Snapchat’te Nasıl Doğrulanılır?

Tüm sosyal medya platformlarında doğrulanması, çeşitli nedenlerden ötürü işletmeler ve kişisel markalar için önemlidir. Bu nedenlerden biri, hesaplarını potansiyel takipçiler için daha görünür hale getirmesidir – çoğu platformda, insanlar hesap ararken, doğrulanmış bir işletme veya markaların doğrulanmış hesabını arama sonuçlarının en üstüne taşır. Bu, çok daha fazla takipçi getirir ve ilk önce işletme veya marka gönderilerini gördükleri için takipçileriniz arasındaki etkileşimi artırır.

Size zaten birden fazla platformda nasıl doğrulanacağınızı gösterdik, ancak işletmenizin veya markanızın Snapchat’te nasıl doğrulanmasını sağladınız? Bu, çoğu işlemden biraz daha zor, ama neyse ki, yine de bazı sıkı çalışma ve kararlılıkla gerçekleşebilir.

Doğrulanabilir misin?

Ne yazık ki, Snapchat’in işletmenizin veya markanızın Snapchat’te doğrulanması için resmi bir yolu yoktur. Doğrulanmak için tüm bilgilerinizi doldurabileceğiniz resmi bir başvuru formu yoktur. Genellikle, bu otomatik olarak gerçekleşir, ancak geleneksel bir şekilde olmaz. Sadece bu da değil, Snapchat’in bu kadar uzun bir zamanını alabilir; ancak, süreci hızlandırmanın bazı yolları vardır.

Markanızı veya şirketinizi oluşturun

Snapchat’te doğrulanmanın en iyi yolu, markanızı veya şirketinizin varlığını sosyal medyada oluşturmaktır. İnsanların sizinle etkileşime geçmesini sağlayın, öykülerinizi arkadaşlarınıza ve ailenize vb. Gönderin. Snapchat’te gerçekten doğrulanmıyorsunuz, ancak Resmi Hikayeler olarak adlandırılan bir şey koyuyorsunuz ve şirketinizi almak biraz zaman alabilir veya bu marka.

Snapchat’in Resmi Mağazalarına girme kotası, hikaye başına 50.000 görüntüleme elde etmektir. Özellikle Snapchat hesabınız oldukça yeni ve düşük katılımlıysa, bunu yapmak hiç de kolay değildir. Ancak, bu sonuçları elde ettiğinizde, markanız veya işletmeniz doğrulama durumunu belirtmek için adının yanında bir emoji alır. Bu durumla, kullanıcılar doğrulanmış kullanıcı adını aradığında, Resmi Hikayeler başlığının altında görünür.

Doğrulamanızda kullanılan emoji türünün tamamen Snapchat’e kadar olduğunu belirtmek gerekir – kullanılan emoji türü onlar tarafından belirlenir ve genellikle de değişir – tüm hesaplarda kullanılan tek bir emoji yoktur.

Peki, bu durumu nasıl elde edersiniz? Snapchat hikayesi başına 50.000 görüntüleme elde etmek çılgınca bir başarı olduğu için şans eseri olabilir. Bir sosyal medya gurusu olmalısın. Eğer yeni başlıyorsanız, muhtemelen bunun yokuş yukarı bir savaş olacağını biliyorsunuzdur. Ancak, bazı kararlılık ve know-how ile bunu yapabilirsiniz.

Markanızı veya işletmenizi tanıtın

Snapchat katılımınızı, takipçilerinizi ve görüntülemenizi artırmanın en iyi yolu, popüler kişileri Snapchat’inize göndermek için popüler olduğunuz diğer sosyal medya platformlarını kullanmaktır. İnsanların hikayelerinizi arkadaşlarına ve ailelerine paylaşmasını ve göndermesini sağlamanız gerekir. Bunu yapmak için diğer platformları kullanmak, görüntülemeyi artırmanın en iyi yollarından biridir.

Ama, hiçbir yerde popüler bir varlığınız yoksa? O zaman kesinlikle yokuş yukarı bir savaştayız, ancak bazı ısrar ve kararlılığın çözemeyeceği bir şey yok. Yapabileceğiniz en iyi şey aktif kalmak ve diğer insanlarla etkileşim kurmaktır. Sürekli olarak hikayeler yayınlayın, potansiyel takipçilerle paylaşın ve yapmaya devam edin. Sonunda iyi bir takip kazanacaksınız ve yeterince büyüdüğünde, bu aslında bir domino etkisi – hikayelerinizi izlemeye yetecek sayıda izleyiciye ulaştığınızda, sonunda hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak ve takipçileriniz pazarlama için sen. Bilmeden önce, hikaye başına 50.000’den fazla görüntüleme elde edeceksiniz.

Onaylanmış olmak

Dediğimiz gibi, doğrulama için resmi bir form göndermek imkansızdır. Ancak, Snapchat’e, insanların fotoğraflarınızı ve videolarınızı çaldığını ve kendi kazançları için çevrimiçi olarak yeniden yayınladığını duyduğunuzu söyleyen bir destek bileti gönderebilirsiniz. Yalan söylemiyor, çünkü 50.000 görüşte bir hikaye, muhtemelen oluyor. Onlara karşı dürüst olun ve bunu önlemeye yardımcı olabilecekleri bir yol olup olmadığına bakın. Snapchat’ta doğrulama otomatik olarak gerçekleşirken, böyle bir bilet işlemi hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Karar

Gördüğünüz gibi, Snapchat’te doğrulanması kesinlikle kolay bir iş değil. Ama eğer sıkı çalışmaya devam ederseniz ve devam ederseniz, sonunda bir atılımınız olacaktır. Hikaye başına 50.000 görüntülemeye ulaştığınızda, Snapchat’in sizi doğrulamasını beklemek meselesi.