Snapchat’te Nasıl Doğrulanırsınız?

Tüm sosyal medya platformlarında doğrulanmak, işletmeler ve kişisel markalar için çeşitli nedenlerden dolayı önemlidir. Bu sebeplerden biri, hesaplarını potansiyel takipçilerine daha görünür kılmasıdır – çoğu platformda, insanlar hesapları ararken, doğrulanmış bir işletmeyi veya markaların doğrulanmış hesabını arama sonuçlarının en üstüne çeker. Bu, çok daha fazla sayıda takipçiyi beraberinde getirir ve önce işletme veya markaların gönderilerini gördüklerinden, takipçileriniz arasındaki etkileşimi artırır.

Size daha önce birçok platformda nasıl doğrulanacağını gösterdik, ancak işinizi veya markanızı Snapchat’ta nasıl doğrulatıyorsunuz? Bu, çoğu işlemden biraz daha zor, ama neyse ki, yine de bazı sıkı çalışma ve kararlılıkla olabilir.

Doğrulanabilir misiniz?

Ne yazık ki, Snapchat’in işletmeniz veya markanızın Snapchat’te doğrulanması için resmi bir yolu yoktur. Doğrulanmak için tüm bilgilerinizi doldurabileceğiniz resmi bir başvuru formu yoktur. Genellikle, otomatik olarak gerçekleşen bir şeydir, ancak geleneksel bir şekilde değil. Sadece bu da değil, Snapchat’i bu konuda çok uzun zaman alabilir; ancak, işlemi hızlandırabilmeniz için bazı yollar vardır.

Markanızı veya şirketinizi oluşturun

Snapchat’te doğrulanmanın en iyi yolu, markanızı veya şirketinizin varlığını sosyal medyada oluşturmaktır. İnsanların sizinle etkileşim kurmasını sağlayın, hikayelerinizi arkadaşlarınıza ve ailenize vb. Yollayın. Bu marka.

Snapchat’in Resmi Mağazalarına girme kotası, hikaye başına 50.000 görüntü elde etmektir. Bunu yapmak kolay değil, özellikle Snapchat hesabınız oldukça yeniyse ve etkileşimi düşükse. Ancak, bu sonuçları elde ettiğinizde, markanız veya işletmeniz doğrulama durumunu belirtmek için adının yanında bir emoji alır. Bu durumla, insanlar doğrulanmış kullanıcı adını aradığında, Resmi Hikayeler başlığı altında görünecektir.

Doğrulamanızda kullanılan emoji türünün tamamen Snapchat’e bağlı olduğunu belirtmekte fayda var – kullanılan emoji türü onlar tarafından belirlenir ve genellikle aynı şekilde değişir – tüm hesaplarda kullanılan tek bir emoji yoktur.

Peki bu durumu nasıl alıyorsunuz? Snapchat hikayesi başına 50.000 görüntülenme çılgınca bir başarı olduğundan, bu şanssızlık verebilir. Bir sosyal medya gurusu olmalısın. Yeni başlıyorsanız, muhtemelen bunun bir yokuş yukarı savaş olacağını biliyorsunuzdur. Ancak, bazı kararlılıkla ve know-how ile bunu yapabilirsiniz.

Markanızı veya işinizi tanıtın

Snapchat etkileşiminizi, takipçilerinizi ve izleyiciliğinizi artırabilmenin en iyi yolu, popüler kişilerinize Snapchat’inize göndermek için popüler olduğunuz diğer sosyal medya platformlarını kullanmaktır. İnsanların hikayelerini paylaşmalarını ve arkadaşlarına ve ailelerine göndermelerini sağlamalısınız. Bunu yapmak için diğer platformları kullanmak, izleyiciliği arttırmanın en iyi yollarından biridir.

Ama ya hiçbir yerde popüler bir varlığınız yoksa? O zaman kesinlikle yokuş yukarı bir savaştayız, ancak bazı sebat ve kararlılıkların çözemeyeceği bir şey değil. Yapabileceğiniz en iyi şey aktif kalmak ve diğer insanlarla iletişim kurmaktır. Sürekli hikayeler yayınlayın, potansiyel takipçilerle yakalayın ve yapmaya devam edin. Sonunda iyi bir takip elde edersiniz ve yeterince büyüdüğünde, aslında bir domino etkisi olur – bir kez öykülerinizi izlemeye yetecek kadar izleyici edindiğinde, sonunda hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz ve takipçileriniz pazarlamayı esas olarak ele alır. sen. Bunu bilmeden önce, hikaye başına 50.000’den fazla görüntülenme elde edersiniz.

Onaylanmış olmak

Dediğimiz gibi, doğrulama için resmi bir form göndermek mümkün değildir. Bununla birlikte, Snapchat’a bir destek bileti göndererek, insanlara fotoğraflarınızı ve videolarınızı çaldıklarını duyduklarını ve çevrimiçi olarak kendi kazançları için yeniden gönderdiklerini söyleyebilirsiniz. Yalan söylemiyor, çünkü 50.000 manzarada bir hikaye oluyor, bu muhtemelen oluyor. Onlara karşı dürüst olun ve bunun önlenmesine yardımcı olabilecek bir yol olup olmadığını görün. Snapchat’te doğrulama otomatik olarak gerçekleşirken, böyle bir bilet işlemi hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Karar

Gördüğünüz gibi, Snapchat’te onaylanması kesinlikle kolay bir iş değil. Ancak, sıkı çalışmaya devam ederseniz ve buna devam ederseniz, sonunda bir atılım elde edersiniz. Hikaye başına bu 50.000 görüntülemeye bastığınızda, bu Snapchat’in sizi doğrulamasını beklemekten ibarettir.