satın almak

Apple AirPods

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, Apple AirPods en iyi ses veren kablosuz kulaklıklardan biridir. İPhone'unuzda eller serbest bir kayıt deneyimi yaşamak istiyorsanız, kesinlikle bir çift almalısınız. Mikrofon yüksek ve net bir ses seçiyor ve bu sadece sesinize odaklanan akıllı gürültü önleyici teknolojiyle uyumlu olan çift mikrofon kurulumuyla ilişkilendirilebilir.

Ayrıca, asgari ses gecikmesi ile mükemmel bir pil ömrüne sahiptir. Apple AirPod'lar Apple olmayan cihazlarla iyi çalışsa da, ses kalitesi bir Apple cihazındaki kadar iyi olmayabilir.

Also on Guiding Tech
Phaiser Tecton BHS-730 vs Bose SoundSport Wireless Headphones: 4 Key Differences

Read More

3. Phiaton BT 100 NC Kablosuz

satın almak

Phiaton BT 100 NC Kablosuz Boyun Bandı

Listemizdeki bir sonraki Phiaton BT 100 NC Kablosuz Boyun Bandı. Ancak ses kalitesine geçmeden önce, diğer özelliklerine bir göz atalım. Bu boyun bandı kulaklığının en önemli özelliklerinden biri pil ömrüdür. 12 saate kadar sürebilir (sıklıkla kullanıldığında ~ 7 saat). Boyun bandı biraz sert olduğu için fazla hareket etmiyor ve rahatça oturuyor.

Ses kalitesine gelince, sesleri yüksek sesle ve net olarak alır. Yukarıdakilere benzer şekilde, mikrofon yüzünüzün yakınında değil, boyun bandında bulunur. Wirecutter'daki insanlara göre, Phiaton BT 100 NC en iyi mikrofonlardan birine sahiptir.

Ayrıca, hem iPhone'lar hem de Android cihazlarla çalışır ve Apple AirPod'ların fiyatının neredeyse çeyreğinde fiyatlandırılır.

Minimum ses gecikmesi olan konforlu bir kablosuz kulaklık çifti arıyorsanız, Jabra Elite Active 65t'yi de düşünebilirsiniz.

4. HyperX Cloud 2

Ucuz kablosuz kulaklıkların ses gecikmesi olabilir ve kablolu benzerleri gibi aynı derecede uygunluk göstermeyebilir. Kablolu kulaklık söz konusu olduğunda, nadiren ve ses kalitesi konusunda nadiren endişelenmeniz gerekmez. İyi bir mikrofona sahip, makul fiyatlı ve kablolu bir kulaklık seti arıyorsanız, HyperX Cloud 2 cihazını inceleyebilirsiniz.

satın almak

HyperX Cloud 2

Bu kulaklık çifti bir bombaya mal olmayacak ve 90 $ 'a oldukça uygun. Temel olarak Smule çalışmalarınız için kullanabileceğiniz harika bir mikrofona sahip kulak üstü oyun kulaklığı. Rtings'daki adamlar, 8.7 no'lu mikrofonu, çevre çevresinin ayrıntılarını kaydetme yeteneği ile derecelendirdiler. Aynı zamanda, dış gürültü iptali ve yankı iptali vardır; bu, sesinizin minimum gürültü ile kaydedileceği anlamına gelir.

Yukarıdaki durumların yanı sıra, genel ses kalitesi derin baslarda iyidir.

5. OnePlus Bullets V2 Kulaklık

satın almak

OnePlus Bullets V2 Kulaklık

Uygun fiyatlı bir çift kablolu kulaklık arıyorsanız, OnePlus Bullets V2 kulaklıklarına göz atabilirsiniz. Fiyat için, bu kulaklıkların yapım kalitesi birinci sınıf. Dahası, ses kalitesi dengeli ses çıkışı bakımından zengindir. Çoğu kablolu kulaklıkla tipik olarak, bir satır içi uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. Mikrofon çevre sesini engelleyerek iyi bir ses kalitesi sağlar.

OnePlus Bullets V2 Earphones hem Amazon hem de OnePlus mağazasında mevcuttur.

Alternatif olarak, aynı fiyat aralığında, Panasonic ErgoFit RP-TCM125-K kulaklıklarını kontrol edebilirsiniz.

Birlikte söyle!

Bunlar, kayıtlarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz en iyi kulaklık ve kulaklıklardan bazılarıydı. Ayrıca, merdiveni yükseltirken, kaliteli mikrofonlara yatırım yapabilirsiniz.