Snapchat ipuçlarını ve hilelerinizi şu anda denemelisin

Burada kullanmanız gereken Snapchat ipuçları ve hilelerimiz henüz bilinmiyor. Bunlar gizli ayarlardan daha az belirgin eğlenceli özelliklere kadar değişiyor. En yeni özellik olan Snap Map, arkadaşlarınızın bir haritada ne kadar olduğunu öğrenmenizi sağlar.

  • Snapchat alternatif uygulamalar
  • Snapchat hesabınız nasıl silinir?

Son değişiklikleri vurgulayın Evet Hayır

1. Gizli Snapchat ayarlarına erişin

Aşağı doğru hızlıca kaydırın ve Ayarlar simgesine dokunun. Ek hizmetler> Yönet seçeneklerine gidin ve gizli Snapchat seçeneklerini kontrol edin. Bunlara ön yüz flaşı, arkadaş emojisi, izinler ve filtreler dahildir. Seyahat ederken Snapchat'ın veri tüketimini bile azaltabilirsiniz.

Snapchat’s hidden settings let you control location filters, friend emoji and travel mode. / © ANDROIDPIT

2. Snaps sırasında öne bakan ve ana kamera arasında geçiş yapın

Bu özellik herkes için geçerli değildir (iOS'unuzda olmadığınız sürece), ancak bir video kaydı yaparken öne bakan ve ana kamera arasında geçiş yapmak için ekrana iki kez dokunmak mümkündür. Bu, arkadaşlarınız için önünüzde bulunan şeylere tepki göstermeniz açısından harika.

3. Birden çok filtre kullanın

Bir Snap aldıktan sonra, renk filtreleri ve daha fazlasını eklemek için sola hızlıca geçebilirsiniz. Ancak filtreleri de katlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bir fotoğraf çektiğinizi ve bunu siyah beyaz yapmak istediğinizi, ancak aynı zamanda vakit geçirmek istediğinizi de belirtmişsinizdir. Siyah beyaz filtreye doğru hızlıca kaydırın, ardından bir parmakla ekranı tutun ve zaman filtresine doğru hızlıca kaydırın. Bitti.

Hold down a finger on one filter and keep swiping to add a second. / © ANDROIDPIT

4. Giriş doğrulamasını ayarlayın

Giriş doğrulaması, temel olarak Snapchat için iki adımlı kimlik doğrulama yöntemidir. Hesabınıza bir telefon numarası ekleyin ve Giriş doğrulamasını etkinleştirmek için ayarları tıklayın. Siz (veya bir başkanın) tanıdık olmayan bir cihazda hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda SMS yoluyla bir kod gönderirsiniz.

5. Videonuza bir soundtrack ekleyin Snaps

Video Snaps'ınızda bazı ses eşliklerini istiyorsanız, müzik çalar uygulamasını açın, Snap'ınıza istediğiniz müziği başlatın, Snapchat'a geri dönün ve videonuzu kaydedin. Artık kendi müzik videonuz Snap'a sahip olacaksınız.

Play music through your music app and then record a video Snap for a music video. / © ANDROIDPIT

6. Bir profil ekleyin GIF

Snap kodunu görmek için ekranın üst kısmından aşağı doğru hızlıca kaydırın. Hayalata dokunun, bardağınızı vizörde göreceksiniz. Deklanşör düğmesine dokunduğunuzda kendinize, sonra Snap kodunuzda bir GIF haline getirilen beş benceye sahip olacaksınız.

7. Başlıklarınızı güzelleştirin

Snapchat'ta bir başlık eklemek için kalem simgesine dokunduğunuzda, otomatik olarak, resmin üzerinde arka plan olan basit bir yazı tipi verilir. Ancak kalem simgesine birkaç kez daha dokunduğunuzda, ortalanmış daha büyük metin elde edersiniz. Sağ üstteki paletten bir renk seçebilir, yapışkan not simgesiyle emoji ekleyebilir ve eklemelerinizi döndürüp yeniden boyutlandırıp taşıyabilirsiniz.

Colors, resizing, rotating, emoji and more. / © ANDROIDPIT

8. E-posta adresinizi doğrulayın

Snapchat'a nispeten yeni iseniz, onaylanmış bir e-posta adresinizin hesabınıza eklendiğinden emin olmak için ayarları kontrol etmek ve Snapchat hizmetinin yeni şartlarını ve koşullarını gözden geçirmek iyi bir fikirdir. görünen ad ve diğer bilgiler, bu nedenle güncel tutmaya değer).

Make sure you have a verified email and login, and check out the new terms of service. / © ANDROIDPIT

9. Kendi Hikayenizi Yazın

Hikayeler, önümüzdeki 24 saat boyunca sınırsız sayıda kişiniz tarafından görülebilen Snap'lar. Dolayısıyla, arkadaşlarınızın birden fazla kez görmek isteyeceğini bildiğiniz harika Bir Snap'ı kaptığınızda, Snap pencerenizin altındaki square simgesine artı işaretiyle hafifçe vurun. Ardından, Keşfet sekmesindeki Öyküler bölümüne kaydedilir. Paylaşılan Hikayenizin yanındaki gözbebeğine dokunarak Hikayenizi kimlerin görüntülediğini görebilirsiniz.

Opinion by Kris CarlonStories are a fun featureWhat do you think?5050205 participants

10. Snapchat'tan bağlantılar nasıl açılır

Snapchat'ta henüz arkadaşınız olmayan birinden bağlantı aldıysanız, anti-spam ve güvenlik nedenleriyle Snapchat bağlantıyı açmanızı engeller. Bağlantı, etkin bir tıklanabilir köprü yerine metin gibi görünür. İşte bu bağlantıları yine de nasıl açabilirsiniz:

Sohbeti açmak istediğiniz bağlantıyla açın, ardından mesajı kaydetmek için bağlantıyı içeren mesajı birkaç saniye basılı tutun. Ardından sol üstteki menüyü açın ve mesajı gönderen kullanıcıyı arkadaş olarak ekleyin. Sonra sohbetten kısa bir süre ayrılın ve döndüğünüzde köprüyü açın.

11. Konum filtrelerini etkinleştir

Bir fotoğraf çektiğinizde, sola hızlıca kaydırarak Snap'a zaman, sıcaklık, hız ve bazı renk yer kaplamaları içeren filtreler ekleyebilirsiniz, ancak Ayarlar'daki konum filtreleri için bir onay kutusu olduğunu da biliyor muydunuz? Snap'larınıza konum bilgisi eklemek için bunu etkinleştirin.

12. Geofilters ile başka bir yerde olduğunuzu düşünün

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, belirli filtrelere erişebilirsiniz. Seyahat etmeden arkadaşlarınızı etkilemek ister misiniz? Arkadaşlarınızın dünyanın diğer tarafında olduğunuza inanmalarını sağlamak oldukça mümkündür – yalnızca Snapchat'ı başka bir yere olduğunuza inanmak zorundasınız. Bunun için, Snapchat'ı GPS'inizle kandırmak için bir Play Store uygulaması uygulayabilirsiniz:

Fake GPS location

13. Kendi Jeofizörlerinizi oluşturun

Sonuçta, kendi yapabildiğiniz zaman neden Jeofiller ile dolandırıcı olabilirsiniz? Çoğunluk işletmeler için ayrılmış bir özelliktir çünkü büyük bir bash sürece çoğu insanın buna ihtiyacı yoktur. Snapchat bir Geofilter oluştururken sorar: bir topluluk ortamında mı (örneğin bir okul için), kişisel (doğum gününü kutlamak için) mi, yoksa profesyonel mi? Neyse, filtre istediğiniz gibi olacak ve seçebileceğiniz bir alan olacak – ancak alanın boyutu fiyat ile orantılıdır.

You can choose the area for your custom Geofilter. © ANDROIDPIT

14. Pil ömründen ve veriden tasarruf edin

Snapchat'ın iki önemli teknik eksikliği vardır: çok fazla pil gücü ve bir sürü veri kullanır. Ancak, bunu sınırlandırmanın bir yolu var: seyahat modu. Seyahat modu, resimlerin ve videoların otomatik olarak yüklenmesini (Hikayeler dahil) devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Bu şekilde, veri ve güç yalnızca el ile bir şey açtığınızda kullanılır. Bu sizi ne kadar veri ve güç tasarrufu yaparsa, aldığınız dosyaların boyutuna ve elbette onları açma sıklığınıza bağlıdır.

15. Arkadaşlarınızı bulmak için Snap Map'ı kullanın

Snapchat, arkadaşlarınızın haritadaki yerlerini görmenizi sağlayan Snap Map özelliğini tanıttı. Konumunuzu da paylaşabilirsiniz veya Hayalet Modu ile konumunuzu gizli tutabilirsiniz. Her durumda, konumunuzu yalnızca uygulamayı açtığınızda güncellersiniz. Haritayı görmek için uzaklaştırmak için tutun. Haritada, arkadaşlarınızın Actionmoji'sini bulacaksınız ve farklı alanları keşfedebilirsiniz. Aşağıdaki videoda göz atın!

Snapchat

Snapchat'ta mısınız Kaç Snap gününüzü gönderiyorsunuz?

LG G6 nereden alınır

Best price

5.7-inch LG G6 H871 32GB UNLOCKED AT&T 32GB 4GB RAM LTE 13MP Android Smartphone

£304.99

£304.99 total

Check Offer

LG G6 H870DS 64GB Dual sim SIM FREE/ UNLOCKED – Black

£360.99

£360.99 total

Check Offer

LG G6 H870DS 64GB Dual Sim SIM FREE/ UNLOCKED with 0.33mm Rounded Edges Tempered Glass Screen Protector – Black

£363.99

£363.99 total

Check Offer

LG G6 H870DS 64GB Dual sim SIM FREE/ UNLOCKED – Platinum

£369.99

£369.99 total

Check Offer

LG G6 H870DS 64GB Dual sim SIM FREE/ UNLOCKED – White

£369.99

£369.99 total

Check Offer

Compare prices